reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dzięki wielkie dziewczyny za kciuki itp. Informuję, że mój stan się nie zmienił od wczoraj:-p chociaż krzyze chcą mi wyskoczyć z ramy:sorry: byłam wczoraj w takim szoku po tym ktg (liczyłam, że już zostanę w szpitalu a tu du.pa blada), że nie dogadałam się z moim ginem, ale analizując sytuację to tak: zapytał czy dostałam od niego skierowanie i głupia nie zapytałam jakie skierowanie tylko powiedziałam, że ustaliliśmy, że we wtorek przyjdę do niego do gabinetu na 13.30. Na co on,że ok, w takim razie załatwimy to we wtorek. Zapytał też na kiedy konkretnie mam termin i co to za dzień (bo on ma dyżury w szpitalu w czwartki)
I tak sobie teraz wymyslilam, że on może we wtorek da mi na środę (bo na środę mam termin) skierowanie do szpitala i będzie chciał mi pomóc urodzić :-D jak myślicie, ma to sens?
 
reklama
Ja jeszcze z jednym pytaniem... Bo zaczynam świrować. Robiłam betę od 9 do 19 dpt co 2 dni i przyrastała przepisowo - tzn raz więcej, raz mniej, ale zawsze więcej niż magiczne 66%. Przed wizytą poniedziałkową lekarz kazał zrobić profilaktycznie betę. Dziś, w 27 dpt, wyszła 20869, a z moich wyliczeń procentowych (czyli gdyby od 19 dpt przyrastała co 48 godzin około 60%) to powinnam miec około 30000. Czy możliwe jest, że w pewnym momencie beta przyrasta mniej niż 60%? Jeżeli to głupie pytanie, to przepraszam, ale ja już panikuję, a nie dam rady w niedzielę zrobić powtórki bety....
 
alternatywa miałam taki sam problem jak Ty, mniej więcej w podobnym dpt i nie jesteśmy w tym temacie jedyne ;-) bardzo się wystraszyłam, ale lekarz na wizycie wytłumaczył mi, ze na tak wysokich poziomach bety nie ma już żadnych reguł i, zeby w ogóle już na te wyniki nie patrzeć, bo teraz już liczy się tylko obraz USG :) także nie stresuj się, Twoja beta ma prawo być na takim właśnie poziomie

Wkurzajace jest, że co rusz jakis lekarz każe robić "profilaktycznie" betę przed wizytą na której i tak zrobi USG i co chwilę któraś dziewczyna niepotrzebnie wpada w panikę i przeżywa dodatkowy stres :wściekła/y: ehhhhh Ci lekarze...
 
Ostatnia edycja:
alternatywa śpij spokojnie, dobrą betę masz :) ja ostatnią wizytę w klinice miałam na usg serduszkowym i dopiero po porodzie wyslalam im kartkę z pozdrowieniami ;)

Mówicie, że wyprzedaże w h&m? aż pójdę zobaczyć :)
 
Szyszka ja mysle ze to ma sens,jezeli do tego czasu nie urodzisz oczywiscie:-)Pogadaj z nim we wtorek jak on to widzi.Tym bardziej ze masz juz skurcze.a tak w ogole,jak czesto je masz.I jak w nocy,spisz?

Minni to Ty juz na sto procent bedziesz nastepna,jejku jeszcze tylko 4 tygodnie,super!:happy:
 
Ja tez dzisiaj zakupiłam w h&m 2 pary spodenek na lato i jedna sukienkę wszystko za 50proc:) super bo akurat spodenek mi brakowało. Tyle pisalyscie o pakowaniu torby do szpitala ze zakupiłam tez kilka rzeczy dla mnie do torby.

alternatywa miałam dokładnie taka sama sytuacje i przeryczalam cała noc z tego powodu a na usg pieknie rozwijająca sie ciaza :) przy tych wartościach bety juz sie nie powtarza . Tylko obraz usg jest teraz dla ciebie wyznacznikiem. Moj lekarz podarł kartkę z moim ostatnim wynikiem i kazał o nim zapomnieć i wiecej nie robić bety!
 
reklama
alternatywa ja miałam tak samo :tak: Na początku robiłam betę dla siebie i przyrastała pięknie, później też lekarz kazał mi zrobić zarówno na wizytę pęcherzykową i serduszkową - oczywiście się załamałam bo nie przyrastała tak jak wcześniej - na szczęście okazało się że tak jak piszą dziewczyny beta zwalnia powyżej kilku tysięcy, później w ogóle zaczyna się podwajać nawet co 4 dni. Także na pewno jest ok :-)
 
Do góry