reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zuzia ja tez sie zastanawiam która z nas pierwsza urodzi:) my będziemy sobie szybko przekazywać koszulki lidera :) ale najwazniejsze zeby każda urodziła juz po tym 36tyg zeby było bezpiecznie .

niepokorna ale super ze te nasze dzieciaczki tak fajnie przybierają na wadze . Dopiero co czekaliśmy na wyniki bety a tu juz myślimy o koszulkach lidera :) swoją droga pamietam ze ja najdłużej czekałam na swój wynik bety to pewnie teraz tez bede czekać najdłużej w kolejce do porodu.

Szyszka meldowalas sie dzisiaj ? Ciagle dwupak?

Ja jestem mega zmęczona dzisiaj , mam duzo gości z Polski . Wiecie w domu niby wesoło ale tłok , gwarno , podaj to zrób tamto, uuu daje mi popalić plecy to mi pekna na pół zaraz :( byle do środy , jak to mówią ciesze sie ze przyjechali ale jeszcze bardziej bede sie cieszyć jak sobie pojadą.
 
reklama
Peti-herbatke z lisci malin tez zamierzam pic a o masazu szyjki slyszalam ze boli...i dobrze slyszalas tutaj nie nacinaja krocza i mysle ze to dobre podejscie ;)
Jogo-ja sie juz nie moge doczkac koszulki lidera ;)
 
Jogo melduję się - u mnie bez zmian ;-) ledwo chodzę(o ile to można nazwać chodem) i najchętniej zamieszkałabym w łazience, ze względu na ciągłą potrzebę siku, ale postanowiłam już nie wyczekiwać na każdym kroku oznak zbliżającego się porodu, bo to mnie tylko nakręca, po prostu żyję sobie swoim (baaardzo powolnym) tempem, sprzątam, porządkuję, układam. Jak do wtorku nie urodzę to wiem, że trafię w przyszłym tyg do szpitala (przynajmniej tak wywnioskowałam z rozmowy z ginem). Już wiem czego nie lubię robić najbardziej :-D - czekać:dry: nie dziwię się, że jesteś zmęczona, jednak w ciąży siły są znacznie ograniczone. Uważaj na siebie, a od środy zalecam relaks pełną gębą i nicnierobienie ;-)

Zuzia w przypadku Waszej czwórki to faktycznie jedna wielka niewiadoma, którą zbierze wcześniej. Teraz zaczynam wierzyć, że chłopców się "nosi" dłużej. Życzę Wam donoszonej aczkolwiek szybko rozwiązanej ciąży:tak:



ale mam emocjonalne wahania :p aż mi samej ciężko ze sobą. Postanawiam, że skoro na Antka nie działa ciężka praca matki (służąca w namyśle przyspieszeniu porodu) to jutro urządzam sobie niedzielę lesera i nie wychodzę z łóżka. :-) macie jakieś wieści od Molly? U Martaczi mam nadzieję, że cały czas progres? Mam nadzieję, że już niedługo sama nam opowie jak jej synek zdrowo rośnie
 
Szyszka masz racje,lepiej nie wyczekiwac bo mozna sobie tak czekac i czekac :)Odpoczywaj,jedz i zbieraj sily bo beda Ci potrzebne przy porodzie:cool2:.

Niepokorna zgadzam sie z Toba co do nacinania,
Zycze milej niedzieli dziewczyny.kurcze mamy lato w Irlandii:happy2:
 
Zuzia2001 jest nas czwóreczka na ten sam termin i też jestem ciekawa która się pierwsza rozpakuje:-). U mnie jednak planowana cc będzie i to najprawdopodobniej na koniec sierpnia bo rozwiązują tydzień przed datą z usg czyli wypada jakiś 28.08 ;)
 
Perfect Prep
Dziewczyny czy ktoras z Was miala stycznosc z ta oto maszyna do przyrzadzania mleka?
Ja sie powaznie zastanawiam nad zakupem,opinie sa super.Filtruje wode,zabija zarazki,automatycznie ustawia odpowiednia temperature mleka itd.No i czas przede wszystkim.:-)
 
peti ja widzę ją pierwszy raz w życiu, ale chętnie bym taką kupiła, gdybym karmiła butelką. Na youtube są filmiki jak ona działa i bardzo mi się podoba :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry