reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

agnieszkaala no widzisz?Jak juz mama zadzwoniła i się zaineresowała to może coś sobie przemyślała i z czasem będzie lepiej...no bo chyba to nie jakiś jej wstęp i podstęp bo czegoś potrzebuje?
Wrócił M-zapowiedź jego sprzątania przyjęta dość chłodno z miną przepracowanego i przedźwiganego budowlańca-dla wyjaśnienia ma pracę biurową.I podstawowe pytanie:to ja musze cały dom odkurzyć??? Nie kur... tylko chodniczek w pokoju gdzie będzie spała mama...a o reszte syfu i piachu na podłodze może sie potykać... Opadłam już z sił,chwilkę poleżakuje,mały relaksik i dokończe sobie to co jeszcze zaplanowałam.Oj nerwowa dzisiaj jestem,bez kija nie podchodź hehe
 
reklama
agnieszkaala, może mama sobie przemyślała swoje zachowanie i postanowiła poprawę ;) Cieszę się, że się zaczęła interesować Twoim samopoczuciem.
 
Emka moja mama nigdy nic odemnie niechce więc to nie podstęp.Może tata kazał jej zadzwonić? Niewiem. Rozmowa była krótka, rzeczowa,ale nawet ok. Uwielbiam pytanie: Czy cały dom mam odkurzyć:angry: Mój M zawsze marudzi, że musi klatkę schodową tak smao odkurzac i myć podłogę i schody, jakby to nie należało do domu i tam może być syf:-D Mój też ma siedzącą pracę, pracuje przed kompem,ale też wiecznie zmęczony, a jak teściowa najdzie jak M sprząta to użala się strasznie nad nim:D Ja rozumiem, ze zmęczony po pracuje po 12 godzin dziennie,albo i lepiej czasem,ale troche ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło, a jemu wręcz ruch jest wskazany bo brzuch mu rośnie w bardzo szybkim tempie:-D
 
agnieszkaala, ja wróciłam do swojej starej pracy, tylko miałam mieć inne stanowisko. Żeby nie zwolnili mojej koleżanki z pracy, miałam poduczyć się niemieckiego i szefostwo miała utworzyć dla mnie nowe stanowisko, coś 'ala przedstawiciel handlowy - miałabym pozyskiwać niemieckich klientów. Co się okazało... wróciłam na swoje stare stanowisko, a koleżankę zwolnili :/ strasznie się wkurzyłam :angry: poza tym jakoś leci... pomału do przodu. Strasznie bałam się powrotu do pracy, ale naprawdę, trochę to pomaga. Człowiek tak nie myśli, nie chodzi cały dzień pogrążony w smutku. Smutek dopiero powraca wieczorem... po tym całodziennym biegu.

Pleni Ja dziś zamiast pracować, co 10 min sprawdzam forum... oby było dobrze &&& zaraz zbieram się do domu i będę myśleć całą drogę.
 
Ostatnia edycja:
Loi... ja nie miałam bety badanej, ale dlatego, ze przy pustym pecherzyku beta przyrasta zazwyczaj prawidłowo... poza tym finansowo u nas ciezko i kazde badanie troche kasy pochłaniało a i tak nie miałabym na nic wpływu...

Pleni trzymam kciuki
 
reklama
Moja tesciowa ma 3 synow i jak moj maż cos robi w domu i ona to widzi to zieje w moją strone ogniem, jej zdaniem ja powinnam wszystko robic bo ona sama wszystko robiła :baffled:tylko ze ona cale zycie nie pracowała zawodowo wiec jej gadanie mam gdzies :-D
 
Do góry