reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

tak jedne te niebiesko-czerwone drugie rozowe z biala podeszwa trzecie niebieskie z biala podeszwa a czwarte biale moze byc ta podeszwa innego kolory daje wolna reke i oczywiscie paputki to podstawa z gory dziekuje:-)
 
reklama
Ok, notuje i jutro sprawdze dostepnosc kolorow w sklepie. Wczoraj kupilam tylko to, co bylo potrzebne do tych granatowych... Ale fajnie, bede paputy robic!:-D
 
hej dziewuszki niedzielnie!!!
emy lez i odpoczywaj, ksiazka, film.........marzenie
weszlam sobie wczoraj na czata z nudow ....i zostalam prawie do 3 rano:szok:.....usmialam sie jak chyba dawno sie nie smialam....sama do siebie:-p
 
Emy tolerancyjny ten Twój mąż ;-). A co do imprezowania, to lepiej się wysypiaj, bo to ponoć ostatnia szansa :-D.

As super prezent na urodzinki. :-) I pielgrzymka na Jasną Górę, nieźle, nieźle. Ja się raz wybrałam, ale po 3 dniach spasowałam. Jestem chyba stworzona do życia w luksusie :-D. Ale moi rodzice chodzą. Natomiast co do biologii, to moja siostra twierdzi, że coś jest na rzeczy w tej teorii, bo ona jest w ciąży z dziewczynką i moja siostra cioteczna urodziła dziewczynkę a obie miały opóźnioną owulację i sprytne plemniczki musiały czekać. Więc kto wie :)

kasia2011 trzymam kciuki za wizytę

onaxxx no no no, ładne rzeczy. Ja mojego męża poznałam właśnie na czacie, więc kto wie co tam u Ciebie będzie :-D.

Widzę, że Kasia zrobiła duże zamówienie paputków, to ja może się wstrzymam do czerwca, co by Kłaczek nadążył :-)
 
Witam niedzielnie
emy teraz musi być już lepiej, trzymam kciuki, a swoją drogę niezła aparatka z Ciebie:)

kłaczku tylko pozazdrościć talentu, buciki prześliczne:)

a ja dzisiaj wyleguje się w ogródku na słoneczku, łapie opaleniznę:) poszukuje jakiegoś fajnego miejsca na weekend w sierpniu z moim J., macie jakieś pomysły? najlepiej morze,:):)
 
igusiad ja wlasnie w tym roku też jade nad morze do gdańska konkretnie , bo mam tam ciotke(noclegi gratis):tak:. Lubi Trójmiasto ogólnie choć tych tłumów już nie koniecznie.
onaxxx znaczy sie że cie wciągło na dobre:tak:e piszesz optymistycznie:tak:
As gratuluje!!!
klaczku
jeszcze Twoje butki będa znane na świecie ha, i zrobić coś i widzieć że komuś sie to podoba- fajna rzecz. Jak najbardziej możesz być dumna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
igusiad wszędzie nad morzem będzie pięknie!

kłaczek proponuję narobić kika sztuk papuci wedle własnego uznania i dostępnosci włóczek, a potem niech dziewczyny wybierają ktore im się podobają, jak w sklepie (internetowym zresztą)

Kochane ciotki dziękujemy jeszcze raz za ciepłe słowa. Wiem, ze w nas wierzycie, to dużo daje, baaaaaaaardzo dużo.
Dzis już mnie nic nie boli, bo wczoraj to masakra, nawet sie odsikac nie mogłam, tak mnie cos w srodku bolał, jakbym sie nabawiła zapalenia dróg moczowych. Brzusio też dzis spokojny, myslę że nie będzie tak zle, musimy tylko odleżeć swoje, a potem pomalutku wrócimy do normy
 
Łeba , imprezowe miasteczko.Ja już bym chciała jechać i odpoczywać.Jakiś fajny drink, słoneczko , spokoj od pracy, jeszcze troszeczke trzeba poczekać , ja wyjeżdżam pod koniec lipca.
Emy leż kochana , odpoczywaj i niczym sie nie martw, będzie ok. A chipsa to Ty by zjadła???:-D
 
reklama
Kocham Chalupy. Znalazlam sie tam kiedys przypadkowo - pociag na Hel zatrzymal sie w dziwnym miejscu, przy torach stala wiata jak PKS na wsi, to wysiadlam. Najwezsze miejsce Polwyspu - Zatoka, pole namiotowe, droga, tory i zaraz wydmy i juz Baltyk. I nic nie bylo tam wiecej i bylo absolutnie bosko. No, gdyby jeszcze o stan kibla na tym polu namiotowym dbali... Nie wiem jak tam teraz bo to bylo lat temu... 14? Ale miejsce ciche i spokojne, do Helu, Juraty, Jastarni - gdyby sie cisza znudzila - blisko.
Shehzadi, spokojnie - klaczek nadazy. Kwestia dorwania wloczki i bedzie sie dlubac z radoscia.
Igusiad, dziekuje. Lubie takie zabawy.
Anulka, mnie cholernie cieszy jak sie komus podoba. To chyba akurat normalne, zwlaszcza ze wkladam cokolwiek serca w to co robie, a nigdy nie jestem pewna czy to naprawde fajne. Mnie sie moze podobac, ale... To rodzaj pasji.
Emy, to tez jest pomysl. Na pewno musze polookac za kolorami, a reszte sie zobaczy. Na razie wiem co by chciala kasia - sugestie sa jak najbardziej mile widziane. A Ty lez grzecznie i dopoczywaj. Masz sie oszczedzac. Moze coli?
 
Ostatnia edycja:
Do góry