reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

nisiao no to gratki, jak pisałam wcześniej to moim zdaniem psychiczne przygotowanie na złe info (u mnie się niestety sprawdziło i zostawiłam męża za drzwiami mimo, że chciał wejść bo czułam, że coś jest nie tak a z uśmiechem wychodzę z wizyt dopiero od 24 tygodnia bo lekarz się małej nie czepia)

agnieszkaala wysłałam ale nie wiem czy to ten sam materiał, jest z tego co dotykałam w sklepie jak czerwony lub jasnobrązowy chyba, nie welurowy tylko bardziej bawełniany i też myślę, że mniej potliwy, ale ocenię fotelik jak przyjdzie czyli w piątek lub poniedziałek.

dziewczyny co do wieku wg usg to też tak z przymrużeniem oka czasem wychodzi, pytałam o to lekarza bo w pierwszej połowie ciąży mała była kilka dni do tyłu wg usg, a po 20 tc jest do przodu, wczoraj na usg miała tyle jakbym była w piątek, a termin porodu wg usg przesunął się z 5,08 na 01,08 - gin mówił, że to orientacyjne bo wystarczy, że obwód główki i kości udowej zmierzy o pół mm w tą czy w tamtą i już jest różnica w dniach w wieku ciąży i terminu porodu. lepiej patrzyć wg om i ewentualnie jak kobieta wie czy owu była wcześniej czy później niż słynnego 14 dc. ;-)
 
reklama
Witam:)
ooo widzę, że same dobre wieści:)))!!!

nisiao gratulację wizyty, bardzo, bardzo się cieszę!!!oby tak dalej!!!
agnieszkaala 3 mam kciuki za obronę!!!!!!!!!!!!!!!!
katherine w Twojej sytuacji bardzo dobrym pomysłem jest założenie własnej działalności gospodarczej, poczytaj sobie w necie na ten temat. Założenie firmy w ciąży daje bardzo duży zasiłek macierzyński coś okolo 5tys miesięcznie.Tylko musisz mieć pomysł i kasę na początek na te wszystkie podatki związane z działalnością gosp.
Założyć firmę w ciąży? - Ciążowy.pl
juchu super że uda Ci się obronić w lipcu, bo faktycznie końcówka ciąży to nie jest dobry czas na obronę mgr.A tak na spokojnie się obronisz teraz a potem już tylko będziesz mogła myśleć o przyjściu na świat maluszka.
magda gratulacje córki. Ach zazdroszczę:) też bym chciała córeczkę bo u mnie w rodzinie same chlopaki się rodzą.
pleni dobrze, że z małą wszystko ok:) a Tobie zazdroszczę już końcówki ciąży i kompletowania wyprawki. Ja chyba zacznę kompletować wyprawkę jak poznam płeć. Masz rację z tymi terminami z usg. Pamiętasz jak na początku pisałam że mój maluch jest młodszy o 10 dni to na ostatniej wizycie był już młodszy tylko 4 dni. POdobno pozniej dzieci nadrabiaja i kazde rosnie w swoim tempie.
kwiatuszek ja chyba nie zgodzę się na żadne szczepienia. Będę walczyła z sanepidem. Zmuszanie do obligatoryjnych szczepień nie jest zgodne z konstytucją.
Szczepienia - historia prawdziwa - YouTube
coraz więcej jest takich nieporządanych odczynów poszczepiennych ...

Gratki wszystkim nowym zafasolkowanym:)))

ja dalej się lenię w domku rodzinnym. M nie widziałam już 2 tyg. Dzwoni po kilka razy dziennie stęskniony:pP hheh taka przerwa dobrze nam zrobi:)
pracę mgr strasznie zaniedbałam, po prostu nie chce mi się jej pisać....bleeeee muszę się w końcu wziąć bo nie wyrobie się na wrzesień:p
ostatnio w dole brzucha podczas leżakowania poczułam małe przelewanie się, tak jakby pekające bąble w brzuchu....???????czy to możliwe że to dzidziul? już w 13 tyg??
Samopoczucie mam lepsze, mdłości coraz mniejsze... chociaż wolałabym się męczyć aby czuć bardziej tą ciąże. Wizyta w sobotę, proszę o kciuki!!!
buziaki
 
Ostatnia edycja:
Liluś, czytałam o tym. Ale trzeba mieć na to kasę. Bo wiadomo, że od razu po wystartowaniu młodziuteńkiej firmy nie będzie się zarabiać tyle, żeby na płacenie paru tysięcy składek miesięcznie można było sobie pozwolić. Poza tym to wyższa kombinatoryka, w dodatku prawdopodobnie do czasu, kiedy ja będę rodzić, zdążą już tę lukę załatać. Chciałabym po Bożemu, uczciwie. Nie stać mnie na te składki. Dopiero co mieszkanie wykańczaliśmy, a to wykańczanie wykończyło portfel ;)
 
hej dziewczyny:) dziekuje wszystkim za info o rtg, oczywiście za każdym razem miałam fartuch ochronny, ale mimo wszystko się boję ze mogło to zaszkodzić dzidziusiowi... Własnie wróciłam z córką ze szpitala, dzieciaki "rozgipsowane":D Tomek stawia pierwsze kroki bez gipsowych spodni, u Emilki też wszystkie badania wyszły świetnie, co do ukochanego to narazie bez zmian... co mnie coraz bardziej martwi...:(:( trzymam mocno kciuki za was wszystkie i te w ciąży i te które sie staraja i te które dopiero będą się starać!! Buziaki:*
 
Dzięki dziewczyny za kciuki:tak:
Oliwka nie była w końcu szczepiona bo wyszła jej bakteria e coli w posiewie kału, a robi mi kupki ze śluzem więc dr zadecydowała że należy to przeleczyć.
Liluś nawet nie patrzę na ten filmik o szczepieniu, bo bez niego mam mnóstwo stresu w życiu. W poniedziałek idę do psychologa....
 
Pleni, nisiao cieszę się, że Wasze szkraby zdrowo rosną i oby tak do końca &&&&&&&&& a u Pleni koniec lada chwila:-) Ja nie dotrwałam do tego momentu co Ty, ale pamiętam, że na początku ciąży też cały czas nabuzowana chodziłam i byle co mnie do łez doprowadzało:tak: najlepsze jest to, że zdajemy sobie z tego sprawę, ale nic poradzić nie możemy:sorry:

A kłopot z fotelikiem może się skończyć zanim nawet do Ciebie dojedzie:happy:

Agnieszkaala, &&&&&&&&&&& za obronę:happy:

Magda , gratuluję córeczki, też mi się marzy:happy:

Liluś, mówisz i masz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Magnolia, Twoje dzieciaczki kurują się rewelacyjnie, już „rozgipsowane” , więc tylko czekać jak lada chwila narzeczony pamięć odzyska &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i z maluszkiem też na pewno będzie wszystko w porządku:tak::-)

Mnie na razie brzuch nie boli tak, jak w zeszłym cyklu po owulce. Lekko "ćmi", ale bez porównania. Obiecałam sobie, że nie będę się nakręcać, ale teraz dla odmiany piersi mam wrażliwe... przed każdym okresem mnie bolą, ale nie pamiętam jak długo przed @ zaczynają...:confused: a teraz jest 8 dni przed.... a myślałam, że tym razem żadnych urojeń nie będzie....:baffled:
 
Pleni fotki nie doszły. Poprosze jeszcze raz o wysłanie.
Nisiao cudowne wieści, wiedziałam, że tak będzie:)
OneMoreTime ja co cykl miałam objawy ciążowe, a ciąży nie było, a jak nie było objawów to ciąża się zrobiła:p Chodź z Alą w ciąży i w tej poronionej wiedziałam kilka dni po zapłodnieniu, że w ciąży jestem. Jakoś tak wewnętrznie czułam.
Liluś odpoczywaj ile wlezie. A mgr napiszesz, do września duużżżo czasu:-)
Magnolia super, że dzieciaki już zdrowe. Oby narzyczony też wydobrzał.
Kwiatuszku szczepieniiem się nie przejmuj. Moja Ala była na wszystko szczepiona i żadnych powikłań nigdy nie miała, nawet gorączki nigdy. Mam nadzieje, że bakterie wszystko uda się wyleczyć.

Marudze M, że się boje jutro, ze co będzie jak ze stresu nic nie powiem, a on wkońcu może poznam kogoś kto oblał egzamin na mgr:szok: Aż się popłakałam z nerwów. Niby miał być to żart, ale z tropu mnie wybił i boje się jeszcze bardziej.
 
Agnieszkala, ja w poprzednich 2 ciążach też czułam od razu, że się stało i tak faktycznie było:tak: ale w tym 3 podejściu, w poprzednim cyklu się pomyliłam... i już staram się nie czuć i nie wsłuchiwać - tak postanowiłam! ale wczoraj jak się myłam poczułam,że piersi są wrażliwe a dzisiaj jeszcze bardziej... nie wmawiam sobie, bolą! tylko na co? na @ czy na ciążę:confused: jeszcze tydzień i będzie wiadomo...
 
kobietko dziekuje.nio ja tez sie zawsze boje takich wynikow gdzie w badaniu jest ryzyko nowotworu...i teraz tego badania boje sie bardzo,bo z jelitami walcze juz od 5 lat,ale nikt nigdy na kolonoskopie mnie nie kierował.dopiero teraz jak zrobilo sie powaznie....anty no ja wlasnie dostałam @...pleni no to duza dziewczynka wam sie szykuje,bo moja Ala jak sie urodzila w 38tc to wazyla 2610kg...
 
reklama
czesc

U MNIE TAK SE, JEST PECHERZYK CIĄŻOWY ale mam skierowanie do matki Polki w lodzi przez te cytomegalie :-( musze się być pod opieką osrodka referencyjnego, mam jutro zadzwonić i się zapisac na 8/10 lipca, tam zrobia mi wszystkie potrzebne badania :-( dołek załapałam :-(
 
Do góry