reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

melduję że wróciłam z poczty i kolejna morda się cieszy :) kłaczku paputy są cudne :D proszę o dokładną kwotę i dane do przelewu. No i zakładaj konto na allegro, co by się interes rozkręcił. Tu w Polsce ludzie wolą allegro niż ebay a my twoje aukcje będziemy polecać wszystkim :)
 
reklama
Zajefajne te trampiorki:-D
U nas dzis dni zabawy.W Toulonie dzis dni muzyki i na kazdym placyku graja do poznej nocy takze bedzie wesolo.Ale najwazniejszy koncert dzis mam u coruni(8l.) w szkole bedzie spiewala solo jestem z niej bardzo dumna bo to raczej cichutka i skromna dziewczynka.Pozniej zabawy dla dzieci i rodzicow no i standardowo piknik rodzinny.Moj M. zasuwa dzis od 6rano zeby byc w domku na 14;30 i isc do malej na wystep,obiadek juz gotowy takze tylko szybki prysznic,malowanko zalozyc cos ladnego,kamera pod pache i marsz do szkoly ogladac Julinke.

IZW-Moja corcia ma okno dachowe firmy welux i naprawde trzeba sie namajstrowac zeby je otworzyc a druga sprawa one maja zabezpieczenia takze glowa spokojna nie ucieknie wam dzidziol tak latwo.
 
klaczek cudne te buciki...masz talent kobito:tak:i to jaki!!!!!!!
u mnie po staremu, nic nowego....znajomosc z X trwa nadal - o dziwo!!!;-), ale sie nie nastawiam na nic
musze was doczytac bo nie jestem w temacie, masa pracy w domu bo mama nic nie moze podniesc ani sie schylic, wiec wszystko na mojej glowie lacznie z dzialka...masakra:eek:
strtasznie brakuje mi mojego futrzaczka:-(zasadzilam mu kwiatki i jak ide na dzialke to sobie z nim gadam....:crazy:
 
zjola - kochana moja....jak Ci dam geriatrię....a w sypialni dzierlatka.....
czyli @ mamy dostać mniej więcej tak samo...ok. 29 czerwca.....czyli trzymamy mocno żeby nie przylazła....co?

z tymi objawami, to jednak też myślę, że to moja głowa ma objawy....a nie organizm....ackolwiek mocno w Nas wierze.....że w lipcu usłyszymy bicie serduszek.....i będziemy plakać ze szczęscia.....
 
no dziołszki trzymamy kciuki && :D

onaxx bardzo mnie to cieszy że znajomosć z X sie rozkręca i nie wiem czemu sie dziwisz jestes świetna pod każdym względem

co do okna ja mam zamontowane dwa okna Veluxu tylko już oooo dawno temu stare modele GLZ 306 1054 i nie ma w nich cudeniek o których piszecie, musze sie zagłębic w temat chyba bardziej, któras tu była specem od okien tego typu, ale nie pamiętam która :D
Fakt faktem trzeba mocno szarpnąć zeby je otworzyć, ale 7 latek by wykombinował na nie sposób. Zadzwoniłam dziś do dacharza, zeby wykankulowac czy kupić okno/właz w salonie z montażem czy kupic na allegro i monaz osobno, różnice w cenach są masakryczne. W dodatku, nie pamietam ale kiedys na rynku jak montowaliśmy tamte okna był tylko Velux, teraz jest to całe FAKRO, ale musze poczytac opinie o tej marce, bo jesteśmy zieleni w tym temacie :D Ceny maja mocno konkurencyjne jak sie to ma do jakości nie wiem, ale przyznam że kasiora na dzień dzisiejszy odgrywa u nas dużą rolę w podjęciu decyzji. Jeśli różnica jakościowa - będzie niewielka a różnica cenowa jest ogromna to wybór oczywisty, jeśli jednak te Fakro nie maja owych cudeniek to trza będzie dopłacić - bezpieczeństwo przedewszystkim i tu juz się na kasę nie patrzy.


No i do czytałam o tych oknach i włazach i czacha mi aż piszczy bo sie całkiem pogubiłam, wieczorkiem M zagłębię w te tematy, właz tylko do nieogrzewanych...więc pozostaje do wyboru tylko okno, ale jakie... na allegro Fakro to jest Fakro pod wielkim znakiem zapytania, ceny na stronce producenta a na allegro różnia sie kosmicznie więc cos tu śmierdzi pewno tylko podzespoły z Fakro mają. O tych zabezpieczonkach wyczytała sa kluczyki itp narazie olewam poczytam po forach ale juz nie dziś, idę se strzelić kawę :D Pozatym jest cała masa podejrzanych, ale tanich producentów, nie koniecznie "gorszych" - musze sie pobawic w detektywa i poszperać w tym temacie hehe :D ale przynudzam nie ? :D

miłego dzionka kobitki
 
Ostatnia edycja:
Jestem i ja.
Cześc wszystkim .
Na wyjeździe było super. Wybawiłam sie i korzystałam ze wszystkiego: basen , sauna fińska i parowa , siłownia - plaża i może też. No i rejs statkiem ok 1,5h , tak więc niektórzy zchodzili zieloni. Zintegrowalismy się zarąbiście.
Karolcia81 , wierzę że Żółwik już jest! i u Zjoli też- ale macie fajnie razem testujecie!
Poroniona , cieszę sie razem z tobą :)

A ja mam coraz częstsze mysli i to nieźle mnie kusi - żeby plastry odstawic i mojego pana postawić przed faktem dokonanym. Oczywiście naściemniam że mój organizm musi chociaz jeden cykl odpocząć od hormonów- gumek nie trawi , więc zobacze jak podejdzie do sprawy. Ale to może w sierpniu. Narka...
 
Kłaczek śliczne te butki :tak:. Oj, będą miały wzięcie. Daj znać jak wejdziesz na allegro albo ebay to też Cię będę reklamować.
aga_cina nie przejmuj się szefową tylko działaj. Są sprawy ważne i ważniejsze, a dzidzia jest najważniejsza, nie? :-)
onaxxx widzę, że romans kwitnie ;-), oby tak dalej.
 
IZW-to tez zalezy jakie duze chcecie to okno bo wiadomo im wieksze tym i cena wieksza.My kupowalismy w zeszlym roku bo stare zaczelo przeciekac tu i ow dzie.Placilismy ok 1000zl za rozmiar 78na 117 lub 118 jakos tak,u producenta w Polsce bo tu nam powiedzieli ponad 700euro a ze moj chopek sam je wstawial to i odpadly mi koszta montazu.My mamy je tak zrobione ze moj M.dodal jeszcze silowniki sterowane na pilota gdyz poddasze jest wysokie i trzeba by wchodzic po drabince zeby je otworzyc a tak otwieram z pilota i mam spokoj.Powiem ci ze dobre rozwiazanie bo pilota mozna schowac przed dzidziolem i nie martwisz sie ze pojdzie zwiedzac dach.

A my teraz szybkie przebieranko(bo Julisia cala na bialo) i mykamy dalej na piknik do szkoly.Milego popoludnia zycze kobitki.
 
Ostatnia edycja:
Trochę głupio mi się wtrącać ze swoją radością, kiedy wy tu na poważne tematy, ale miałam dać znać po wizycie więc daję. Pikawa wali jak szalona:-):-):-), więc na chwilę obecną siedzi we mnie pełnowartościowy twór a nie "złudzenie" jak to kłaczkowa nazywa.
Po samym macanku lekarka myślała, że ciąża jest młodsza i serducha jeszcze nie będzie widać, ale termin z usg tylko o dzień rozminął się z moimi obliczeniami na kolanie z suwaczka i wg niego jest 6tc4d :tak:Dostałam luteinę, żeby łożysko mi się lepiej dokleiło- nie lubie dowcipasów no ale siła wyższa, jak dobrze pójdzie to powtykam je tylko do ok 16 tc. Mam zrobić TSH, toxo IGM, morfologię, a nawet glukozę :confused:

Gratulacje!!!!!!!!!!!Życze spokojnej ciąży!!!!!!!!!!!
 
reklama
A_gala, mam wyjatkowo opierdalajacy sie suwaczek. Idzie dokladnie 1 dzien/dobe i ni cholery nie chce szybciej - to jest perfidia.
Kasia, cieszy sie morda moja!
Aga_cina, zlewaj szefowa. Masz swoje prawa i moze Cie w d... pocalowac. O ile wczesniej zabki wyszoruje. Wrocisz do pracy jak TY bedziesz gotowa.
Magnusik, ciesze sie niezmiernie! Radzi sobie Poczta Polska jak widac. Zaraz pcham pw.
Onaxxx, ja po prostu lubie takie rzeczy, a jak sie robi to co lubi to sie troche serca wklada i musi byc ok. Fajnie ze Ci sie znajomosc uklada. Zawsze to swiezy powiew i mam nadzieje ze cos z tego wyniknie.
Zjola, Ty sie tak ta geriatria nie podpieraj bo Ci scenke przy brodziku przypomne. Ile razy sobie wyobraze to mi sie micha cieszy. Geriatrie tak nie miewaja - no, czasem przy zlewie sie trafi...;-)
Shehzadi, nad Twoimi paputkami teraz wisze - na jutro beda.
 
Do góry