reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kłaczku mój ty 21-tygodniowy :)))) tak też odebrałam te pytania...dlatego odpowiadałam szczerze;-)domyślałam się,że ta rozmowa będzie taka bardziej intymna ze wzgledu na jego styl bycia...ale oferta samej pracy nie jest dla mnie zbyt ciekawa,bo zarobki marne a i wyjeżdżać trzeba raz na jakiś czas...ja już nie chcę pracować za najniższą krajową,bo mam już staż jakieś wykształcenie i doświadczenie. Wiem,że żadną pracą nie należy gardzić,ale gość jest dziwny i wogóle po tym spotkaniu to chciałam z tamtąd uciec gdzie pieprz rośnie,tak mi było dziwnie. Nie lubię i nie muszę obcym opowiadać na temat relacji z mężem i innych prywatnych sprawach,bo tego nie lubię i nie ma to dużego wpływu na jakość mojej pracy. A gdybym powiedziała,że cofając się 7 lat wstecz to chętnie bym zamieniła męża na kogoś innego to co...szczena by mu opadła,czy już nie mogłabym pracować w jego firmie???Bo takie pytane też miałam,czy cofając się o 7 lat w czasie też wyszłabym za męża...hmmm:tak:Dobra, raczej pracować tam nie będę a męża kochać i to bardzo,bo to mój padalec i koniec,takiego chciałam i takiego mam:rofl2:
 
reklama
Always światełko (*) dla Twojego aniołka, trzymaj się
Kłaczku sliczne robótki, prawdziwy talent:-)
Agniesia 84 trochę dziwna rozmowa o pracę
Kobietka 22 powodzenia w nowej pracy, a przede wszystkim zadowolenia z niej :-)
Karolcia 81 i jak po wizycie, pewnie wszystko o.k Trzymam kciuki za fasolkie aby duużżza rosła :-)

Ja już po owulacji staranki były, okaże sie czy zaowocowały za 2 tyg, chociaż mała nadzieja sie we mnie tli.
 
Kasia24- nie dziękuje co by nie zapeszać, tak właściwie to jeszcze nie mam tej pracy jestem na razie na próbę przez 3 dni zobaczymy jak to będzie, jeszcze staram się nie cieszyć , szczerze mówiąc mam małego stresa.
Trzymam kciuki za to żebyś zobaczyła już niebawem dwie piękne krechy;-)

Karolcia- ja też czekam niecierpliwie na wieści od Ciebie co tam w brzuszku słychać.

ja się skusiłam na kawkę bo jakaś śpiąca się robię chyba będzie padać bo takie ciemne chmurki chodzą po niebie.
 
Napiszę tylko, ze wszystko ok...żółwika jeszcze nie ma, ale jest pęcherzyk....jest dobrze...dostałam leki...Clexane też;)
jestem bardzo zmęczona jutro Wam wszystko opisze....
buziaki
 
Karolcia- to super ,że wszystko gra , widzisz dobrze ,że pojechałaś lekarz Cię uspokoił dał leki , wszystko będzie dobrze malutka fasolka już tam kiełkuje , na kolejnej wizycie zobaczysz bijące serduszko i wtedy choć troszkę odetchniesz, choć strach i tak pewnie będzie się gdzieś tam czaił to już wpisane w nasz los , obawa o fasolkę, ale głowa do góry tym razem musi się udać ,wierzę ,że dotrwasz do szczęśliwego zakończenia.
 
Karola bardzo,bardzo się cieszę:-)Dobrze że byłaś u lekarza i jesteś choć trochę spokojniejsza.
Czekam na wieści szczegółowe.Czy w poprzednich ciążach brałaś clexane?
Buziaki Kochana.Uściski dla Was.
 
Cześć dziewczynki
Ja miałam ciężki dzień. Na 9 rozpoczęcie roku, spotkanie z rodzicami...Stresowałam się jak cholerka. Na apelu było tak duszno, że musiałam wyjść, bo mi się słabo zrobiło.
Podpisałam umowę na rok, więc już teraz nic mi nie zrobią
p.gif

Okazało się, że mam w grupie dziewczynkę z ZD...Nie to, że się boję, ale ja będę sama i mam 25 dzieciaków. Oczywiście dowiedziałam się dopiero dziś, uwielbiam takie niespodzianki.
Jutro idę na 12.45, mam nadzieję, że nie będzie jednego wielkiego ryku.

Karolcia, no widzisz, jest dobrze!!! A plamieniem się martw, ja tez miałam 2 razy.
kobietko, dobrze się zapowiada z tą pracą. A że jest duży ruch to dobrze, szybciej czas zleci.
agniesiu, a Tobie jeśli marną kasę proponują, to może rozejrzyj się za czymś innym?
kłaczku, już jutro scan!!!! Wow, ciekawe kto tam w brzuchu siedzi...
 
reklama
Do góry