reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

zjola ja się nie martwię ze względu na ułożenie nie chce się przekręcić nikt nie zmusi to wola mojego maleństwa nie boje się tego raczej tego co mi lekarz powiedział odnośnie tej dystrofii ale jak dzisiaj sobie o tym czytałam to może być wynikiem anemii a wiem że ostatnio miałam i żelazo brałam ale wyniki muszę dopiero zrobić miałam iść dzisiaj ale zapomniałam się i zjadłam sobie nad ranem słodycza i nie miałam po co iść
 
reklama
rano test ujemny,a po południu @...
No cóż. Będziemy kombinowac dalej. Jedziemy na weekend nad morze, to sobie wypiję na pocieszenie... Całuski dla wszystkich!!!

Sorki, że nic nie odpisuję do Was, ale czytam wszystko... Trzymajcie się kochane!!!
 
Ostatnia edycja:
SMS od Aniuni :
Jestem nadal w szpitalu , dziś podjęto decyzję - jutro o 7 mam cesarkę . Trzymajcie kciuki i pomódlcie się żeby wszystko dobrze się skończyło. Dzięki za pamięć "

Tak więc trzymamy kochane za Aniunię i jej syneczka wszystkie kciuki &&&&&&
 
kurde, dwa testy z cieniem drugiej kreski.. i w zeszły piatek beta 3,37 :/ ale niby na kartce z labolatorium pisalo ze brak ciaży <=1 a potem podane dopiero od 3 tyg ciąży. Lekaz zbadał, powiedział ze macica lekko powiekszona (rozpulchniona nie pamietam..) Owulke miałam 1 wrzesnia.. mogła dojsc pozniej do zapłodnienia wiec gdyby cos to jeszcze nie byłby nawet 3ci tydzien.. kazał powtorzyć bete teraz w poniedziałek.. i znowu czekanie i zastanawianie sie ale staram sie juz na nic nie nastawiać po tym 3,37 :/:/:/:/:/:/


CAŁUJE WAS MOCNO DZIEWCZYNY I POZDRAWIAM :)
jak dobrze ze jest miejsce gdzie mozna spokojnie podzielic sie z kims myslami, ktore chowam w sobie na codzien, nikt nie wie o tych próbach i testach.. :(
 
reklama
Do góry