reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

enya81 - nie marudzisz, pytaj o wszystko. nie robiłam badań genetycznych, w sumie trochę niedoinformowana jestem w temacie tego jakie badania można ewentualnie zrobić, zrobiłam tylko badania podstawowe po pierwszym poronieniu w 9tc, z których mi tylko wyszedł za wysoki poziom prolaktyny, ale lekarz powiedział, że to raczej nie bywa przyczyną poronień tylko niemożności zajścia w ciążę. powiedział że najprawdopodobniej były to wady genetyczne płodu. to drugie poronienie, to było puste jajo płodowe i po nim w ogóle nie robiłam żadnych badań, od początku miałam też kiepskie wyniki beta HCG, więc czułam że z tego nic nie będzie. to poronienie zbiegło się akurat w czasie ze śmiercią mojego taty i jakoś nie miałam już głowy do jakichś dodatkowych badań, chciałam żeby tamten rok się jak najszybciej skończył. w nowy weszłam już z nową energią. wiem, że za drugim razem to było puste jajo, więc nic się nie dało zrobić, ale czasem się zastanawiam czy gdybym z tą pierwszą ciążą trafiła na tego lekarza, do którego teraz chodzę i któremu ufam, to czy by to coś zmieniło... ten lekarz to jest właśnie z polecenia, więc jeśli Tobie też kogoś polecają to próbuj, w końcu się dodzwonisz
 
reklama
elka upojnej nocki:tak:zrób bibi bibi:-D:-D

Ok ja też spadam , wypeelinguje sie ,mój w pracy i moze i lepiej bo przez to swedzenie seksu brak ,a może on mi jakies cholerstwo przyniósł??o kurka ,jutro go zlinczuje:-D
pa Balbiny , seksujcie się niech sie ziemia trzęsie!:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
anulka ty sie nie nabijaj tylko tez idz zlap fujarke i tak ladnie,erotycznie wypowiedz BIBIBI :-D:-D:-D:-Dmaz oszaleje z zachwytu:tak::-)
elka no upojnej tylko nie pociagnij za mocno,wiesz to musi byc z wyczuciem:-D:-D i wtedy magiczne bibi........:tak:
 
jestescie niesamowite uplakalam sie ze smiechu :-D

Basia_sz a robili Ci wymaz z gardla?? bo nie kazdy antybiotyk dziala na bakterie i sie biedniutka wyjalowisz i dalej bedzie bol... mnie dopadaja ropnie okolomigdalkowe, do tego mam szczekoscisk... i super diete cud przez 10 dni na kisielu i max budyniu :-D dziala tylko jeden antybiotyk i wcale nie najnowszej generacji... te moge na tygodnie brac i zmieniac i jak byl ropien tak jest^^ popros niech Ci zrobia wymaz.

Klaczku ja w de jestem...
 
co do bibibi, to niby doktorek powiedział że możemy delikatnie spróbować, ale ja się boję... trochę żałuje, że powiedziałam mężowi że pozwolił, bo teraz do mnie przyłazi i mnie męczy. chyba bym się tak bała, że nie sprawiłoby mi to teraz żadnej przyjemności
 
Anty2 dziękuję! Wiem że jeśli Bóg chce żebym jeszcze raz doświadczyła tego wielkiego cierpienia to czy zajdę w ciążę za miesiąc czy za rok nic się nie zmieni! Wierzę że całe nasze życie zapisane jest tam na górze.

Elka_30 wierzę baaardzo w Twoje słowa! Dziękuję;* Życzę Ci żeby gin dał Wam zielone światło na starania i żebyście szybciutko ujrzeli dwie kreseczki :-)

Bett jeśli doszło do zapłodnienia to było to 8 dni temu więc niestety stanowczo za wcześnie. Kochane jesteście że mnie tak wspieracie, dzięki Wam wierzę że mimo wszystko będzie dobrze!! ;* Dziękuję!

Angel bolą mnie cycuchy bardzo, ale chyba dużo mniej niż byłam w ciąży no i nie są takie twarde jak wtedy. Jajniki kłują niemiłosiernie no i podwyższona tempka bo codziennie rano sobie mierzę! Jeszcze raz dziękuję bardzo, pocieszacie mnie i ja probuję się uspokajać dzięki Wam :-) Aco do męża to jeśli nie chce sam to zaciągnij goi!! :-D Każda kobieta ma na swego jakieś magiczne sztuczki haha :-D

Dzięki kłaczek- mam nadzieję że doleci:-) i ze mnie wyleci hehe :-p

Laski brzuch mnie ze śmiechu boli ;p;p bibi bibi ;p;p
 
reklama
Anulka no niestety zanim doszlam do sypialni to M juz padl:-D:-Da tak na spiocha to chyba niebardzo chociaz z drugiej strony jak by mu tak pobudke zrobic bibibi to pewno by sie ucieszyl:-D:-D:-Dsprobuje nastepnym razem a co do linczu to moze sie wstrzymaj najpierw moze jakis przeglad wez M na kanal i zbadaj podwozie:tak:Angel i co dal Ci M??????????? Bett spokojnie malymi kroczkami delikatnie moze akurat chociaz ja tez bym pewno miala opory ze cos sie stanie dzidzi, moze jakas extra gra wstepna na rozluznienie;-)Sandy u mnie humorek po japonsku...jako tako:-pzbieram sie do roboty ale mi sie nie chce nie moge doczekac sie wizyty u gina i tego co mi powie no a pozniej lece na babskie spotkanko na piwko i pizze:-)Martusia nie ma za co bedzie dobrze zycie czasem potrafi zaskakiwac i to calkiem pozytywnie pozyjemy zobaczymy a zamartwianie sie na zapas niczego nie zmieni;-)
 
Do góry