reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kobietka 22 dasz radę zobaczysz jak wrócą z papieroska i będą śmierdzieć to ci się odechce dymka:-D jak dasz radę to ja też się wezmę za siebie i się postaram rzucić.Ostatnio chciałam sobie kupić e papierosa bo oszczędniej i się tak nie trujesz ale sama nie wiem czy warto najlepiej wcale nie palić.Ja mam z tym problem że jestem już tak przyzwyczajona że trzymam go w rękach że szkoda gadać.

Oj, nie jak ONA da rade to tez sie wezmiesz....patrz na siebie i bierz sie od razu!! A do trzymania se kup dlugopis, kosztuje mniej i nie szkodzi :happy:
 
reklama
Angel, doczytalam... Zgroza! Wytlumacz glupiej kozie w aptece, ze jak sie zaczyna brac kaws foliowy kiedy juz sie wie ze jest sie w ciazy to musztarda po obiedzie bo on ma za zadanie chronic dziecko przed wadami cewy nerwowej, a ta sie tworzy w pierwszych tygodniach. Powinno sie go zazywac ZANIM sie zajdzie w ciaze i prze pierwsze 3 jej miesiace, wiec jak sie zaczynasz starac to powinnas go brac. Baba w aptece jest niedouczona.
 
kłaczek no właśnie tylko już nie chciałam się z nią kłócić,więc wzięłam tylko witaminy.Wcześniej nie brałam folika bo nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży,dowiedziałam się w 8tyg.
 
klaczku a co ty pieczesz?
ja sobie zrobilam mleczko z miodem i czosnkiem bo coraz mocniej mnie boli gardelko
gatto zaden dlugopis nie pomoze jak nie dojrzeja do przekonania ze papieros to swinstwo, zabija, smierdzi i kurna kosztuje
Zjolka gdzies sie urwala?
 
Hejka ,
Anulka , ja mam jednego samca w domu i ma przykaz sikać jak my:-D Ja zajączków czekol. w ofercie nie mam , najwięcej jajek czekol.

miałam sprzątać , se kompa włączyłam .
Ja dzisiaj idę do braciszka zaprosić ich na komunię do Blanki , w niedzielę do mamy na obiadek a poniedziałek ugotuję coś i leżenie do góry brzuchem.

Wszystkiego najlepszego dziewczynki z okazji świąt !
 
Co pieke w sensie na Swieta? Sernik jak zawsze, makowiec i chyba bedzie na tyle - Swieta u nas porabane w tym roku jak nigdy. Po prostu fabryka sie postarala. Wiec wszystko bedzie stalo na rzesach, a Swieta u nas zaczna sie w poniedzialek.:sorry:

Lena, i ten bol mimo wszysto zostaje. Myslalam ze jak urodze i bede miala dziecko przy sobie, bedzie prosciej. No, troche latwiej jest bo Karol dba o to zebym nie miala czasu za duzo myslec, ale jednak to we mnie siedzi. I boli. Tyle ze w grupie naprawde latwiej. Teraz staramy sie znowu i juz sie boje, juz wszystko wraca - tak juz chyba bedzie do konca moich dni.
 
Ostatnia edycja:
wróciłam :-) kupiłam śliczne kwiatuszki i tusz i szminkę :-), w ogóle nie wiem o co chodzi bo ja normalnie ust nie maluję, ale w ciąży mnie coś takiego nachodzi że najchętniej to bym się taką czerwoną wymalowała (w pierwszej się tak malowałam ale mój M nie może tego znieść)

Anulka16 - ja szpinak lubię, więc mi jego smak by nie przeszkadzał, ale koleżanka do której szłam na sylwestra i zrobiłam tą roladę szpinaku nie lubi i się nią zajadała, mówiła że jej w ogóle nie przeszkadzało że tam był szpinak. tylko jak ją pierwszy raz robiłam to nie wiedziałam że papier śniadaniowy i papier do pieczenia to nie to samo i upiekłam ten szpinak na śniadaniowym... niezłą później miałam zabawę z odrywaniem go z tego papieru :-D
 
reklama
BETT to wrzuc przepis na aniolkowe , czerwona szminka mowisz eh mi to nie pasuje , ja to mam takie dwie krechy,ze jakbym sie na czerwono malnela to bym mogla straszyc he he
lena klaczek dobrze mowi , eh trudne zycie
 
Do góry