reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kłaczku to tekst mojej mamy:) jeśli ja mam zły humor i "wyrzywam" się mama mówi że pękła mi żyłka pierdząca:-D i trzeba poczekac aż przejdzie:-D

Ok to jutro rano znowu test:confused2:

A tak wg to gdzie nasza AS???? Może coś nie tak z nogą???:eek:
 
reklama
Ewelina, chyba moge gratuowac :) na istrukcji masz napisane zapewne by odczekac 5 minut albo i nawet 10 :)

Karolcia81, to powodzenia w starankach,

Klaczek, gratuluje scanu, to juz soon, moze nawet w piatek, a w przyszlym tyg na pewno. I moze mi nie uwierzysz, ale snilo mi sie, ze wstawilas swoje zdjecie, a ja tu odswiezam strone i jest. A wstalam 20 minut temu! Ale pospalam.

Przytargam zaraz rowerek z gory :) troche schudlam, zanotowalam 3 cm mniej w brzuchu, tylko udziska nie chca spadac,grrr. A musze byc laska na tej plazy :) ale i tak 3 miesiace po ciazy, to uwazam, ze wygladam swietnie. Niezla mamuska by ze mnie byla ;-)

Jesli w piatek nie powiedza nic zlego, to za miesiac chcialabym zaczac staranka :)

Milego dnia dziewczynki, musze jakies odchudzajace sniadanko zmontowac
 
A_gala, bedzie dobrze. Robal sobie rosnie i jest calkiem duzym robaczkiem, a Ty sie nie stresuj. Ciesz sie na to spotkanie.
Tak, Bibiano - sms doslownie glosi, ze pogadali ze szpitalem i moj termin bedzie ustalony bardzo szybko. Nie jestem pewna co to w Anglii znaczy bardzo szybko - ale i tak brzmi to niezle. Klaczka na rudy?? Bylam juz ruda, a poki co nie farbujemy klaczka wcale. Mam to co mam i tak poki co zostaje. W sumie nawet wygodniej bo sie nie musze odrostami przejmowac. Za to moge bogato wylazaca siwizna.:-D
EwelinaK, tekscik absolutnie boski - kupuje.
Aga_cina, ja juz przywyklam ze niektore tutaj wieszcza - zlot czarownic jakis.:-D
O, mamo! Wykopalisk nie zrobilam jeszcze!
 
Ostatnia edycja:
klaczek- no to juz dobra wiadomośc ze wogule cokolwiek staraja sie tobie zalatwic.no to teraz czekasz na odzew szpitala.mam nadzieje ze soon to znaczy soon
a_gala- kciuki za wizytę.
Ze mna na nastepna idzie mój synuś.Chce zobaczyc siostrę.
Wszyscy piszą że u wAs chlodniej.moja mama tez mpwila ze chlodniej a u mnie chyba jeszcze cieplej niz wczoraj.
 
Kurcze, tez mam nadzieje ze soon to soon - a jeszcze very... Oby. Fajny pomysl zeby sobie Tymek siostre oblookal, tylko coby nie bylo jak ze mna i kuzynka. Strasznie sie cieszylam jak mi powiedzieli ze ciocia przywiezie ze szpitala malutka dziewczynke. Mialam 6 lat, wyobrazalam sobie slicznego bobaska, z ktorym bede sie bawic (troche jak z lalkami), a tu cioteczka mi pokazuje takie brazowe (kuzyneczka ma fajna, sniada cere), pomarszczone paskudztwo. "Taktownie" wyrazilam swoje zdumienie jej brzydota, potem zaliczylam zjebke od mamy i w sumie by bylo na tyle moich doswiadczen z malymi dziecmi - omijalam kuzynke szerokim lukiem, potem cioteczka sie wyprowadzila dosc szybko, tak ze fazy "slicznego niemowlecia" nie bylo mi juz dane ogladac.
 
klaczku - on ze mna chodzi jak byla w ciazy z Melka byl prawie na kazdym usg i strasznie sie cieszyl.On ma kontakt z malymi dziecmi takze zdaje sobie sprawe ze siostrzyczka na poczatku bedzie malutka i nie taka do zabawy.Mysle ze bedzie dobrym bratem.
 
Karollcia, duzo zalezy od nastawienia przez rodzicow. Znajomu ustawil synkow, ze jakobracia powinni sie opiekowac mlodsza siostra. Roznica wieku mala - miedzy chlopcami 11 miesiecy, miedzy mlodszym a dziewczynka chyba 15. Matulu... Byl widok... Lozeczko ustawione prostopadle do wersalki, tuz obok niej, a pierwszy placz malej, dwa konusy zasuwaly biegiem, wspinaly sie na podlokietnik wersalki, wpadaly do lozeczka (lozeczko w pozycji dla malenstwa, wiec nie wpadali doslownie) i szukaly wyplutego smoczka. I tak zostalo - jeszcze kilkuletni czuli sie opiekunami siostry. Prawdziwi faceci.
 
klaczek- no niezle.oczywiscie ze duzo zalezy od rodziców.no my juz go przygotowywalismy na przyjscie na swiat siostry w ubieglym roku.i strasznie przezyl jej strate bo przeciez zaraz miala byc w domu.Teraz on sie cieszy ze ale widze roznice pomiedzy poprzednim rokiem a teraz widze ze tez sie boi.ale glaszcze mi brzuch smaruje mowi do niej zeby nie bawila sie ta pepowina.mowi ze ja bardzo kocha.i ze czeka na nią.slodkie to jest.
 
Fasolka przykro mi że tak obchodziłaś w tym roku Dzień Matki... Ja podobnie obchodziłam tegoroczne walentynki...
Balbina uśmiałam się jak nigdy ze "zdjęcia" kłaczkowej rodzinki :) Dzień dziecka jest bardzo smutnym świętem dla nas, a Tobie w tym roku chyba najbardziej :-(
Klaczek też mam nadzieję że very soon oznacza w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni... W każdym razie cieszę się że już są postępy w tej materii.
IZW twoja historia ze strychu nadawałaby się do scenariuszu niezłego horroru :szok: A co do bram weselnych to zazdroszczę pomysłowości i ogólnej bujnej tradycji w ten materii. U nas w podlaskim brama ogranicza się najczęśniej do stojących w rzędzie podpitych oprychów z wichciem zwiędniętych polnych kwiatów w brudnej ręce, którzy blokują przejazd dla pary młodej i stoją tak długo aż nie dostaną satysfakcjonującej liczby butelek (nie ma że 0,5 l zadowoli pojedynczego osobnika)
Ewelina po cichu trzymam kciuki i domyślam się jaką testową frustrację musisz przeżywać- wierzyć testowi czy nie wierzyć. Mój test w niedzielę po ponad 5 minutach pokazał cień cienia drugiej kreski (wiarygodność miał niby tylko do 5 min). Raczej nie nastawiam się że to kreska, bardziej obstawiałam że "ujawniło" się miejsce gdzie kreska miałaby wystąpić. Zrobiłam zdjęcie i tylko pod kątem na wyświetlaczu można dostrzec paseczek. W sob powtórka, ale nie liczę na wiele.
 
reklama
poroniona - jeszcze nic straconego, u mnie w dzien spodziewanej miesiaczki tez byl tylko cien cienia kreski ;-) a teraz sama widzisz, ze juz mi leci 12 tydzien, powtorzylam test po 3 dniach i wtedy dopiero ujawnily sie dwie grubasne krechy :-) powtorz koniecznie test za dzien lub dwa!!!
 
Do góry