reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny telefon milczy. Cos mi sie wydaje ze niczego sie dzisiaj nie dowiem. Jak lekarz nie zadzwoni to jutro chwile po 7 sama zadzwonie do sekretariatu i tyle. Zaczynam sie juz wkurzac. Lekarz powiedzial, ze na pewno zadzwoni..
 
reklama
mamusiu synka to jest straszne jak matki wychowują w ten sposób synów i pokazują im ,że to kobiety powinny zapierniczac,a im nalezy się obiadek pod ryjek.Pół biedy jak sobie jeszcze męża idzie nawrócić z tej złej drogi,ale jak się nie da to masakara...Znam takie okazy...Wywyiozłabym do lasu i z gołą dupą przywiązała gdzies blisko mrowiska:-D:-D
 
Loi... ja nie miałam bety badanej, ale dlatego, ze przy pustym pecherzyku beta przyrasta zazwyczaj prawidłowo... poza tym finansowo u nas ciezko i kazde badanie troche kasy pochłaniało a i tak nie miałabym na nic wpływu...
czyli nawet tu nie mam się do czego odnieść.. nie będę raczej bety robic, bo tak jak i Ty, tak i moja gin powiedziała, że beta prawidłowo przyrasta.. dzięki Mysiak jeszcze raz
 
Mamusia synka moja teściowa też wszystko robi,ale i pracuje zawodowo. Nawet szafki skręca, naprawia kran itp bo mój teść to leń patentowany i nic nie robi po powrocie z pracy. Zasiada przed tv i nawet każe teściowej herbatę sobie słodzić i mieszać oczywiście i podać pod nos:szok: i ja jestem tą złą synową bo nie pracuje,ale nie wstaje rano, żeby M zrobić sniadanie przed pracą, a i czasem zagonie do sprżatania. Teraz w ciąży to przejął większość obowiązków, a teściowa płacze, że M taki przemęczony i musi sprzątać i z dzieckiem spać:-D
Emka ale chłop zawsze zmęczony nawet jak ma urlop:-) taki gatunek:D
 
Dziewczyny telefon milczy. Cos mi sie wydaje ze niczego sie dzisiaj nie dowiem. Jak lekarz nie zadzwoni to jutro chwile po 7 sama zadzwonie do sekretariatu i tyle. Zaczynam sie juz wkurzac. Lekarz powiedzial, ze na pewno zadzwoni..
to sama jeszcze raz do niego zadzwon, w końcu o 11:30 z nim ostatni raz rozmawialaś, a to dość już temu było, może zapomniał, a Ty nie pytasz o wrośniętego paznokcia, także powinien wykazać się pełnym zrozumieniem!
 
Pleni a może on zapomniał...zajął sie czymś,kimś i wyszło mu z głowy. Wiem,wkurzające to jest,bo ja tez nie lubie byc nachalna i ciagle gdzies wydzwaniać,ale powinien to zrozumieć,że to dla Was teraz najważniejsza sprawa na świecie!!!
 
Plenitude moze jeszcze zadzwoni...... jeszcze wczesnie jest

emka no moja tesciowa to wyjątkowy okaz a teraz jeszcze jak sie dowie ze poroniłam to chyba mnie zlinczuje i powie, ze do niczego sie nie nadaję :-(
 
Tekla o to mi chodziło:) Zle się wyraziłam:)
Pleni co za chamstwo:angry: Człowiek się denerwuje, a oni nawet nie raczą zadzwonić!!!!!! Może Ty zadzwoń, może rzeczywiście zapomniał. Ja bym dzwoniła, nękała telefonami aż by mi udzielili informacji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry