reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki Dziewczyny - uspokoiłyście mnie.
W poniedziałek mam wizytę u swojego hinekologa, a we wtorek w klinice. I mam nadzieję, że to będzie moja ostatnia wizyta w klinice :)
 
reklama
Tak czytam dziewczyny co piszecie i dochodze do wniosku,ze co niektorzy lekarze sa poprostu nienormalni.Infinity kazano zrobic bete na wizyte pecherzykowa i serduszkowa.Po co?Przeciez robi sie ja te 14 dni po transferze i ewentualnie powtarza na drugi czy tam trzeci dzien chyba.Ja robilam tylko raz bo takie mialam zalecenie tu w irlandii.Alternatywa a w ktorym Ty jestes tygodniu bo nie doczytalam a nie masz suwaczka.Wszystko na pewno jest dobrze,nie stresuj sie kochana.Trzymam kciuki:tak:
 
Witam sie w 30 tyg. :)
Moj synek wazy juz 1410g,rozwija sie prawidlowo i jest sliczny :)jestem zakochana po uszy.... :) szyjka dluga i zamknieta...wg usg termin mam na 30 sierpnia haha, coraz wczesniej ;)
Peti-wymaz bede miala robiony w 36 tyg.i wtedy podleczymy,a czy wspominala Ci o jakims baloniku do cwiczen pochwy ??

Niestety zla wiadomosc tez mam,znalazlam na swoim boku brzucha maly rozstep :( a mialam nadzieje ze mnie to ominie :( kremy nie zadzialaly :(
 
Niepokorna no to gratulacje!Super wiadomosci:tak:A jednym rozstepem sie nie przejmuj:-)
Nigdy o baloniku nie slyszalam i ona nic na ten temat nie wspominala.Jedynie co mowila ze mam sie nic nie martwic,bo pomoze mi urodzic.Chodzilo jej o masaz szyjki i picie herbatki z lisci malin.Czytalam o tej herbatce i na niektorych dziala rewelacyjnie a na niektorych w ogole.ja sie na pewno na nia skusze,ide w poniedzialek i zapytam od kiedy mam zaczac pic.

Milego weekendu:happy:
 
Niepokorna - no pieknie synus rosnie - od razu porownuje do naszego ze pewnie tez juz taki duzy:) A ty termin masz na 30 sierpnia ale to cesarka bedzie? Wlasnie sie zastanawiam kto pierwszy z naszej czworki urodzi ja, ty Jogo czy Eleni - bedzie sie dzialo....podobno dziewczynki pierwsze pchaja sie na swiat wiec Jogo i Eleni gora ale czas pokaze:tak::-D
 
reklama
Przeczytalam sobie o tym baloniku i niestety to nie dla mnie.Zostane przy herbatce z malin:-)Moja cora wazyla 4200 i dalam rade wiec mam nadzieje ze z Lucy pojdzie gladko:szok:Niepokorna a ja slyszalam ze tutaj nie nacinaja raczej ,wiesz cos o tym?
 
Do góry