reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A co tu sie wyprawia????? Jakies majtki z gumy tfu gumy z majtek, bibi bibi i fujarki, ktorych brak???? Toz to niepowazny watek jest!!!:szok: A kto w srodku tego wszystkiego??? Oczywiscie Anulka:szok::-D Dajecie czadu dziewczyny, usmialam sie zdrowo:-)
 
reklama
Sandy, ja tu zawsze bylam Geriatria Naczelna i tak latwo nie dam sie wysiudac. No, chyba ze mnie menopauza na emeryture wysle.:-D Zjolka jest vice.;-)
O, rany... Slodkie coreczki...:-D:-D
Angel, tacy sa faceci. Ja wczoraj sie wkurzylam na mojego i pierwszy raz zapodalam mu typowego focha. Bo mial wrocic przed 7:00, zebym jeszcze zdazyla sie wieczorkiem pouczyc (dzis mam egzamin), a on przylazl przed 9:00, jak juz padalam na tzw. ryj. A przy malym sie nie poucze bo ostatnio maruda sie zrobila i tylko na rece, a jak nie na rekach to zlosc. Trzasnelam mu focha, wyjasnilam ze niniejszym tez umylam sobie leb (dlugie wlosy) i pojde na egzamin nieprzygotowana, za to wygladajaca jak fleja, czyli dziekuje mu za wsparcie. Wieczorkiem probowal cos... Powiedzialam ze nie chce, ze nie mam nastroju. Jego mina bezcenna - pierwszy raz, od kiedy jestesmy razem dostal szlaban. Ciekawe czy wyciagnie wnioski....
Angel...:-D:-D:-D Trzeba sobie bylo radzic. Guma taka bez supelkow to byl szpan! A jeszcze jak nie majtkowa tylko okragla... Ja mialam sztukowana kawalkiem sznurka bo gumy mialam za malo i tez dawalo rade.

Ojtam, ojtam, mango... Ja pierwszego pampera jakiego dostalam (matka juz bedac przeciez) wypralam delikatnie w rekach i na kaloryferze suszylam. Z tydzien tam lezal dran i ciagle byl ciezki.:-D
 
Sandy, ja tu zawsze bylam Geriatria Naczelna i tak latwo nie dam sie wysiudac. No, chyba ze mnie menopauza na emeryture wysle.:-D Zjolka jest vice.;-)


To mnie została posada sekretarza:-D.

Ale mam dzień -chłop dzwoni czy mu dałam śniadanie do torby ,a ja ,że zobaczę w kuchni-jest ,czeka aż wróci ,potem zabrałam się za gołąbki -będziemy chyba jeść przez tydzień.

Królik zamiast płatków dostał suchy ryż ,teraz kawka ,po południu z laskami na basen ,a na wieczór kosz prasowania
 
Kłaczku - czekam na nieprzyjście 18, 19 maja. Jeżeli przylezie, to umawiamy się na wtrysk bezpośredni :-D. Widzę, że robisz mi konkurencję. Ja też @ rozdaję :-D A no i się nam Anulka w geriatrię wpiepsza!
Dzisiaj mam jazdy na motorku. Trzymaj za mnie kciuki, bo jest do dla mnie wciąż duży stres :baffled:.

Bett - uda się uda :tak::tak::tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Gatto - to bierzcie jeszcze te dwie @ i mam z głowy. To już 3 cykl po histero. Mogło by się coś ruszyć, no nie?

Martussia - mnie zostały jeszcze dwie sztuki @ do oddania, więc bierz na zdrowie :tak:

IZW - z przyjemnością potrzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Trzymałam zajadle za Karolcię i już maluch jest na świecie :-). Czy fluidka złapałam, tego nie wiem, bo jak na razie to gapa jestem :(

Majra - pierniczysz! @ przylazła? O matko, to tylko 8 do zbycia, hi, hi.
Kto wie, może to dobry znak?

Do_ti - fantastyczne wiadomości! Jupi!~!!

Elka - bierz te dwie sztuki, resztę tez jakoś upchnę :) A ja mam męża młodszego o 6 lat :)

Anulka - jak to nie czytam! Czytam i zraz w doopę dam! Są tu większe SKS-y od Ciebie! Gówniara jedna!
A ja drugą młodość przeżywam :-D. Życie zmieniam, kursy jakieś robię, prawko na motór, no chyba mi bije, jak słowo daję :szok:

Angel - do ciebie też doszła dostawa świeżej @ ? :-D

A wy o zaliczaniu garażu :szok:. Ja mam zaliczony strych! Dodam, ze mieszkam w bloku , ha, ha.

Oj czas mnie goni i nie mogę was doczytać dokładnie

Sandy - sekretarz tez jest w porzo :-D:-D:-D
 
hello kochane:-)
bett wcale sie mu nie dziwie ze lazi za toba,spróbuj kochana nawet nie wiesz jaka to jest przyjemnosc w ciazy,wiadomo powolutko,ale to takze pomoze ci sie zrelaksować.Kruszynce nie dzieje sie krzywda o to sie nie boj.A jak ty bedziesz spelniona i zadowolona to dzidzka takze:tak:
martussia z tego co piszesz to wynika ze jestes,ale to tez moze wskazywac zblizajaca sie @ ile czasu juz mierzysz tempke?moze zrob tescik...nie ma za co dziekowac kochana,jesli bedziesz to sie nie obwiniaj ze za szybko kazda ciaza jest inna.Jesli organizm byl tak szybko gotowy to tylko sie cieszyc i byc dobrej mysli;-)
elka no mi by nie dal nie ma takiej opcji:-)jak nie to za chabety i biore sama:-D:-D twoj M spal to chociaz na pocieszenie moglas zrobic to BIBI;-)
kłaczek to faktycznie mialas powod sie pofochować.Ale to godzenie sie to dopiero bedzie bezcenne:tak::tak:odnosnie gum z majtek kiedys trzeba bylo kombinowac by moc sie pobawic.Nigdy nie zapomne jak mialam takie stare wrotki prawie sie rozpadaly,jak jezdzialam to wiazadla sie rozjezdzaly i nogi mi wypadaly:-Dale jak tata przyjechal z zakupow i polozyl mi rolki czarne z fioletowymi wstawkami,nic mi nie bylo potrzebne az zasnac nie moglam lezaly kolo lozka a ja sobie na nie patrzylam cala noc :szok::-D:-Daaaa ten szpan na dworzu oj nigdy nie zapomnne jak wszyscy ogladali,podziwiali.Te wspomnienia sa bezcenne.
zjolka
no myslalam ze dostane dzis ale dupa........ale poczekam bo wiesz troszke wysylka trwa,powinna sie pojawic na dniach.STRYCH ciekawe ale u mnie jest jeszcze lepiej bo jest wyjscie na dach i wiesz kocyk,winko i pod golym niebem:tak::-D:-Dja to jestem odwalona ze wczesniej na to nie wpadlam......:szok::-D

Dziewczyny mnie dzisiaj brzuch pobolewa myslalam ze dostane,ale ja mam chyba zakwasy po wczorajszych chichotach:-Ddzisiaj spaghetti robie,juz sama sie nie moge doczekac.Pozdrowionka!!!!!!!!!! Anulka pewnie odsypia wczorajszy wieczor albo i nie w koncu M wrocil rano z pracy:-)[h=3][/h]
 
Angel na test jest niestety jeszcze za wcześnie obawiam się że nawet beta mi jeszcze nie wyjdzie. Mam nadzieję że te moje objawy to zbliżająca się miesiączka, bo jakoś nie czuje się w ciąży, a to był w tej straconej ciąży mój pierwszy objaw- KOBIECA INTUICJA!! :-):-) Co do tempki mierzę ją od samego przyjścia ze szpitala po poronieniu, po prostu chciałam zobaczyć czy i kiedy będę miała dni płodne.

Jeszcze raz kochane dziękuję za wsparcie!! Nawet nie wiecie ile mi dajecie siły!!!!!!!!!
 
Gatto - nie chcesz? A to szkoda :dry:

Angel - przyjdzie w końcu, zobaczysz. W końcu ja jeszcze mam 10 dni do terminu @.
 
reklama
Do góry