reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolcia beta bardzo łądnie przyrasta.Nie jest za niska.Odwagi.Nie byłaś wczoraj u lekarza?

dzięki...
nie....nie byłam....ustalilismy z Mężem, że nie bedziemy sobie mieszać w głowach...podjelismy jakis czas temu decyzje, że bedzie nas prowadził ten i zaufalismy mu...i co poszłabym do innego wyprosiła Clexane a potem wróciła do tego i się nie przyznała, że biorę...czy coś ściemnaiła dlaczego poszłam do innego nie...to by był dla mnie jeszcze większy stres...co ma być to będzie, już niczego nie zmienimy....

Na razie plamień nie ma...fakt, że nie gmerałam "tam" za bardzo, ale wygląda na to, że czysto...może to jakieś resztki po implantacji...

ewelina - "nie fisiuj"...łatwo Ci mówić....staram się, ale.....
 
reklama
Dziękuje wszystkim, dobrze że mi napisalyscie o tych badaniach bo ja to bym nie wiedziala co mam zrobic, jedynie mam do odebrania w szpitalu te badanie histopatologiczne, mam nadzieje ze ono pokaze czemu tak sie stalo.. Dobrze jest porozmawiac z kims kto przeszedl to samo... I gratuluje wszystkim ktorym sie udalo i nosza pod serduszkiem swoje malenstwa :) Zyje nadzieja ze za niedlugo mnie tez to spotka, poczekam tylko az lekarz powie ze juz wszystko w porzadku tam w srodku i do dziela :)
 
Karolciu beta przyrasta prawidłowo, jak dobrze pamiętam w ciągu 72 godzin powinna potroić swoja wartość, więc głowa do góry ;)
Always światełko dla twojego aniołka, wszystko się powoli ułoży tylko musisz dać dla siebie troszkę czasu.
 
No bo wczoraj miałam plamienie brązowe, delikatne...dziś juz jest czysto, ale co się wystraszyłam co moje....dalej latam co chwilę do kibelka i sprawdzam, ze na razie czysto....
Ojej Kochana rozumiem.Proszę Cię staraj się zachować spokój w miarę możliwości.
Moja siostra ostatnio też miała również małe.Lekarz nic nie zobaczył.Wszystko jest dobrze.Nie martw się.
Ja na Twoim miejscu poszłabym na zwolnienie...i odpoczywała jak najwięcej.Zresztą lekarz bez pytania powinien Cię wysłać.
Trzymaj się Kochana.
Takie to już nasze życie...
Pamętaj że jestem z Tobą.Marna to pociecha ale tyle mogę Ci dać. Modlitwę również.
 
Jeśli masz przy tych plamieniach bóle brzucha możesz brać spokojnie nospę ja od początku mam zaaplikowaną 3X1. tez na początku miałam plamienia ale po 2 dniach się uspokoiły. Kiedy masz wizytę ustaloną do lekarza???
 
always wszytsko bedzie dobrze zobaczysz:-) nie możesz sie zamartwiać wiem ze to nie jest proste ale ja też już prawie 5 mc po poronieniu jestem i wierz mi jest lepiej niż było na poczatku a też byłam załamana takze w czasem bedzie lepiej i napewno za niedługo bedziesz miała swoja fasolke w brzuszku zobaczysz tylko moja rada nie nakrecaj sie jak już zaczniecie się starac że musi być w tym cyklu ciąza i tyle, że pilnujesz wyliczasz i doszukujesz sie objawów ciązy przed sopdziewaną @ ja tak robiłam i w tym miesiącu postanowiłam wyluzowac bo to nie ma sensu, następuje blokada psychiczna wszytsko jest oki a ty nie możesz zafasolkować sie to też jest ważne, wiem ze latwo mi to mowic pewnie pomyslisz ale też przez to przechodze.
karolcia81 tylko sie nie denerwuj bedzie ok nie stresuj się, najlepiej jak byś na L4 poszła i odpoczywała ściskam mocno ciebie i fasolke ;-)
 
reklama
Na razie jest ok.
jest czysto...tylko faktycznie brzuch mniecały czas pobolewa...nie jest to mocny ból, ale cały czas czuje dyskomfort w podbrzuszu....
kasiuleczka - w poniedziałek mam wizyte....ale w razie czego moge dzis podjechać o 14.00 , ale może nie bedzie potrzeby....

nie wiem czy od poniedziałku nie pójde na l-4 choc na dwa tygodnie...troche odleżę, odpoczne i najwyżej wróce do pracy...
 
Do góry