reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
agniesia84 Twoja rozmowa z szefem :szok::szok::szok: Uciekaj stamtąd jak najdalej! Buddysta niebuddysta nie ma prawa zadawać takich pytań na rozmowie kwalifikacyjnej! Istny cyrk, ja bym wyszła w połowie tej rozmowy albo przy drugim podejrzanym pytaniu, bo jeszcze pierwsze mogłabym wziąć za przypadek...
martusionek śliczny morusek :-D
karolcia dobra decyzja :tak:W firmie i tak już wiedzą o ciąży więc nie musisz się ukrywać i wymyślać wymówek, co więcej 7 akapit: Prawa kobiety w ciąży - BabyBoom
 
Witam. Pisze tu po raz pierwszy chociaz czytam Was juz od jakiegos czasu. Na poczatku sierpnia dowiedzialam sie ze jestem w ciazy (po 3 testach i pozniejszym tescie BetaHCG). Bylam u lekarza gin ktory stwierdzil ciaze ale powiedzial ze widzi jakies brudzenie, przepisal mi luteine i kazal lezec. Staralam sie jak najwiecej lezec dopoki nie zaczelam miec plamienia. Po 3dniach zglosilam sie do szpitala gdzie zatrzymali mnie "na obserwacji". Tydzien temu, dokladnie 23 sierpnia stracilam swoja fasolke... Spedzilam tydzien w szpitalu, najgorszy w moim zyciu i 23 mialam zabieg... Psychicznie czuje sie w miare dobrze, mysle ciagle tylko o tym zeby znowu zajsc w ciaze i moc urodzic sliczne zdrowe dzieciatko... Ciagle czytam rozne fora na ten temat. W szpitalu "cudowny" zastepca ordynatora nawet mi nie powiedzial po jakim czasie moge sie na nowo starac i wogole co moge, a czego nie. Przepisal tylko antybiotyk antybakteryjny i do widzenia... 6 wrzesnia ide do swojego lekarza gin i mam nadzieje ze on mi powie kiedy bedziemy mogli sie znowu starac zeby bylo wszystko w porzadku... Miedzy innymi dzieki Waszym postom wierze w to ze nastepna ciaza juz napewno skonczy sie dobrze.. Chyba potrzebuje Waszego wsparcia w tym oczekiwaniu i pozniejszym staraniu sie.. Dopoki sie sama z tym nie spotkalam nie wiedzialam ze az tyle kobiet dotyka ten sam problem o ile tak mozna to nazwac..
Zapalam światełko (*) i zostań z nami.

mam wyniki.... beta 502.5 (środa) w poniedzialek było 237
progesteron 38,00 było 44,54
Wyniki masz super !!!

czekam na szefa....i chce się zwolnić...raczej pojadę...trzymajcie kciuki....
Trzymam kciuki

Witam się czwartkowo.
Dziś dzień pod hasłem WITAJ SZKOŁO !!! Witajcie szkolne opłaty :
I tak
Ubezpieczenie 36 zł
Rada rodziców 10 zł za miesiąc
wyprawka na plastykę 45 zł
wpłata do świetlicy na przybory szkolne 10 zł za miesiąc :eek::eek:
książka do religii 35 zł
książka do angielskiego 74
to tyle mamy zanieść na jutro :sorry::sorry::szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Ja to ja dwoje dzieci mam,ale co mają powiedzieć na takie koszty rodzice mający po 4-5 dzieci w szkole ??
I niech ktoś mi powie,że edukacja jest za darmo :angry::angry:

Kubuś z pierwszego dnia jest bardzo zadowolony :tak:
Teraz pojechał do kolegi ,więc mam pozorny spokój ,bo psy szaleją ;-):-D:-D:-D
A moje zatrucie pokarmowe nadal trwa ;-):eek::eek:
Jakoś tak mnie nudzi od rana :eek::eek::eek:
 
Ostatnia edycja:
Kłaczek- jakie Ty piękne cudeńka tworzysz super:tak:
Agacina- nie martw się kochanieńka będzie dobrze wszystkie tu trzymamy kciuki będzie piękne maleństwo z bijącym serduszkiem:tak:.
Always- witaj tule cieplutko i zapalam światełko dla Aniołka (*), kochana badanka to podstawa tarczyca: tsh,ft3,ft4 , chlamydia, mykoplasma, ureoplasma, toksoplazmoza, cytomegalia, to chyba najważniejsze z badań poczytaj wątek badania po poronieniu, bardzo Ci współczuję i zapewniam ,że tu uzyskasz wsparcie jak każda z nas.
Agniesia84: :eek:dziwny ten szef buddysta:eek:, kochana z tą @ to zaczekaj jeszcze kilka dni i zatestuj jak nie przyjdzie ,a jeśli test będzie z jedną kreseczką to wtedy idź do gina może wywoła Ci , ja Ci powiem ,że mam też cykle porąbane teraz mam ponad 40 dniowy cykl dziś dostałam @ czekałam 16dni na nią.
Karolcia: &&&&&&&&&&&& mocno trzymam kciuki.

A ja byłam dziś na tej rozmowie o pracę, no i dostałam zadanie bojowe zrobić porządek w bułkach i na półkach (ale zrymowałam) , a jutro w poniedziałek i wtorek mam takie trzy dni na przyuczenie się jak sobie będe radzić z kasą i towarem to mnie przyjmą , czyli czekają mnie intensywne prace bo ruch tam jest ogromny nie ma chwili spokoju ,a roboty sporo bo to duży sklep, pocieszam się tym ,że część towarów bierze się do koszyczka więc może dam sobie rade z tymi towarami co mam za ladą bo reszte to mi przyniosą:-D:-D, ogólnie pani właścicielka zrobiła na mnie dobre wrażenie i pracownica też takie kobity do pośmiania i pogadania, oczywiście nie obyło się bez pytania o ty czy mam dzieci i czy w najbliższym czasie nie planuje mieć , a o powód odejścia z pracy poprzedniej nie pytała , zresztą mówiłam ,że tam był słaby ruch bywało nudno (a ja w miejscu nie lubie siedzieć) ,no nic zobaczymy czy dam rade trzymajcie za mnie kciuki , oczywiście pół etetu ,ale zawsze by było coś , właścicielka mówiła ,że z czasem planuje zrobić tak ,żeby dwie osoby były na jednej zmianie bo tak jak pisałam ruch ogromny , 3 szkoły w pobliżu pełno młodzieży przychodzi i nauczycieli kilku poznałam :tak:ze swoich szkolnych czasów.Dziękuję Wam za rady odnośnie tego co by tu powiedzieć gdyby.
Witam wszystkie razem i każdą z osobna.

 
Kłaczek- jakie Ty piękne cudeńka tworzysz super:tak:
Agacina- nie martw się kochanieńka będzie dobrze wszystkie tu trzymamy kciuki będzie piękne maleństwo z bijącym serduszkiem:tak:.
Always- witaj tule cieplutko i zapalam światełko dla Aniołka (*), kochana badanka to podstawa tarczyca: tsh,ft3,ft4 , chlamydia, mykoplasma, ureoplasma, toksoplazmoza, cytomegalia, to chyba najważniejsze z badań poczytaj wątek badania po poronieniu, bardzo Ci współczuję i zapewniam ,że tu uzyskasz wsparcie jak każda z nas.
Agniesia84: :eek:dziwny ten szef buddysta:eek:, kochana z tą @ to zaczekaj jeszcze kilka dni i zatestuj jak nie przyjdzie ,a jeśli test będzie z jedną kreseczką to wtedy idź do gina może wywoła Ci , ja Ci powiem ,że mam też cykle porąbane teraz mam ponad 40 dniowy cykl dziś dostałam @ czekałam 16dni na nią.
Karolcia: &&&&&&&&&&&& mocno trzymam kciuki.

A ja byłam dziś na tej rozmowie o pracę, no i dostałam zadanie bojowe zrobić porządek w bułkach i na półkach (ale zrymowałam) , a jutro w poniedziałek i wtorek mam takie trzy dni na przyuczenie się jak sobie będe radzić z kasą i towarem to mnie przyjmą , czyli czekają mnie intensywne prace bo ruch tam jest ogromny nie ma chwili spokoju ,a roboty sporo bo to duży sklep, pocieszam się tym ,że część towarów bierze się do koszyczka więc może dam sobie rade z tymi towarami co mam za ladą bo reszte to mi przyniosą:-D:-D, ogólnie pani właścicielka zrobiła na mnie dobre wrażenie i pracownica też takie kobity do pośmiania i pogadania, oczywiście nie obyło się bez pytania o ty czy mam dzieci i czy w najbliższym czasie nie planuje mieć , a o powód odejścia z pracy poprzedniej nie pytała , zresztą mówiłam ,że tam był słaby ruch bywało nudno (a ja w miejscu nie lubie siedzieć) ,no nic zobaczymy czy dam rade trzymajcie za mnie kciuki , oczywiście pół etetu ,ale zawsze by było coś , właścicielka mówiła ,że z czasem planuje zrobić tak ,żeby dwie osoby były na jednej zmianie bo tak jak pisałam ruch ogromny , 3 szkoły w pobliżu pełno młodzieży przychodzi i nauczycieli kilku poznałam :tak:ze swoich szkolnych czasów.Dziękuję Wam za rady odnośnie tego co by tu powiedzieć gdyby.
Witam wszystkie razem i każdą z osobna.

Kobietka czyli dobre wrażenie w obie strony to dobry początek współpracy.
Trzymam kciuki za pracę !!!:tak::-):-)
 
As- no taką mam nadzieję ,że ja też zrobiłam dobre pierwsze wrażenie , ogólnie właścicielka powiedziała ,że nie będziemy się oszukiwać praca w tym sklepie do najlżejszych nie należy ,ale ja lubię jak się coś dzieje wtedy czuję ,że żyję będę się starała jak najszybciej załapać o co chodzi z nową kasą bo jest bardziej skomplikowana niż poprzednia,ale ma też taki przenośny czytnik kodów więc większego problemu nie powinnam mieć , ogólnie zauważyłam ,że szefowa liczy się ze zdaniem tej pani ,która tam już pracuje bo to ją pytała co dalej ze mną będzie i ta pani powiedziała ,że puki co jest na tak:-)
A u Ciebie widzę wydatki się zaczęły szkolne, mój chrześniak dziś poszedł pierwszy dzień do przedszkola , bardzo szybko się odnalazł nawet butów nie zmienił ,a już chciał uciekać do dzieciaków ,siostra musiała go wyhamować ,a jego młodszy braciszek 3 letni wyleciał za nim z domu na korytarz w samych gatkach i oświadczył ,że on "tes idzie":-D:-D:-D,ale jest na razie na liście oczekujących jak coś się zwolni to może pójdzie do maluchów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agniesia, bardzo nieglupie pytania ten gosc zadawal... Palisz? Jesli tak to bedziesz sobie robic "przerwy na papieroska" - minus. Marihuana? Mozesz przyjsc do pracy najarana i bedziesz malo przydatna, albo narobisz wiochy. Kochasz meza? To dobrze - nie powinnas miec grubszych klopotow osobistych, ktore mogly by odciagac Twoje mysli od pracy. Kolejne pytanie to delikatne sprawdzenie Waszych z mezem relacji - kobieta z ulozonym zyciem rodzinnym, spelniona w zwiazku, jest lepszym pracownikiem niz rozwodzaca sie lub wiecznie rozdrazniona posiadaczka nieudanego zwiazku. Nie wiem czy mial prawo do takich pytan, w sensie stricte prawnym, ale nie sa one takie glupie z punktu widzenia pracodawcy.
Martusionku, bylo by milo, gdyby sie ujawnil, ale nie ma obowiazku. Byle sie dal wymierzyc i obadac. Upaprane jedzeniem buzie kocham po prostu! Dziecko umazane to dziecko szczesliwe.
laugh.gif

Kobietko dziekuje. Po prostu cos tam sobie dlubie. Ciesze sie ze Ci sie praca dobrze zapowiada. Kurcze, wazne zebys byla z niej zadowolona. Szefowa liczy sie ze zdaniem pracujacej juz kobiety, bo to z ta kobieta bedziesz glownie pracowala i to z nia musicie stworzyc zespol. Jak sie dogadacie, to szefowej tez bedzie dobrze.
 
reklama
Kłaczek- dzięki:) dokładnie tak jak piszesz, to miła kobieta i myślę ,że się dogadamy obie lubimy coś robić zamiast zbijać bąki więc możliwe ,że gdybym zdobyła tę pracę to stworzyłybyśmy fajny duet, moje pół etatu to w sumie nie dużo będę taką "zapchaj dziurą" kiedy będzie brakować rąk do pracy ,że tak powiem ,ale to zawsze coś , mam cichą nadzieję ,że mi się uda oby:tak:
Pitraszę dzisiaj kotlety z piersi kurczaka już mi tata podjadek podjada , dziś wstałam wcześnie rano i jakoś tak lepiej się czuję , zwykle to kimam do południa na moim leku starym , a teraz biorę jeszcze jeden ,który ma pobudzać do działania i działa obudziłam się o 7 i już nie mogłam zasnąć , a jutro czeka mnie pobudka o 5 tej rano:szok: bo na 6 idę powiedziano mi ,że mam być tyle godzin ile mi potrzeba niekoniecznie 8 ,ale ja postanowiłam ,że zostanę na 8 godzin więcej czasu do nauki wszystkiego.
 
Do góry