reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Szampana piccolo,
Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy,
Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych,
Wspomnień najlepszych
oraz braku kaca
kiedy w nowym roku pamięć wraca ;))))


Kochane oby ten Nowy 2012 rok był taki łagodny,delikatny,serdeczny,owocny,pozytywny...oby w nim spełniły się wszystkie wasze marzenia:***Życzy Aga z bolącym brzuszkiem...
 
reklama
Agniesia-dziękuję:-) na bolący brzuszek to nospa się kłania , ostatnio to temat przewodni na wątku:tak:
a ja już z grubsza spakowana jestem M dokończy ciasto , zjemy obiadek i w drogę.
 
Kobietko już mi lepiej,to raczej jakaś niestrawność niż te "inne" bóle,staram się być spokojna,nie myśleć negatywnie ze strachem w sercu chociaż to trudne...codziennie przepraszam mojego groszka w brzuszku,że tak się o niego boje i wątpie......ale kocham Go już całym sercem,powiedziałam synusiowi i jest bardzo szczęśliwy,że zostanie starszym bratem,nawet taką koszulkę sobie zażyczył....na męża ciągle najeżdżam,we wszystkim mi przeszkadza i mnie wkurza,ale on wie,że to hormonki szaleją i jest cierpliwy....Ja już piccolo mam zakupiony,razem z synkiem pijemy wiśniowego:))))Idę robić przekąski,takie krekersiki z pastą serowo czosnkową i ciekawą sałatkę z kurczakiem,makaronem kokardki i kiełkami rzodkiewki z sosikiem z soku pomarańczowego...idziemy do znajomych i już nie mogę się doczekać:****cudownej zabawy dzisiaj wieczorem życzę kochane:**
 
Agniesia- to masz wenę twórczą widzę, uspokoiłaś mnie tą niestrawnością:tak:, nie ma się czego bać wszystko będzie dobrze nie ma innej opcji, super ,że synek się cieszy ,a mówił już czy by chciał siostre czy brata? Moja siostra cioteczna niedawno urodziła i pytałam jej synka przed porodem co by wolał to powiedział ,że co będzie to będzie ,a jak się urodził chłopak to stwierdził ,że wolałby siostrę:-D.
Trzymam mocno za Ciebie kciuki tzn za Was , a co do męża to dobrze ,że masz cierpliwego mój by taki wyrozumiały nie był już twierdzi ,że będę wykorzystywać stan błogosławiony na pewno , nie może zrozumieć ,że nie będę odpowiadała za moje hormonki:tak:
.
 
Kobietko Igulin opowiedział się za braciszkiem i nawet nadał mu już imię :Wiesiek:-D a tak to z siostry też będzie zadowolony,bo jego "lego" terytorium będzie bezpieczne;-) a mąż mój w święta powiedział,że czuje w kościach,że to dziewczynka będzie,a on raczej nie jest skory do takich przewidywań,więc kto wie....narazie odliczam dni do wizyty,chociaż to dopiero 2 lutego,chyba oszaleje do tego czasu,luteinę mam brać do końca opakowania i mam odstawić,czego też się obawiam...bedzie dobrze,będzie dobrze,będzie dobrze i tak codziennie jak mantre sobie powtarzam........buziak
 
Agniesia- to szybko z tym odstawieniem też pewnie bym się tego obawiała ,ale trzeba zaufać lekarzowi , dzidzia się utrzyma musi tak być;-), no to zobaczymy za te kilka miesięcy co Wam się urodzi,czas Ci zleci do wizyty tylko postaraj się odgonić te złe myśli ,a zleci jak z bicza strzelił ciesz się swoim stanem bo wiecznie nie będzie trwał :-)zaraz minie pierwszy trymestr ,a wtedy odetchniesz mam nadzieję?potem będzie połówkowe usg , i potem to już górki ja też już bym chciała zajść ,ale niestety muszę się słuchać pani dr i na razie nie próbować, wybieram się przed starankami w 2013 do ginekologa-endokrynologa bo mam niedoczynność tarczycy więc na nfz będę do niego chodzić ,a prywatnie do innego lekarza na usg ważniejsze i takie tam planuję już rok do przodu biorę folik i popijam magnez przygotowuję się po mału bo rok szybko zleci taką mam nadzieję:tak:
 
reklama
Nowy Rok to czas zadumy nad tym, co minęło. I radosnego oczekiwania na to, co nadchodzi.Życzę Wam Kochane, aby Nowy Rok składał się z samych szczęśliwych chwil.Niech w Waszych domach zagości miłość,a świat wokół Was będzie pełen ciepła i radości.




Wszystkiego co najjjjjjjjjjjj i ujrzenia upragnionych kreseczek na tesciku :-)

 
Do góry