reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

as76 chciala bym miec twoje podejscie,ale niestety...:-( wiem,ze biore leki,ze odpoczywam itd,ale wsłuchiwac sie w organizm nie umiem ciezkie to jak cholerka...dopoki nie boli to jest dobrze tyle wiem...sczypie,piecze,kluje musze przewertowac słownik w poszukiwaniu nowych słow:tak: a co do psa to maz wlasnie byl z nim na spacerze,a wczesniej bawił sie z nim i troche fo zmeczyl i mu przeszło.ale dobrze wiedziec,ze psy słysza cos czego my mozemy nie slyszec...ciekawe to...
 
reklama
i jak tam dziewczynki??? u nas spokojnie.maz oglada seksmisje a ja na necie:tak: juz sie troche uspokoiłam z tymi moimi fobiami...czasem cos tam poczuje,ale jesli mnie nic nie boli to dobrze.zadnych skurczy jak na @ czy to mocnych czy to słabych wiec jakos przezyje.tylko boje sie poniedzialku jak pojde do pracy.bede sama:-(.dzis bylam po wyplate i szef juz musial zapytac czy bede w poniedzialek..ehhh....wiecie tak sobie myslalam,ze my forumowiczki jestesmy marudne jak nie jestesmy jesio zaciazone,ale jak juz nam sie uda to jeszcze bardziej:-):-) mam nadzieje,ze nikogo tym nie uraziłam pisze o sobie:tak::tak: prija0 kochana jak ty sie czujesz???? wszystko dobrze????
 
Dziewczyny wszystkim życze wszystkiego dobrego!!!

Byłam wczoraj u lekarza, jestem w ciąży to 5tc!
Lekarka sie smieła, nie krzyczała że za wcześnie, najwyraźniej tak miało być.

Pozdrawiam
 
KOCHANE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, NIECH TEN NADCHODZĄCY WIELKIMI KROKAMI ROK BEDZIE O STOKROĆ LEPSZY NIŻ TEJ MIJAJĄCY, NIECH WASZE CIĄŻĘ ROZWIJAJĄ SIE WZOROWO I SZCZĘŚLIWYCH SZYBKICH PORODÓW, STARACZOM SZYBKIEGO ZAFASAOLKOWANIA , A MAMUSIĄ DOPIERO CO PO STRACIE DZIECIĄTKA DUŻO SIŁY I WIARY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY :)


Ja oczywiscie przy piccolo :) siedzimy z męzem i synkiem sami w tym roku, nie mieliśmy bardzo ochoty na imprezki, spędzamy sobie fajnie miło czas razem a o 12 idziemy razem wszyscy podziwiać pokaz fajerwerków :)
 
BeatkaJ GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak tak widocznie tak mialo byc.fajne podejscie lekarki.a to wyczuła juz twoja ciaze???? fajnie:-) uwazaj na siebie kochana teraz i coz nudnej ciazy zycze:tak: ilonko24 my tez w domku sami z psiakiem i z fasolka;-) my pokaz fajerwerkow bedziemy podziwiac z okien,z balkonu,bo z 4 to na dol zejsc sie nie chce a pozatym z gory to lepiej widac.buzka kochane
 
Dziewczyny wszystkim życze wszystkiego dobrego!!!

Byłam wczoraj u lekarza, jestem w ciąży to 5tc!
Lekarka sie smieła, nie krzyczała że za wcześnie, najwyraźniej tak miało być.

Pozdrawiam
Ależ super sylwestrowa wiadomość
Mamy kolejnego potwierdzonego BERKA !!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
​GRATULACJE
 
w nowym roku życzę wam upolowanych bocianów!!! by smutki i łzy rzadziej wracały .żebyście potrafiły mimo bólu jaki wszystkie nosimy w serduszkach cieszyć się każdym dniem i wypatrywać lepszego jutra!bo ono naprawdę przyjdzie i przyniesie radość każdej z was!!!!

wszystkie was cieplutko pozdrawiam i tulam choć widzę,że tu same nowe aniołkowe mamusie
a znanym e ciociom ślę buziaki od Julianka:)

BeataJ
nie znamy się,ale bardoz gratuluję!!! i życzę spokojnej nudnej ciąży:) super wieści:*
 
dzien dobry 1 stycznia 2012:-) jak wam mineła noc sylwestrowa???? wstyd przyznac,ale usnelismy po 22,ale obudziłam sie o 23.50 meza obudziłam na fajerwerki.niestety u nas była tak gesta mgla,ze nie wiele było widac:-(.sylwestra na rynku w tym roq nie mielismy bo miasto biedne to ludzie sami odpalali pod klatkami.mamy za blokiem pogotowie ratunkowe ojj mieli duzo pracy co chwila karetki wyjezdzały...a my dzis w gosci wyruszamy,ale nie na dlugo,bo jutro trzeba wstac do pracy:-( odkad zaszłam w ciaze bardzo dobrze przesypiam noce.budze sie tylko siku,a tak to spie jak kamien tylko codziennie budze sie z bolem pleców.jak pomysle,ze jutro musze wstac po5ej,bo musze jechac do przychodni na drugi koniec miasta to mnie strzela...niestety tam trzeba byc az tyle wczesniej zeby zajac sobie kolejke.ale to juz ostatni raz,bo jade tylko po rcepty i skierowanie na bete i od 10go juz bede jezdzic do instytutu,a tam umawiaja wizyty na konkretna godzine...tak bysmy chcieli powiedziec dzis dziadkom o tym,ze beda pradziadkami,zrobic im prezent,ale boimy sie jesio i czekamy do 10go...wie tylko moja mama no imszef z wiadomych wzgledow...pozdrawiam was kochane
 
reklama
Witam wszystkie w Nowym Roku

Ale tu dzis cisza.Ja wstalam juz dawno,choc wczoraj posiedzialam do 4,a co tam.Spedzilam milo wieczor z kolezankami przy lampce wina,nie jestem zwolenniczka picia,ale wczoraj zaszumialo w glowie:tak::tak:
Dziewczyny zycze Wam wszystkim duzo zdrowka i spelnienia wszystkich marzen,oby ten rok byl lepszy dlaa nas wszystkich.
 
Do góry