reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Loi - to jak nie chcesz płacić za te badania to zapisz się na fundusz zdrowia gdzieś do gina ,a Twój gin nie przyjmuje na nfz też? bo inaczej Ty będziesz buliła za badania chyba.
 
reklama
hej,
Dorotka ja nie pomoge bo nie mierze temp.
Loi Boże dużo przeszłaś Kochana!! Co do badań to ja jestem po jednym poronieniu i mój gin nie zlecił mi żadnych badań,ja sobie zrobiłam cytomegalie bo nie miałam nigdy robionej,a przed ciążą robiłam toksoplazmoze,różyczke tsh i wszystko było ok. jak chodzisz do gina prywatnie to i badania się robi prywatnie.
Jaro ja po 28 dniach dostałam @.

Ja mam dzisiaj na obiad risotto z kurczakiem,papryka i pieczarkami z sosem pomidorowym i zupe kalafiorową.
Zrobiłam badania na cytomegalie i popołudniu wyniki,jestem bardzo ciekawa co tam się wykluje.
Dziewczyny mam problem: miesiączke miałam 28 sierpnia i do tej pory mam plamienie. Czy to normalne? Mam torbiela na jajniku 5cm czy to od tego może być czy macica się jeszcze po poronieniu oczyszcza?
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale potrzebowałam troche dojśc do siebie i uspokoić sie wewnętrznie i w momencie kiedy już sie ze wszystkim pogodziłam i uznałam , że jest w porządku .. No właśnie. 4 sierpnia miałam łyżeczkowanie macicy, po ciązy obumarłej w 8tc. Okres normalny, trwajacy tyle co zawsze z takimi samymi dolegliwosciami itd dostałam ok 3 tyg po zabiegu. Od kilku dni plamiłam leciutko, ale to było raczej brudzenie, taki brązowe, niewielkie. Dziś zrobiłam test ciążowy , i wyszła blada druga kreska. Nie wiem już sama co o tym myśleć, na nic nie chce sie nastawiać, ale juz zaczynam sie bać. Tak bardzo chcemy żeby nam sie udało :(:( Dzwoniłam do lekarza, kazał robić hcg i brać na wszelki wypadek gdyby to była ciaża duphaston..
 
kobietko ja mam dziś na obiad taki zestaw tylko zamiast maślanki mam kefir.

byłam dziś u gina, obydwa pęcherzyki po 19 mm, nie pękły po zastrzyku. W poniedziałek mam jeszcze raz do niego przyjść. wybaczcie, ale muszę się ogarnąć.
pozdrawiam
 
Aniunnia już 37 tydz Ci leci a maluch ma niezłą wagę, będzie dobrze

Plenitude no co za cholerstwo , mam nadzieję ze jeszcze się uda coś z tymi pęcherzykami

Karola może małą rzeczywiście ma skazę i to mleko hipoalergiczne jej odpowiadało, szkoda maluszka i Twoich nerwów , oby wszystko się unormowało

Miliondni trzeba czekać na betę, a nuż się udało i będzie wszystko dobrze trzeba wierzyć &&&&&&
 
dorotka , podobnie jak Gatto wydaje mi się że owu mogła być między 15-17 dc
Gatto , jak Gattino? rozrabia? :)
Zjola , u mnie też @ , to jednak wypadł nam razem cykl do starań , widzisz?! :)
Aniunia , powodzenia kochana , wszystko będzie dobrze , buziaki :)

Miliondni , to rób betę i sprawdzaj czy prawidłowo przyrasta , gratuluje !
Plenitude , cholera :crazy: czemu nie chcą te małpy pękać , wrrrr ! przytulam
 
aniunnia trzymamy kciuki :)
Miliondnia również trzymam kciuki, oby betka ładnie przyrastała:-) swoją drogą Twój lekarz szybko po łyżeczkowaniu pozwolił na starania, książkowo to ponoć pół roku, a najlepiej ze 3 czy 4 miesiące odczekać:eek: już sama nie wiem, co myśleć :eek:

Właśnie rozmawiałam z moim mężem a prospos badań, w przyszłym tyg, jak dobrze pójdzie zapiszę się gdzieś do gina na NFZ..
ale dziś mam złe myśli, znów się boję, bo wiadomo krawię nadal po tym wywoływanym poronieniu, ale dziś jakby mocniej, więcej farfocli ze mnie wychodzi i zaczęło mnie podbrzusze pobolewać lekko. Co o tym sądzicie? miała tak któraś z Was?
przy wcześniejszych dwóch poronieniach miałam łyżeczkowanie, a tym razem sama roniłam, więc w zasadzie nie wiem, czego się spodziewać ...
 
reklama
zjola trzymam &&&&& zeby bylo juz dobrze.gatto,ale ten twoj suwak mknie...zaraz bedziesz czuła ruchy:tak: i niedlugo poznacie płec...jakies przeczucia??? majra ja nie mam podejrzen.wg mnie mała skazy nie ma,ale polozna zasugerowała to kierujac sie zaparciami,bo podobno co 2 dziecko dzis ma skaze:eek:...a u lekarza przeciez bylismy...aniunia bedzie dobrze.juz jestescie bezpieczni.pamietaj,ze ja urodzilam w 37tc wiec moze uda im sie jak najdłuzej was przetrzmac.daie rade.&&&&.plenitude...:-(...lenka albo tak albo to byl przypadek...nie mam juz sil...

dziewczyny ja dzis napisałam na portal dziecko24.pl tam sa porady pediatrów,opisalam sytuacje i jakis lekarz napisał,ze to niekoniecznie musza byc zaparcia...dziecko na sztucznym mleku robi 1-2 kupki na dobe,a te napinania,prezenia,płacze itd moga byc spowodowane wzdeciami jak mała chce baczka puscic.no fakt,ze duzo pierdzi,a zanim pryknie to sie nadyma itd,ale ja to wlaczylam w zaparcia,bo na poczatq po porodzie bardzo czesto sie wyprozniała,a teraz ten rytm sie zmienił i ja to tez polaczylam ze zmiana mleka...nie wiem...kupilam malej krople bobotic na wzdecia zobaczymy czy pomoga.mam nadzieje.
 
Do góry