reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

katherinne teraz doczytałam, wielkie gratulaje!!!! ja w pierwszej ciaży mialam leciusienka kreseczke, tylko ja ja widziałam i mam teraz w domku biegajacego prawie czterolatka :-)
 
reklama
Ciekawe, czy jeśli się okaże, że jednak ciąża, to mnie lekarka ochrzani, że tak wcześnie po łyżeczkowaniu. Moja lekarka pozwoliła się starać, ale wiem, że co lekarz, to opinia. Zobaczymy...
 
moj lekarz powiedzial ze dwie miesiaczki po lyzeczkowaniu mozna probowac a koleżanki dobra rada ktore nigdy nie stracily dziecka każą mi czekac pol roku :crazy:
 
Ostatnia edycja:
Mam numer bo to moj lekarz prowadzacy. Jesli jest w szpitalu na dyzurze rozne sprawy moga sie dziac, skomplikoowany porod albo kilka porodow na raz, to sie zdarza.. Nie odbiera ani nie odppisuje na sms.. Jutro sama zadzwonie do sekretariatu czy maja wynik i przejde sie tam po niego.konczy mi sie cierppliwosc a na weekend nie mam zamiaru zostac w takich nerwach.
 
Cześć dziewczyny!dawno się nieodzywałam,ale cały czas sledziłam was.ja straciłam swoje maleństwo we wrześniu do tej pory myślę o nim,ale w styczniu już byłam w ciązy i lekarz prowadzący mnie bardzo się ucieszył,że jestem w ciąży.jestem teraz w 12 tc.Wszystkim życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za was baaaaardzo!!!!!!odezwę się jeszcze:-)
 
Pleni, rany.. Koszmar! Masz racje, jedz tam jutro, nie daj sie dluzej zwodzic!

Mnie od wewnatrz roznosi, a na zewnatrz wielka apatia i mega mdlosci.. Masakra..
 
Loi nie panikuj, najważniejsze jest dobre nastawienie!!! ja sie w tej ciąży źle nastawiłam i sie tak skończylo jak sie skończylo, nastaw sie pozytywnie!!!!!


Dziewczyny jeszcze miesiąc będe Wam truć bo mam miesiąc zwolnienia ...........
 
reklama
Do góry