reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

agnieszkaala moja tesciowa jest szurnięta i jeden z jej synkow jest taki sam, wiecie jak traktuje kobiety... jak smieci, nie trawie go :-( powiedza, ze jestem jakas do niczego :-(
 
reklama
agnieszkaala moja tesciowa jest szurnięta i jeden z jej synkow jest taki sam, wiecie jak traktuje kobiety... jak smieci, nie trawie go :-( powiedza, ze jestem jakas do niczego :-(

To powiedz mi, żeby się odwalili i zajeli swoimi sprawami. Powiedz tesciowej co o niej myślisz, raz, drugi,trzeci i może się opamięta. Moja też starała się wprowadzić swoje rządy, wiecznie się wtrącała, czepiała. Powiedziałam jej kilka razy, żeby się odwaliła i zajeła swoim życiem i nastąpiła przemiana o 180 stopni. Teraz jest miła, pomocna i żyjemy w bardzo dobrych stosunkach. Każda synowa była beznadziejna, nie zasługiwała na jej cudownych synów. Chciała wybierać sama synom żony. Chłopy się zbuntowały i teraz się męczą:-D
 
Penitude trzymam kciuki, nie wyobrażam sobie tego stresu który teraz przeżywasz, a tu jeszcze tak Cię zbywają :angry:
Ale i tak wątpię, czy Ci powiedzą przez telefon, chociaż jeśli wieści będą dobre (a takie muszą być) to może się zlitują.

Kłaczek żadne słowa Cię nie pocieszą.. przytulam i naprawdę bardzo mi przykro :-(

Loi
trzymaj się, wiem że najgorsze myśli przychodzą Ci do głowy ale jeszcze nic nie jest przesądzone, lekarka powiedziała, że tak może być na tym etapie i tego się trzymaj! &&&&&&&&&&&&&&
 
dziewczyny Wy sie lepiej znacie a mam kilka pytan, czy ktos moglby mi pomoc...
~~pecherzyk ciążowy na ostatnim usg byl płaski i dlatego mialam brac duphaston i lezec, cialko zolte bylo duze w jajniku- czy to źle czy dobrze?
~~ czy jak osttanio przed miesiączką kilka dni plamiłam oznacza ze mam problemy z progesteronem a jesli tak to dlaczego bo mnie to bardzo zastanawia.....
~~to ze pecherzyk byl plaski to dlatego ze ten progesteron zawiodl czy plod byl za slaby i mial jakies wady???

niech ktos mi odpowie plisss
 
ale dzień... czekamy, czekamy, czekamy...
pleni: zadzwoń i powiedz, ze tu całe forum czeka! ;-)

mamusiasynka: ja też miałam płaski i na dodatek pusty. Wyglądał jak... parówka. Ale nie wiem czemu. Wiem, że powinien być okrągły.
 
Ostatnia edycja:
Pleni Anilek dobrze mówi, może to będzie dla nich argument:-) Ja osiwieje.
Mamusia synka kochana ja Ci nie pomogę. Nie znam się zupełnie.

Właśnie M dzwonił, że firma sobie wymyśliła, żeby przez kilka miesięcy przeniósl sie do warszawy i tam pracował bo jest projekt oczywiście pensja lubelska, rodzina odzielnie, ja w ciąży. Koszmar jakiś. Ma bardzo wkurzony. Miał dzwonić do szefa, dowiedzieć się dokładnie co oni planują i jak na długo ma tam siedzieć to się zwalnia. Boże czy zawsze musi być coś nie tak:(
 
agnieszkaala mojego wysłali do Kilec, szlak mnie trafial bo ja w domu sama z dzieckiem zostalam i nikogo do pomocy, " na szczescie" Młody ostatnio nam kilka razy zachorowal i M poszedl na zwolnienie i go za kare wrocili do pracy na miejscu bo stwierdzili ze nie mozna na nim polegac a powinien tam byc :-) dla mnie ta kara jest super :-) ale przekopane jest jak chlopa nie ma na miejscu :-(
 
reklama
Jeju, ale mam teraz stresa. Testowałam ostatnio już po terminie miesiączki i nic, nawet cienia, w związku z czym zrobiłam tyle "nielegalnych" rzeczy, z samodzielnym farbowaniem łba włącznie. Brawo. Ale naprawdę byłam przekonana, że nie. Zero przeczucia. No i zero objawów, poprzednim razem to mnie piersi bolały charakterystycznie.

Pleni, a masz numer do tego lekarza? Ja bym już pewnie tysiąc razy wydzwaniała i pytała, czy już. Masz nieziemską cierpliwość. Liczę jednak, że wkrótce się odezwie, bo my tu wszystkie razem z Tobą przeżywamy...

O, fantastycznie. Pojawiła się kolejna reklama programu Bosackiej, teraz już i na górze, i na dole jest, migająca i rzucająca się po oczach. Gratuluję webmasterom.
 
Ostatnia edycja:
Do góry