reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

poroniona trzymam kciuki, Kłaczek też tak miała, że ta druga kreska była mało widoczna, a kiedy miałas mieć @ czy jeszcze jesteś przed terminem? jak przed to zrób jeszcze raz tes dzień po spodziewanej @ kolejny miesiąc i kolejne mamuśki :-)

Poroniona dla nas wszystkich to smutny dzień...ale wierzę, że kiedyś ten dzień bedzie bardziej wesoły...
 
reklama
Dokladnie - ja tez w terminie @ mialam ledwie sugestie drugiej kreski na tescie. Takie wypasione kreseczki to dopiero w kilka dni po terminie.
Karollcia, i bedzie dobrze. Maly poznal strach o siostre - to sprawia ze szybciej dojrzewa - ale tez jest z nia silnie zwizany emocjonalnie juz teraz. Super!
Borze szumiacy - ja jeszcze zakupy mam niezrobione a poczta to juz w ogole... Lece!
 
Hehehe kiedy powinnam mieć @? Tego najstarsi górale nie wiedzą :-D Od zabiegu (15.02.11) miałam jedną @ po 63 dniach. Teraz teoretycznie czekam na drugą i równocześnie staram się żeby nie przyszła :-D Ogólnie w tym cyklu na żywioł bez żadnego mierzenia temperatury, książkowego śluzu płodnego też póki co nie widziałam, "lewy" test zrobiłam w 40 dc :confused2:
 
kłaczek fajnie wyglądacie :-). W pełni pasujecie do moich wyobrażeń. ;-) Mam nadzieję, że soon to jeszcze ten tydzień. Midwife masz w poniedziałek, tak?
a_gala to trzymam kciuki &&&&&
Bibiana masz rację, rudy by kłaczkowi pasował :-D
poroniona84, Ewelina trzymam kciuki, żeby to jednak było to
 
Poroniona, zwykle druga po zabiegu przychodzi mniej wiecej tak, jakby cykl wrocil do normy.
Shehzadi, dzieki. Tez mam nadzieje ze soon bedzie soon. Midwife w poniedzialek - cholercia, mam nadzieje ze to sie nie nalozy bo by bylo cudnie. Rudy?? Zwykle mialam jakis taki ciemny koniaczek, czasem cos bardziej czerwonawego, typowy rudy raczej nie, ale lubie te klimaty. Poki co zostaje na oryginale - z ostatniej farby zostaly mi ledwie kasztanowate pasemka i to bardzo delikatne, wiec niech sobie spokojnie odrasta co jest. A juz calkiem dlugie mam - tak do polowy plecow.
 
Witam ja tak na moment
Emy - co do mięśniaka to ja mam ale na zewnątrz macicy (są podobno3 rodzaje wewnętrzne śródściankowe i wewnętrzne). Podobno mięśniaki rosna w raz z ciażą ale po ciązy się obkurczają ale nie znikają. Mam często kłucia i troche pobolewa czasem brzusio ale poza tym nic się nie dzieje. Dyskomfort jest ale cieszę się że jest ok. Acha trzeba to kontrolować.
Mi pomaga leżenie na plecach jak kłuje
 
wiecie co...???? ale nie śmiejcie się ze mnie!! bo i tak już mi wstyd:zawstydzona/y:
mówicie o tych cyklach, dniach płodnych, niepłodnych itd...a ja kurcze nie wiem kiedy jest co....haha serio nigdy się w to nie zagłebiałam:(
minie mi w poniedz. miesiąc od zabiegu... kiedy powinnam dostać okres? bo jak narazie ani widu ani słychu........;/

babcie jeszcze operują... tyle czasu.......... denerwuje się tą niepewnością........:-(
wiecie jaka jestem wybredna... czytałam fora, różne strony i nie mogę znalezć odpowiedniego cytatu na grobek chłopców;/

jest tak duszno, że zaraz się roztopię...ogólnie boli mnie żołądek po każdym jedzeniu...:wściekła/y:
 
Ilonka nie wiem jak to jest po zabiegu, ale ja po porodzie cały czas miaam krwawienie ok 2-3 tygodni a potem przerwa i normalny okres, a dni płodne jeżeli masz regularne @ to masz chyba 7 dni po @ ale mozesz sobie wyliczyć na necie, wpisz w google jak wyliczyć dni płodne i ci wyliczy.

a co do napisu, ja też nie wiem co napisać....ale chyba nie napisze nic
 
Ilona, ja tez nie wiedzialam jak wyglada cykl kobiety, bo 9 czy 8 lat bralam tabletki, a jak odstawilam to zaszlam w ciaze w drugim cyklu (nie starajac sie). Ale teraz to juz sie obcykalam, mam nawet zalozony cykl na jakiejs stronce gdzie zapisuje objawy, mozna temp zapisywac, dunga-dunga, leki itp.

A ja u Vikiego na tabliczce napisalam 'Na zawsze w sercach Mamusi i Tatusia'.

Kurde, rozbeczalam sie. w piatek skonczylby 3 miesiace, moj malutki :-(
 
reklama
Ja też bardzo długo szukałam napisu na nagrobek w końcu nic nie napisaliśmy, bo nie było już miejsca.Chcemy obok grobku postawić rzezbę Aniołka-płaczącej dziewczynki, bede musiała ją zamówić przez net, bo u nas nikt nie chciał się zgodzić na zrobienie. Na pomniczku ciągle przybywa aniołków,od nas, najbliższej rodziny i przyjaciół. Bardzo jest to miłe, że chociaż te kilka osób pamięta,myśli... P1040766.jpgTak Laurusia miała w Wielkanoc, pomniczek udało nam się postawić właśnie na te święta :(
 
Do góry