reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Basiu, a nie za szybko? Pytam z ciekawości, bo to dopiero 16tydz. Może warto poczekać jeszcze ze dwa tygodnie, żeby miała chociaż skończone 17tygodni. Bo moja jest parę dni młodsza i jakoś nie widzę jej jeszcze próbującej coś innego, a nie wygląda, ani nie waży jak na swoje parę miesięcy, tylko więcej.
To ja dodam.że moja ma 5 miesięcy i tydzień i narazie nie rozszerzam diety bo nie widzę u dziecka gotowosci. Poza tym przewód pokarmowy dziecka jest bardziej gotowy kolo 6 miesiaca.
 
reklama
Cześć, ja jak zwykle z pytaniami do was ;)
Dzisiaj zaczęłam 29 tydzień i mam pierwszą nieprzespana noc, bo nie mogłam sobie znaleźć miejsca w łóżku. Mój mąż podpowiedzial mi, żebym sobie kupiła poduszkę ciążową do spania. Czy któraś z was korzystała z takiej poduszki? Polecacie?
Z innych newsów pochwalę się, że jutro mój ostatni dzień w pracy i od poniedziałku L4 :)
 
Cześć, ja jak zwykle z pytaniami do was ;)
Dzisiaj zaczęłam 29 tydzień i mam pierwszą nieprzespana noc, bo nie mogłam sobie znaleźć miejsca w łóżku. Mój mąż podpowiedzial mi, żebym sobie kupiła poduszkę ciążową do spania. Czy któraś z was korzystała z takiej poduszki? Polecacie?
Z innych newsów pochwalę się, że jutro mój ostatni dzień w pracy i od poniedziałku L4 :)
Ja od chyba 7 tygodnia ciąży jej używałam i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Polecam
 
A jakie kształty polecacie? Jest ich tyle i chciałabym, żebym mogła ją potem wykorzystać do karmienia. Jestem dosc wysoka 176cm, czy wszystkie kształty będą pasować?
Ja mialam taka dluga, skladana w pol i byla super. Do karmienia dostalam kure z millou i wogole nie umialam jej ogarnac, wg mnie byla niewygodna. Lepiej sie sprawdzila jako zaglowek jak corcia juz sama butelke trzymala.
 
To ja dodam.że moja ma 5 miesięcy i tydzień i narazie nie rozszerzam diety bo nie widzę u dziecka gotowosci. Poza tym przewód pokarmowy dziecka jest bardziej gotowy kolo 6 miesiaca.

Ja też jeszcze nie zaczęłam rozszerzania diety (a nasze Szkraby mają tyle samo). Jutro idę do pediatry i będę o tym rozmawiała, bo chciałam od soboty zacząć.
 
Ja mialam taka dluga, skladana w pol i byla super. Do karmienia dostalam kure z millou i wogole nie umialam jej ogarnac, wg mnie byla niewygodna. Lepiej sie sprawdzila jako zaglowek jak corcia juz sama butelke trzymala.
Ja miałam w kształcie litery C. Kupiona ok.10tc i używam jej do dziś (a Synek już 5 ma). Wspaniała rzecz.

Dzięki dziewczyny! W takim razie w weekend coś zamówię :)
 
reklama
Dzisiaj reklama gryzaka :p mój mąż kupił dziś w smyku i HIT! Martyna od razu zczaiła o co chodzi :-) lekki, łatwo go trzymać, a że jest dzieckiem smoczkowym to prócz gryzienia ssie :-) cena jak dla mnie też spoko
IMG-20190117-WA0000.jpg
 
Do góry