reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Pół żartem pół serio.

Dziewczyny nie wyganiajcie tak tych mężów z łóżka. Moja siostra wygoniła i trwa to już 9 lat:eek:
 
Pół żartem pół serio.

Dziewczyny nie wyganiajcie tak tych mężów z łóżka. Moja siostra wygoniła i trwa to już 9 lat:eek:
To jest właśnie to, moj m już nawet był zrezygnowany mówi weź ją do łóżka a ja pójde na kanape. Na co ja że w żadnym wypadku bo ja uwielbiam spać u boku męża, a dwa jak nauczymy to już koniec nie będziemy mogli jej „wygnać”. A mam przeczucie że jakbym spała z Marcysią to bym nasłuchiwała czy oddycha, każdy jej ruch bym się budziła a tak zawierzam monitorowi oddechu i tyle.
 
Pół żartem pół serio.

Dziewczyny nie wyganiajcie tak tych mężów z łóżka. Moja siostra wygoniła i trwa to już 9 lat:eek:
Haha to u mnie odwrotnie. Byłam chora i uciekłam do salonu i tam już zostałam. Mój mąż został w pokoju z córką. Teraz ogarnęłam pokój, który w zamiarach ma być pokojem dziecka i zaczęłam spać na łóżku dla gości. Mój mąż śpi teraz ze mną, a nasza Zosia sama w naszej sypialni.
 
Haha to u mnie odwrotnie. Byłam chora i uciekłam do salonu i tam już zostałam. Mój mąż został w pokoju z córką. Teraz ogarnęłam pokój, który w zamiarach ma być pokojem dziecka i zaczęłam spać na łóżku dla gości. Mój mąż śpi teraz ze mną, a nasza Zosia sama w naszej sypialni.
To Zosia Was urzadzila:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry