reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anulka - kiedy ty to wszystko robisz? No tak ale ty nie pracujesz chyba? Znowu skleroza mnie męczy :cool: Ja chcę na bezludną wyspę, odpocząć!!!

Gatto - porzygać :baffled:
 
reklama
hahahah co ta Zjola tej kurze będzie robić...
dzisiaj w dzień dobry TVN pokazywali tresowane kury i szczerze powiem, że miałam kury za dużo głupsze stworzenia, których nie da się wytresować
jako, że doktorek powiedział że mogę się trochę poruszać, spadam odpalić autko pierwszy raz od dwóch tygodni i jadę kupić kilka kosmetyków i kwiatuszki
 
kobietka22 hehe to po całym dniu takich odwiedzin będziesz miała wrażenie że pół świata zwiedziłaś :-Dwidzę że palenie rzucasz też próbowałam ale mi nie wychodzi...:-(ach ta moja motywacja...TRZYMAM KCIUKI &&&&&&&&&&&&&&&&&& już 3 dni nie palisz podziwiam i życzę wytrwania.
 
Zjolka, do roboty!! My pracujemy twardo, Rajmund mowi ze jeszcze troche i sie na smierc zaje..., wiec... No! Nie obijamy sie, nie obijamy! No i mam obiecany hak w scianie zeby moc "na nietoperza".:-D
Anulka, juz Ty swoimi bimbabelkami nie szpanuj - ja mam 40E wiec jakby to wziac na wage to bylaby potrawka dla chinskiej rodziny wielodzietnej, a jakby to wziac na dlugosc (zauzywane wszak sa uczciwie) to szaliczek jak ta lala. Taki wiecej fantazyjny. Masz racje co do biustonoszy - zabudowane, na szerszych ramiaczkach, nie tyle sexy co solidne. Coz... Narzekac zaczynam latem kiedy dekolty bluzek okazuja sie wieksze niz wyciecie w cycniku.
Lena, to zostaje w nas i nie ma przebacz. Ile razy patrzac na Karola, zastanawiam sie jak wygladalby dzis ten maluszek, ktory mial sie urodzic dokladnie rok wczesniej? Karol sie smieje glosno, pokrzykuje, a ja zaczynam kombinowac ze tamten maluch juz by pewnie chodzil - taki wszedobylski maly szperacz domowy. I tak to juz chyba bedzie - dziecko ktorego nie ma jest w nas do smierci. Naszej smierci.
Czarna, chcialabym zebysmy razem darly do przodu - odliczaly tygodnie do porodu, marudzily na rzyganko, na sennosc, na rosnacy brzuch, potem nieprzespane noce. Chcialabym zeby udalo sie kazdej z nas i wierze ze sie uda.
Emy, dojrzalam Twoje zdjecia. Jak Ty piekna jestes! Jestes sliczna, razem tworzycie piekna pare...
 
Zjola no ja narazie odpoczywam , zawiesilam kariere:-D:-D:-D, choc wczoraj kolezance nowa twarz robilam , maseczki *******ki
gatto moze lepiej napisac haftowac?
bett a ten szpinak to tak samo czuc w tej roladzie?bo podobno taki doprawiony jest dobry.
angel ja bylam palaczka numer jeden a jednak da sie i tyle
klaczku no witaj, ale jak bylam grubsza to mialam wieksze, dobrze wiedziec ze ktos tez ma cukinie:tak:daj nam tutaj zdjecie tego zimorodka bo on taki smieszek
 
Ostatnia edycja:
Angel- no ciężko jest rzucać mam nadzieję ,że się nie złamię bo byłam dziś w sklepiku i już patrzyłam na fajki ,a głód mam taki ,że szok , lecę dalej sprzątać żeby tak o tym nie myśleć teraz mam co robić ,a co będzie po świętach ,albo w trakcie po kieliszku :szok:.
 
Anulka16 aj ja już tyle razy rzucałam że sama się gubię w obliczeniach:wściekła/y: z własnej głupoty chwyciłam za to cholerstwo bo I ciąży nie paliłam i po niej też nie.Wcale mnie nie ciągnęło wręcz denerwował mnie ten smród,teraz co nadal popielniczka w ustach.A ile już nie palisz? i powiedz mi jak dałaś radę,bo ja jak rzucam to mam taki szał że nie mogę się na niczym skupić..:-(
 
kobietka 22 ja tak samo jak wypiłam to paliłam jak lokomotywa. Dziewczyny powiedzcie mi czy wy brałyście kwas foliowy przed staraniami? bo ostatnio chciałam kupić ale babka w aptece jakaś nienormalna zaczęła pytać po co mi jeśli nie jestem w ciąży:wściekła/y: mi koleżanka mówiła że brała przed ciążą i że dobrze jest brać.
 
reklama
mialam zerznac zyczenia z neta ale napisze jednak od siebie

wszystkiego dobrego, duzo milosci radosci i spokoju, smacznego jajeczka, mokrego dyngusa, i takich glebokich przemyslen dotyczacych zycia ,tego aby zawsze zyc zgodnie ze swoim sumieniem.byc otwartym na potrzeby innych.aby byc dobrym czlowiekiem,
dla wszystkich nadziei na pojawienie sie DZIECIATKA, dla oczekujacych narodzin wytrwalosci i wiary w to ze bedzie dobrze.
a dla tych ktore jeszcze tej nadziei nie potrafia odnalezc -cierpliwosci.
Wesolych Swiat kochane, dzieki ze jestescie.
 
Do góry