reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gatto nie wiem jak Ci pokazac mój wykres bo mam go na skarbmamy.pl ale zrobilam screena i zapiszę Ci temperatury... Jestem załamana tym cyklem po prostu ;(

do 7 dc miesiączka
8dc 36,0
9dc 36,0
10dc 35,8
11dc 35,8
12dc 35,8
13dc 36,3 (pojawił się czerwony śluz)
14dc 36,2 (czerwony śluz)
15dc 36,0 (czerwony śluz)
16dc 36,6 (temnpka zakłocona przez nocne wstawanie, w tym dniu pojawił się też płodny śluz tzw jak białko kurze)
17dc 36,1 (śluz rozciągliwy)
18dc 36,0
19dc 36,2
20dc 35,8 (to dziś)

Ja już nie wiem co mam o tym myśleć, cycuchy bolą, jajniki zajebiście kłują, był śluz a ta tempka ech... Porszę Was o pomoc...

Martussia daj linka, jak tam jest wykres to tak latwiej go zinterpretowac, choc do eksperta mi daleko.
Z tego co widze, to owulke mialas w 15dc, teraz tempka spada dosc drastycznie, wiec raczej przyjdzie @. Dobrze by bylo gdyby przyszla za jakis tydzien, bo wtedy bedzie zachowana prawidlowa faza lutelna. Mierz dalej i zobaczymy. Ten czerwony sluz mogl byc plamieniem okoloowulacyjnym czyli owulka wystapila.
Daj sobie, a wlasciwie swojemu organizmowi dojsc do siebie....
 
reklama
karola a powiem Ci ,że róznie.. Wczoraj miałam problem a dzis spoko.. Takze nie wiem.. Ale ogolnie to mi sie to nie podoba.. Ja chce normalnie sie wyprozniac jak kiedys :-( Nie kupilam tego syropu.. Narazie czekam.. Moze mi odstawi to zelazo jak wyniki bedą dobre.. Kupilam sobie jeszcze prenatal.. Myslisz , ze nie za duzo tego zelaza teraz bedzie? I czy jesli tam jest jod to nie pokrzyzuje moich wyników tarczycy? Bo biore jeszcze euthyrox,..
 
aniunia jaką dawkę masz euthyroxu? ja brałam n25 ale przerwałam, bo inna ginekolog mi tego nie przepisywała a teraz znów mam masakryczny wynik tarczycy i podejrzewam,że znów dostanę euthyrox
 
butterfly ale kiedy jaki wynik? Ogólnie to zachodząc w ciąze mialam 1,89.. Biorąc tą dawkę.. Daltego mi ją utrzymala.. Potem w ciąży spadł do 0,79.. co podobno jest normalne i dalej ta sama dawka... a ostatnio 1,20 chyba i cały czas biorę tak samo.. Jutro znowu ide na badania to zobaczymy czy cos sie zmienilo.. Kazdemu lekarz dobiera dawkę indywidualnie.. Sami bedziecie próbowac z roznymi az dojdziecie do tej właściwej.. Ja tarczyce leczę od dawna .. Najpierw mialam powyzej normy.. poprzedni lekarz doprowadzil mnie wtedy do nadczynnosci ( wyniki ponizej normy)... Wtedy tez poroniłam pierwszy raz i zmienilam lekarza.. od tej pory ta nowa ze mna tak nie eksperymentuje.. tylko trzymamy sie stalej dawki..
 
Karola uparłam się na mierzenie gdyż miałam dużo epizodów w swoim życiu związnych z bezowulacyjnym cyklem (wtedy jeszcze ani się nie staraliśmy o dziecko ani nie mierzyłam tempki)- najpierw trafiłam na patałacha a nie lekarza bo za nic nie mógł ogarnąć tego krwawienia. Aż w końcu trafiłam na porządnego ginekologa. Występowały u mnie krwawienia w środku cyklu identyczne jak miesiączka i zatrzymywały je dopiero leki... Gin gdy już planowaliśmy potomstwo polecił mi właśnie mierzenie tempki i w pierwszym takim cyklu zaszłam w ciążę. Teraz mierze ją nadal by móc zaobserwować czy z moim organizmem jest jednak coś nie tak;/

Gatto oto link: http://www.skarbmamy.pl/NPR-wykres-cyklu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sandy, &&& za wyniki.
Zjola, pisalam na C po 40... Przykro mi cholernie.
Onaxxx, Ty zolzo!:-D:-D
Aniolkowa.mamo, chetnie oddam berka - niech sie ktos ucieszy. Chate trafilismy w doskonalej cenie, ale wiem ze w roznych rejonach kraju bywa duzo drozej... Wyjscia sa 2 - albo starac sie o chate z councilu i wykupic, albo ciulac na depozyt i rwac mortgage.
Butterfly, kwas foliowy. Bralam tez olej z wiesiolka, bo dzieki niemu moglam latwo obserwowac sluz.
Martussia, dbam... Jak tylko sie da. To malenkie ziarnko zycia musi wzrosnac we mnie.
 
Do góry