reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fusun, boże, nawet nie wiem co napisać bo cokolwiek bym napisałabędzie brzmiało głupio :-( modlę się za ciebie, twojego aniołka i drugą dziewczynkę i jej walkę o życie :*
 
reklama
Fusun dopiero się dowiedziałam, tak strasznie mi przykro z powodu utraty córeczki,modlę się za Was i wierzę ze druga dziewczynka jest silna i będzie walczyć, taki mi przykro.
 
Fosum nie umiem sobie wyobrazic co teraz czujecie ale chce żebyś wiedziała ze sie za was modlę i za waszego aniołka i za ta kruszynek która walczy o życie . Tak strasznie mi przykro , brak słów by to opisać .
 
Fasun: strasznie mi przykro, wierze że druga dziewczynka jest silna i za parę miesięcy będzie już z Tobą zdrowiutka w domu.
 
Fusun dotarła do mnie informacja o Twoich córeczkach... przykro mi z powodu jednego aniołka:-( ale mocno wierzę w to że druga córcia jest silna i wygra tą walkę, trzymam za Was mocno kciuki, życzę dużo siły i wary! Trzymajcie się tam!!!
 
Fusun bardzo mi przykro, nie ma dobrych słów w takiej sytuacji... Musisz być silna dla drugiej córeczki. Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło. Trzymaj się mocno.
 
Fusun - mi też łzy napłynęły do oczu... cały czas byłyście w moich myślach... Już się cieszyłam, że dobrnęłaś do 24 tygodnia, że zaczną podtrzymywać ciążę, dadzą surfaktanty i że jeszcze te 3 tygodnie też się uda... Nie wiem nawet, co napisać... Modlę się za drugą dziewczynkę.
 
reklama
A ja zaczynam widziec ze jestem w ciazy. W pierwszej bardzo malo przytylam a teraz juz 2 kg na plusie a jem to sano, nie wiecej. Jak tak dalej pojdzie to cienko widze moj cel przytycia nie wiecej niz 13 kg:)
 
Do góry