reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczek - hehe pamper na kaloryferze :-D, powodzenia na egzaminie!!!
Sandy40 - ooo gołąbki pyszna sprawa
angel_ - ja wiem jaka to przyjemność w ciąży, w pierwszej szaleliśmy i nigdy nie miałam tak intensywnych doznań jak wtedy, ale teraz nie mogę się przełamać zwłaszcza, że do tej pory mieliśmy zakaz... może w weekend spróbuję, bo w tygodniu M wraca późno z pracy i zazwyczaj jeszcze kończy robotę w domu. mam nadzieję, że małpiszon szybko do Ciebie przyjdzie
 
reklama
Hejka dziewczyny.., Ja się przełamałam... po 6 tyg od poronienia po miesiączce... współżyłam z narzeczonym ale bałam sie sama nie wiem czego użyliśmy zabezpieczenia... jego dotyk...tego było mi potrzeba... teraz wiem że na pewno damy rade... był ze mna cały czasi ciągle jest ;)...
Wydaje mi się że płodność wróciła...mam takie geste przezroczyste upławy...wiem wiem teraz musimy uważać ja musze dość do równowagi...niby sie juz pogodziłam ze starata... ale jak widze wozki z w nich malutkie cuda śpiące to jest mi trudno albo jak widze kobietki w ciązy... wiem musze wziąć się w garść... każdego dnia sobie to powtarzam...
 
hej dziewczyny!!! widze ze ktos sie przede mnie wpycha na geriatryczne stanowisko:-D.....jeszcze jestem:no:i usunac sie nie dam z geriatii
klaczek ale ten karol przystojniak:-)
 
anii polecamy sie na przyszłosc:-D anty2 wiem kochana,ze sa tu tez kobietki co jada na clexanie.bede musiala poczytac troche na necie,bo nie pamietam ktora oprocz klaczka tez brała a jest po porodzie juz...co do urzadzania gniazdka to ja zawsze sie boje.jak zaszłam 1 raz w ciaze to odrazu kupiłam 2 pary bodów i jak sie skonczyło...dlatego mimo,ze to juz tak daleko nadal mam obawy,nie chce zapeszyc,ale dzis juz zaszalałam,porobilam porzadki w komodach i poukładalam juz ciuszki dla małej w szafkach.ciocia meza miala gest i poprała wszystko,poprasowała wiec mnie pozostało tylko poukładanie tego,bo w torbach trzymac nie chce...piszesz,ze tez bys tak chciała...wiem...ja czułam to samo w 2008roku...było mi bardzo zle...ale na kazdego przyjdzie czas...na ciebie tez...wiem ze doczekam tutaj na bb czasu kiedy napiszesz,ze test jest pozytywny i bedziesz czekac na dzidzie.anulka16 tak ja uzywałam.rewelka jak dla mnie.bett nio ja słyszalam,ze sie do konca bierze...to zapytaj zobaczymy co powie.dobrze,ze jestes zadowolona ze swojego lekarza.to jest połowa sukcesu w naszym przypadku.elka30 kurka pierwsze slysze o czym takim...:shocked2: enya81 wazysz 60kg??? przeciez to nie duzo...ale ja wiem,ze nawet mozna wazyc z 50kg a tusza to juz co innego.nio kochana to sie bierz za siebie jesli ma ci to pomoc.angel wymiekłam co napisalas o kolezance:-D:-D:-D kurde jakie wy macie jazdy to nie mam pytan:szok::-D kłaczek widze,ze ty tez nie odstajesz od dziewczyn z pomysłowoscia...prac pampersa:-D:-D:-D:szok::szok: a twoj maz to sie chyba niezle musial zdziwic hehehe...
 
Onaxxx , jesteś wreszcie ! Jupi !
Lena , cieszę się że u Ciebie lepiej , buziaki
kłaczek , powodzenia w zdawaniu , u nas dla odmiany ja wczoraj dostalam kosza seksualnego
Wracam z łazienki pachnąca , a on chrapie już ....:confused: nie było późno bo ok 21
 
Sandy, ktos musi sykretorzyc.:-D
Zjolka, czyli znow czekamy w tym samym czasie - ja sie tak na 17 spodziewam, ale liczac normalna dlugosc cyklu. Ostatnio mi sie przeciagnal o 2 dni, wiec biore pod uwage "pewne niescislosci".
Angel, u nas nie bylo szpanu na podworku bo nie mielismy (rodzenstwo) grupy rowniesniczej w sasiedztwie. W szkole... to ja mialam inne zainteresowania niz kolezanki - one sie "pindrzyly", ja kopalam pilke z chlopakami, albo sie z nimi tluklam, lazilam na "splewy" (dla sportu bo wlasne drzewa kolo domu byly), albo na tory plaszczyc kapsle do gry.
Lena sama wiesz juz jak to jest - boli widok maluchow, kobiet w ciazy... I wiesz, ze to mnie z czasem, ze bedzie lepiej. Wiesz ze dasz rade bo innego wyjscia zadna z nas nie miala.
Onaxxx, nie daj sie rugowac! Twardo piersia wlasna bron zaszczytnych pozycji!;-)
Karola, ja nie wiedzialam nawet ze to ma ten zel w srodku, a cudownosc tego wynalazku po prostu mnie oszolomila. No, maz wcale nie mial glupiej miny - nie glupsza niz ja kiedy pampek nie wysechl. Mial tyle samo pojecia o pampach co ja.

Ale egzamin! :-D To ja sie spinam jak d... do sr...a, a tu. Kilka slow o sobie, o rodzinie, o domu w ktorym mieszkamy, cos na temat rozkladu zajec i pare zdan na temat dlaczego chce sie uczyc jezyka angielskiego. Byc moze kurs bedzie kontynuowany - to by mi gralo.
 
anulka na pewno bym miala uraz no wiesz zly dotyk boli przez cale zycie:-D:-D:-D chociaz moja kumpela jak byla mniejsza to zaskoczyla ojca w lazience jak sie myl a malo tego to podeszla zlapala go za fujarke i powiedziala bibi,bibi,zrobila sobie klakson heheheeh:szok::-D:-D:-D
GumaDONALD boze na sama mysl sie podjaralam nigdy nie zapomne smaku tej gumy.....

Heh ale twarde były na początku:-)
 
enya81 - nie marudzisz, pytaj o wszystko. nie robiłam badań genetycznych, w sumie trochę niedoinformowana jestem w temacie tego jakie badania można ewentualnie zrobić, zrobiłam tylko badania podstawowe po pierwszym poronieniu w 9tc, z których mi tylko wyszedł za wysoki poziom prolaktyny, ale lekarz powiedział, że to raczej nie bywa przyczyną poronień tylko niemożności zajścia w ciążę. powiedział że najprawdopodobniej były to wady genetyczne płodu. to drugie poronienie, to było puste jajo płodowe i po nim w ogóle nie robiłam żadnych badań, od początku miałam też kiepskie wyniki beta HCG, więc czułam że z tego nic nie będzie. to poronienie zbiegło się akurat w czasie ze śmiercią mojego taty i jakoś nie miałam już głowy do jakichś dodatkowych badań, chciałam żeby tamten rok się jak najszybciej skończył. w nowy weszłam już z nową energią. wiem, że za drugim razem to było puste jajo, więc nic się nie dało zrobić, ale czasem się zastanawiam czy gdybym z tą pierwszą ciążą trafiła na tego lekarza, do którego teraz chodzę i któremu ufam, to czy by to coś zmieniło... ten lekarz to jest właśnie z polecenia, więc jeśli Tobie też kogoś polecają to próbuj, w końcu się dodzwonisz

Dzięki wielkie bett!!! A czy ten nowy lekarz zastosował jakąś kurację dla Ciebie czy nie??? Po prostu poszłaś na żywioł???:-) Kurcze dzisiaj się dodzwoniłam ale dopiero 28.05 mogę iść na wizytę a teraz właśnie mam dni płodne i w piątek spodziewam się owu. Trochę drżę na myśl że znowu zajdę w ciążę i będzie powtórka scenariusza. Lekarz już mi wtedy nie pomoże...A może właśnie teraz jest ten czas i się uda do końca???:-)Ale i tak raczej do niego pójdę żeby się mną trochę poopiekował:-)
Całuję mocno:-D
 
reklama
IZW otóż to, zniosę wszystko, aby moja kruszynka była za mną.

Anulka to cud świata, mam łezki w oczach przy każdym usg.

Anty piękny ;)

Karola czuję ruchy od 15.04 codziennie, ale wczoraj to były kopy :). Nie martw się powoli sobie rób, bo w 8-9 miesiącu przy upałach nie będziesz miała sił na nic.

Elka kciuki za kontrole ;)

Ani tak to jest z szefami

Bett :D może lepiej nie wiedzieć co mówiła ;). My też możemy, ale za to mój M ucieka ode mnie, bo nie chce mi krzywdy zrobić :D - zero przytulanek ;/

Angel niech Ci się buźka uśmiecha częściej, a najlepiej cały czas. To za chłopem do garażu i do akcji ;)

Zjola po połówkowych mam nadzieję, że już z górki i nie będę się tak nerwować :)

Lenko jak widać już się bierzesz w garść. Tak dalej ;) Trzymam kciuki.

Czarna ech Ci faceci


Donaldy, turbo... a pamiętacie wafelki tutu rutu nawet piosenkę śpiewaliśmy: tuturutu jest trujące... i wycofali :D



Kochane my zawsze będziemy piękne i młode ;)
 
Do góry