reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej dziewczyny! zajrzalam na chwile a tu..........kłaczek ty dzieciorobie :tak::-) super gratuluje, spokojnych 9 mies
zjola.....szkada ze nie udalo sie.....moze jak sobie "odpuscicie".....sciskam
ja juz odpuscilam .....coz nie mozna miec wszystkiego:-((nawet moj gin ostatnio nagadal mi na wizycie.....zebym sie zastanowila co dla mnie wazne.....wiec mu powiedzialam ze pierw trzeba miec z kim sie starac o dziecko, a napewno juz drugi raz nie zdecyduje sie na samotne macierzynstwo znajac przyklad mojej kolezanki co zmarla .....i skazac dziecko jak mnie zabraknie na dom dziecka):-(
pozdrawiam reszte dziewczyn .......trzymajcie sie
 
Onaxxx - życie toczy się dalej. Mamy je jedno, trzeba z niego korzystać, pomimo goryczy, jaką nam serwuje. Ja zamierzam je wydusić jak cytrynę!
 
aniunnia ojej nawet nie wiedzialam tak sie ciesze i zazdroszcze gratulacje :-) rzadko tu zagladam

u mnie nic nowego, nie ma czym sie pochwalic .......codzienna opieka nad rodzicami, mama miala operacje na serce ale jest ok, ale z ojcem jest kiepsko.....coz nie mam na to wplywu.....
 
Witajcie.
Zjola,nadzieja jest zawsze,a nuż zdarzy się mały cud.
Ja też jakoś bez humoru [tłumaczę to pogodą],nie nastawiam się na efekty staranek
,młodą mam w domu ,więc nic specjalnego dziś nie zdziałam ani w domu ,ani w ogrodzie ,bo tylko ciągle mamo chodzź ,usiaź ,pograj ze mną

Miłego dnia
 
nie mam zamiaru przypominać , Ba, nawet nie mam zamiaru kupować. Nie wiem jak to będzie, dzisiaj tak tęsknie za Kruszynką za brzuszkiem, ja tylko czekam żeby już móc , próbować testowac.

To ty kupujesz?:szok:W sumie to masz rację ztym co piszesz,zawsze możesz później powiedzieć,że on też mógł o gumce pamiętać.;-)
 
reklama
Zjola - przykro mi :-:)-:)-( kochana nie poddawaj się. odpocznij teraz jak go nie będzie a jak wróci i się na siebie rzucicie to na pewno coś zmajstrujecie. życzę Ci tego z całego serducha
Sandy - no to trzymam kciuki za Wasze staranka &&&&&&&&&&&&&&&&
Anty - u nas to też zazwyczaj ja kupuję, ale teraz muszę się rozeznać w modelach, bo z przyzwyczajenia ciągle kupuję te same a bardzo mi z nimi niewygodnie
 
Do góry