reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzisiaj reklama gryzaka :p mój mąż kupił dziś w smyku i HIT! Martyna od razu zczaiła o co chodzi :-) lekki, łatwo go trzymać, a że jest dzieckiem smoczkowym to prócz gryzienia ssie :-) cena jak dla mnie też spokoZobacz załącznik 934397
U nas leży razem z innymi gryzakami i jak przeturla się w jego stronę to pociumka 30 sekund i koniec. Także u nas średnio się sprawdził za to hitem jest zawieszka do smoczka zrobiona z silikonu.
 
A pora też gotowalas? Czy jak? Ja od jutra znowu zacznę podawać bo muszę sprawdzić 9d czego problem z kupa. Po marchewce było ok. Stawiam na ziemniaka i jutro mu go zrobię. Samego podawałam mu kilka razy ale nim plul. Zjadł dopiero wymieszanegi z dynia
Wszystko na parze mięsko tylko gotuje
 
Cześć, ja jak zwykle z pytaniami do was ;)
Dzisiaj zaczęłam 29 tydzień i mam pierwszą nieprzespana noc, bo nie mogłam sobie znaleźć miejsca w łóżku. Mój mąż podpowiedzial mi, żebym sobie kupiła poduszkę ciążową do spania. Czy któraś z was korzystała z takiej poduszki? Polecacie?
Z innych newsów pochwalę się, że jutro mój ostatni dzień w pracy i od poniedziałku L4 :)
Ja sobie ostatnio kupiłam taka długa i miękka bo w poprzedniej ciąży miałam twarda i nie była fajna.
Ta jest ok ale i tak w nocy mi przeszkadza
Może jak brzuch będzie jeszcze większy to bardziej się zaprzyjaznimy chociaż do odpoczywania jest super!
 
Ok. Wygląda całkiem fajnie. Ja teraz mam taką
Link do: Poduszka Ciążowa Kojec + Kocyk + Chmurka 49D Gwiaz
Coś takiego. Kupiłam na allegro chyba za 90 zł. To nie ta moja ale w tym stylu:)
Screenshot_20181109-213837.jpeg
 
reklama
Do góry