reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

IZW winko z lidla to zinfandel :D kosztuje niecałe 10 zł :) masz wrażenie że pijesz kompocik i nie boli po nim żołądek :) a z lepszych różowych półsłodkich to carlo rossi california a jeszcze lepsze el sol california. Jak się dopadałam do któregoś z nich na imprezie to raz prawie 2 butelki sama wciągnęłam :)
 
reklama
Witajcie
I moje starania na sierpień poszły się.... dzisiaj moja dyr zakomunikowała mi, że w związku z tym iż w sierpniu kończy mi się umowa to ona mi proponuje 1/2 etatu na umowie zlecenie, a jak ta koleżanka pójdzie na zwolnienie to wtedy ewentualnie cały etat. Żeby ją gęś kopnęła. A byłam pewna, że normalnie mi przedłuży tym bardziej, że miałam objąć najmłodszą grupę. Ale jestem zła. zapewne okaże się że mojemu J. też w sierpniu nie przedłużą kontraktu za granicą i zostaniemy z moim pół etatu. :wściekła/y:

igusia jest szansa że koleżanka zaciąży wcześniej np :D i bedziesz miała cały etat, potem ty i ta wasza szefowa se bedzie wtedy rwać włosy z głowy :D, ale tak na poważnie bądź kochana dobrej myśli, do sierpnia jeszcze troche czasu, trzymam && żeby wam sie poukładało

anulka16 nadrabiam zaległości i w miedzyczasie czytam nowe pościki, ja potem strzele fociaka tych moich trampoli są prześwietne :D schowałam ale co chwilke wyciągam i na nie patrzę jak świrek :D

magnusik dzieki za info :D

witam. niedawno dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy - udalo sie. jest to moja druga ciaza, niestety pierwsza zakonczyla sie duzo przed terminem :( czy bedac w ciazy po poronieniu musze przebyc jakies szczegolowe badania czy wszystko odbywa sie tak jak normalnie? bardzo chce aby moj maluszek przyszedl na swiat caly i zdrowy. prosze o jakies rady, ktore pomoga mi tego dokonac. pozdrawiam.

Witam, trzymam kciuki za twoje maleństwo &&. A co twój lekarz ci doradził? W sprawie badań?
 
Ostatnia edycja:
Lilijanno - foty specjalnie dla Ciebie.....bo wiem, że na nie czekałaś.....:-D

poroniona - kusi mnie , ale żebym mogła zrobic badanko to muszę sie urwać z pracy, a to nie jest takie proste...to są całe ceregiele....poczekam dzielnie...jeszcze te kilka dni....chyba, że mnie bardzo samopoczucie zacznie intrygować...to sobie w tajemnicy strzele sikańca wcześniej....


hej, a gdzie reszta czerwcowo-licowych staraczek....Czarna...no i co?
która jeszcze trzęsie ziemia...miałysmy sie nakręcac...a na razie ja szaleje sama!
 
Karolcia81 wiem, że się powtórze, ale co tam..;) widoki przepiękne, ach jak mi się chce wakacji, ale to dopiero w przyszłym roku... a TY wyglądasz ślicznie i jesteś taka rozpromieniona... hmmm coś w tym musi być, no i te "pewne" objawy, ale spokojnie, czekamy razem z Tobą te 4 dni na sikańca :)

Poroniona ależ się cieszę z Twojego maleńkiego serduszka :) Pamiętam jak ja pierwszy raz zobaczyłam malusieńką pikającą kreseczkę...oszalałam z radości :)

Kasiu, Kłaczku, ale wam te suwaki poszły do przodu!!!

U nas jak na razie do przodu :) Wczoraj tylko zmagałam się cały dzień z bólem głowy,ale na szczęście dziś wstałam jak nowo narodzona. Brzuszek coś słabiutko rośnie, jak tylko się napiję to wyskakuje taka malutka piłeczka. Czekam cierpliwie aż się pojawi coś bardziej konkretnego. Od początku ciąży przytyłam tylko 0,6kg, a wcale sobie niczego nie odmawiam... 4 lipca kolejna wizyta, ciekawe co tam maluch w brzuchu robi...:)

Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane mamusie i staraczki, a dla wszystkich Aniołków
[*]
[*]
[*]
 
Ostatnia edycja:
kobietka22 masz rację "kłaczkowy pomysł na" ona zawsze wyczaruje cos fajnego w kuchni :D trampkolandia to jedno, ale książka kucharska z jej opisami jak przygotować objadek to był by hicior

babianko jak podejdziesz od strony drogi, za drzwiami w holu jest domofon, czasem przy "obejściu" kręcą sie faceci w ubraniach roboczych - to też zakonnicy (w większości). Najlepiej zadzwoń co masz powiedzieć po prostu POTRZEBUJĘ POMOCY - zmarło mi dziecko i nie potrafię dojść do siebie. Co masz więcej mówić kochana. Na spotkaniu powiedz o twoim gniewie do tego na górze tak jak ja powiedziałam na spowiedzi, nikt mnie nie zbeształ, ksiądz powiedział, że to normalne. Oni są duchownymi, ale przedewszystkim ludźmi, ja zaryzykowałam i poszłam do "zwykłego" księdza i naprawdę mi pomógł, choć była to tylko rozmowa w konfesjonale... Ja nie chcę na ciebie Babianko naciskać, zrobisz jak uważasz, najtrudniej jest zawsze zrobic ten pierwszy krok, ale nikt go nie wykona za ciebie, a stojąc w miejscu wydeptujesz coraz głębszy dołek... trzymam za Ciebie &&

poroniona84 no super :D dużo duzo zdrówka dla ciebie i bobaska :D ciągle za was wszystkie trzymam && :D

Renia no pieknie wpadnij z fotkami jak cudeńko bedzie juz po drugiej stronie brzuszka, wam też dużo zdrówka życzę i trzymam &&

fasolka przykro mi że sytuacja nie uległa zmianie, u mnie na poczatku było bardzo w kratke, potem UDAWALIŚMY że jest ok, był dym - teraz jest cudnie, wszystko sie jakoś poukłada - zobaczysz - niestety nie zawsze tak szybko jakbysmy chcieli, ale wierze że dasz radę, znaczy dacie wspólnie

AS no masz eldorado widzę :D a noga jak tam?

onaxx miałam spore zaległości bardzo duże ale wydaje mi sie ze doczytałam wszystko, ale może przoczyłam, jeśli tak to przepraszam, ale mnie rozpiera... Jak tam z tm facecikiem? nieśmiało zapytam

karolcia81 no zdjęcia powalają z nóg :D, za kilka lat weźmiecie bąbla na wakacje w to samo miejsce :D to dopiero będą fotosy, a tak wogóle widze ze jesteś na maxa pozytywnie nastawiona - powtarzam sie ale nawet przez monitor czuć jaka radocha od ciebie bije :D &&
 
Ostatnia edycja:
igusiad mam nadzieję, że wszystko Wam się ułoży z tą pracą. Trzymam kciuki.
poroniona super wiadomość! I nie mów, że głupio wyskakujesz z radością, bo dajesz nam nadzieję, że może być lepiej.
karolcia fotki piękne, widoki piękne i Wy piękni :-). W takich okolicznościach przyrody musiało się udać.
aga_cina ja Ci zaraz zrobię lanie. W niedzielę mnie pocieszałaś, że wszystko u nas będzie ok a teraz dołujesz? Nie ma tak! Będzie dobrze, bo ma być dobrze i nie przyjmujemy niczego innego do wiadomości.
U mnie pogoda w kratkę i męczą mnie migreny. Ale wczoraj się za nas wszystkie pomodliłam i jakoś humor mi się poprawił. Znowu patrzę optymistycznie w przyszłość. Buziaki dla wszystkich.
 
U nas ciagle temat pokoiku dla bobasa, juz bylismy zdecydowani na te okno w dachu ale wczoraj M stwierdził że jak szkrab bedzie miec dajmy na to 6-7 lat podstawi se krzesło i jeszcze obmysli plan zwiedzania dachu :D, wiec teraz znowu myslimy o włazie co z tego wyjdzie nie wiadomo, jak na razie i tak nie ma kasy więc debata trwa :D

ok dołączam fotę kłaczkowego dzieła i już je chowam i zabieram sie za objad i inne takie :D po mału :D
 

Załączniki

  • DSC05698.jpg
    DSC05698.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 83
Karolcia no, no, no tylko nie sama! O geriatrii nie zapominaj. Ja czekam na 29 czerwca. Już mnie bolą cyce i spać mi się chce i mam zmienność nastrojów i wszystkie możliwe objawy, tyle, że u mnie tak już jest trzeci miesiąc :( Ja też chcę żółwika! Chociaż moje było by tym razem wybitnie domowe. Ostatnie miało być Włochem ale niestety.
Trzymam kciuki jak zwykle &&&
 
klaczku odebralam paputy i dziekuje dziekuje dziekuje dziekuje sa rewelacyjne przeslodkie moj z butow wyskoczy jak je zobaczy jeszcze raz dziekuje i prosze o numer konta
i oczywiscie bede jeszcze zamawiac bo juz znajomi mi tylek zawracaja ze tez chca jeszcze raz dziekuje:-)
IZW twoje tez sa zajebiaszcze klaczek ma ten talent jednak ja tez zaraz zrobie zdjecie i tez wam pokaze:tak:
 
reklama
shehzadi, klaczek, bo szefowa do mnie wczoraj zadzwonila, by zapytac kiedy wracam do pracy i ze niby mam tylko 3 miesiace macierzynskiego, bo nie mam dziecka. Glupia krowa nie sprawdzila dokladnie i sobie wymysla jakies terminy. Po naszej rozmowie podobno na neci sprawdzila. Mam nadzieje, ze jej bardzo glupio. co mnie to obchodzi, ze ona ma busy w pracy? Ja mam prawo do 52 tygodni macierzynskiego i wroce jak bede chciala! mialam wrocic od sierpnia, ale teraz nie mam ochoty. Potem kolezanka-polozna, poradzila mi zeby ostawic gumki i jak bede w ciazy to bede, a staranka zaczac od sierpnia jak planowalismy. A na razie sie nie nakrecac. Ale dzis rano pogadalismy z emkiem i ostawimy od nastepnego cyklu. A wczoraj zaczelam sie bac wszystkiego. Przegladalam te ulotki ze szpitala i wszystko wrocilo... :-( buuu
Ale juz sie ogarniam.

klaczek, niezle te Twoje buciki :-) gratuluje talentu.

IZW, to okno w dachu mozna ustawic jako uchylne, zeby je otworzyc cale to troche trzeba pomajstrowac, maly dzieciak nie da rady (przynajmniej ja takie widzialam).

Jade pozalatwiac sprawy. Leje oczywiscie, a ta pogoda mi nie pomaga... Dzisiaj nawet nie ciesze sie z wyjazdu :-(
Licytuje sobie testy owulacyjne clearblue z buzkami ;-)
 
Do góry