reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolcia więc coś w tym musi być, skoro my dwie tak sobie ich wyobrażamy ;-)

A w przedszkolu dzis impreza z okazji Dnia dziecka...świetnie się bawią, mają dmuchaną zjeżdżalnie....

Oj ale tesknie za moim maluchem, dziś miały być baloniki, pełno baloników, które Filipek uwielbiał....na roczek kupiłam mu pełno balonów, nadmuchałam i mały bawił się nimi z godzinę...A dziś snił mi się jak płakał, a ja go przytulałam i czułam jego dotyk....wiem, że to tylko sen, ale wciąż na policzku czuję jego dotyk, pierwszy raz śnił mi się jak płacze...może teskni za mną?
 
reklama
ok jestem

Wczoraj miałam taki zalatany dzień czytałam ale ktoś wchodził do biura jak już miałam odp :crazy:

Robiłam wczoraj rano test patrzę i nic wściekła poszłam się myć biorę ten test żeby go wyrzucić a tam 2 kreski:szok: gdzieś po 5 minutach dopiero się objawiły i nie wiem co mam myśleć móJ Albert mówi żeby poczekać bo to nie wiadomo że przeciez odrazu byłaby ta 2 kreseczka ale noszę test przy sobie od wczoraj i patrzę co chwila na niego i co sądziecie o tym @ nie ma na teście 2 kreski są to chyba to prawda???:zawstydzona/y:

IZW jak ja bym chciała taką bramę mieć super pomysł brawo!!!!:D

Ilonko1990 &&& za babcię. Teściową się nie przejmuj większość jest do dupy...

Fasolka35 witaj kochana u nas światełko dla twojego aniołeczka(*) mam nadzieje że będziesz z nami:)

Emy- czytałam opinie i ja też się wypowiem a co:-p Pokochałas swojego mena po tym jak byliście przyjaciółmi czyli znacie się jak łyse konie fakt nie powinien mówić że jesteś głupia (bo to oni są:-D) ale pamiętam jak pisałaś jak się opiekował jak kocha jak się stara poprostu pękła mu żyłka pierdząca:-p i mam nadzieje że będzie ok:)

Buziole
 
fasolka35- witaj kochana.światełko dla Twojej córeczki.
ilona1990- no to mamy podobna sytuacje.Moja prowadzi sklep z dewocjonaliami.czujesz to?i ona lata do kościoła
a potem takie rzeczy opowiada?siedzi w pierwszej lawce a potem po wyjsciu ludzi obgaduje.
ale takie sa najgorsze.Moj Tymek jej nie zna i powiedzialam ze nie bedzie znal.Po co ma poznawac taka osobe wiem ze to jego babcia
ale po cholere mu taka zaklamana osbia w jego zyciu?moja córcia tez nie bedzie miala z nia nic doczynienia.
Moj T.jest po mojejstronie.on na pocztaku mial ale wiadomo matka ale potem zobaczyl to z innej strony i przyzalm mi racje.On tam jezdzi my nie.
oczywiscie ona caly czas twierdzi ze teskni ze kocha tak co to za chora milosc
oj duzo by o tym pisac.
trzymam kciuki za babcie
EwelinaK- po cichutku gratuluje:)to chyba TO:)
 
ewelinko - no wiesz...niby piszą, żeby po czasie już nie zerkać na te testy.....ale skoro @ nie ma....wiem!...Ty siknij jeszcze raz, ale z porannego sikańca.....albo leć na betkę.....ale wiem po sobie, że zebrać się do lab. i czekac na wynik....to lepiej zakupić jeszcze jednego sikańca....i z rana, kochana z rana!

a ja po cichutku....gratuluje!;-)
 
witam dziewczyny ja tylko na chwile bo lece do pracy
wczoraj byłam u gina jest 9tydzien 3 dzien, dzidzius ma sie zdrowo ma 2,15 cm:-):tak: ale nie dostałam zwolnienia:szok: za tydzien w srode mam prenatalne badanie i mam nadzieje ze mi wtedy juz da zwolnienie, przeciez za pierwszym razem poroniłam, powiedziala ze zobaczymy. pozdrawiam Was i sciskam mocno
 
Witaj, fasolka. Jak widzisz jest nas tu calkiem sporo. Trafilas na wyjatkowo kiepska date, ale... moze nastapny Dzien Matki okaze sie juz zupelnie inny w tym wzgledzie?
Ilona, juz wiem. Po wczorajszej probie rejestracji, (mlody powiedzial w recepcji w czym sprawa) rejestratorka pogadala z GP i dzis maja dzwonic do szpitala zeby pogonic szpital. Sprawa z przychodni poszla normalnie - to szpital zawala.
Bibiana, a skad Ty wiedzialas ze moj potwor nie goli paszczy calymi tygodniami? :-D Bardzo trafny konterfekt. Co do Hanki juz gorzej bo oryginal ani blondu ani talii nie posiada - konterfekcik nader pochlebny wiec. Cypiska sie obaczy.
Karolcia, wiem. Przyznam Ci sie ze idzie mi z tym lepiej niz poprzednim razem, jestem spokojniejsza, ale to cienki lod.
EwelinaK, ale mnie te dwie kreski tez nie wychodzily od razu, tylko po 5 minutach. Tzn. zaczynalo cos byc widzac wczesniej, po jakichs 3, ale zalecenie na instrukcji opiealo na 5. Odczekalabym ze dwa dni i zrobila poprawke, najlepiej z porannego. No, chyba gonisz! Co to znaczy ze "pekla mu zylka pierdzaca"? Matulu, jak pieknie to brzmi!:-D
Okazuje sie ze Rajmund tez jest na balansie. Wrocil wczoraj z pracy jakis taki... Dopytalam. Ano, jak to ogiernia, na przerwie sobie chlopaki smuty pieprzyli kto kogo lubi, kto z kim trzyma, kto komu w d... wlazi, poszli dalej dywagujac kto by tu kogo zaplodnil (sami faceci - wiadomo jaka skala "dowcipu") i weszli na niego. Wqrwil sie, wstal, powiedzial zeby sie od niego odpier... bo jego kobieta dwa razy poronila i on na ten temat zartow nie lyka. Mowi ze kolegow zatkalo. Oni wiedza o jednym razie, o ile pamietali - o tym pierwszym, kiedy Rajmund dzielil sie swoja radoscia ze wszystkimi.
Dostalam wlasnie sms-a! "We have spoken to the hospital and your appointment should be with you very soon."
 
aga_cina moja mama zaszła w ciążę 10 miesięcy po urodzeniu mnie przez cc. moją siostrę a później brata rodziła sn :-)
fasolka35 witaj! Bardzo mi przykro, że i Ciebie to spotkało. Światełko dla Twojego aniołka
[*]. A jeżeli chodzi o męża, to mój też się tak zachowywał. Jak na niego nawrzeszczałam, to mi powiedział, że tak musi, bo inaczej popadnie w depresję. Faceci inaczej przeżywają żałobę, ale też cierpią. Musisz mieć do niego cierpliwość.
Ilona1990 przykro mi z powodu babci. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło ok. &&

Dziewczyny, straszne są te teściowe :szok:. Moja teściowa sama poroniła 3 razy, więc od niej raczej takich tekstów nie usłyszę.
Kłaczka i spółkę wyobrażałam sobie tak jak przedstawiła to Bibiana :-D. No, może bym ten blond zmieniła na jakiś ciemny kolor.

Z okazji dnia dziecka wszystkim naszym dzieciom - tym ziemskim, tym w brzuszkach i tym w Niebie życzę radości i dużo słońca.
 
Dzieki, shehzadi. Musze Wam kiedys pierdyknac fotke coby nie bytowac w wyobrazni w formie hozej blon dziewoi - blond to ja nigdy, hoza dawno temu.:-D I tego mojego potwora... a, poszukam gdzies, znajde to wrzuce.
O, mam.
Brzydal:
I paskuda:
Fotki z lekka nieswieze, ale swiezych brak - czesciej focimy okolicznosci natury badz budowli wszelkich niz wlasne doczesnosci. Zdjecie Rajmunda jest z ubieglego lata, z Jaskini Nietoperzowej, moje sprzed dwoch lat na The Shamble w Yorku.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ale tu się dzieje...:-) Czytam Was codziennie, ale jakoś nie mam weny do pisania, na grudniówkach, to już wogóle... Dziś u nas troszkę chłodniej, w końcu da się oddychać :-) po wczorajszych 31 stopniach w cieniu myslalam, ze wyzione ducha na koniec dnia... do tego bylam jeszcze na pare godzin w biurze dokonczyc projekty, a normalnie to juz nie pracuje od ponad miesiaca, no ale na wlasnej dzialalnosci to tak jest, jak sie juz cos zaczelo, to niestety trzeba to szkonczyc.

Już jutro kolejna wizyta u ginka :-) Mąż miał iść pierwszy raz razem ze mną podejrzeć robala na USG, ale niestety musi pilnie wyjechać na dwa dni :-( Bardzo prosze o kciuki, bo wiem, że potrafia czynic cuda.

Ewelinko cos czuje, ze to TO :-) niezly prezent na dzien dziecka :-) w poprzedniej ciazy moja druga kreska tez pojawila sie dopiero po okolo 5 minutach i to taka bladzienka i ledwo widoczna, takze luz...

Karollcia81 widzisz jak to zlecialo do tego czerwca...ale sie ciesze, ze juz startujecie :-) czekam tylko na dobre wiesci :-)

Reszte dziewczynek bardzo goraco pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
EwelinaK26, gratuluję, ja test odczytałam po godzinie, nic nie wiedziałam że po takim czasie już nie ważny jest, no bo instrukji się nie czyta:-D no i była piękna ciąża i piękne dziecko, zrób jeszcze raz teścik:tak:

Kłaczku a no bo te imię Rajmund tak mi się z Rumcajsem skojarzyło:-D a to był moj idol za dziecka:-D te buciki wycinane z kory i tak się dla Hanki poświęcał:tak::tak:
Kłaczku mój angielski jest nie zbyt dobry, ale z tego co zrozumiałam, to niedługo ustalą termin:tak:

shehzadi to farbujemy Kłaczka na rudy :-D
 
Do góry