reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

a ile schudłaś i jak długo stosowałś te dietke jeżeli można wiedzieć?Ja Wam powiem że moge nie jeść słodyczy wogóle ale jak mnie weżmie to szok:szok:, zaczynam sie trzęś , rece mi drżą i mam wrażenie że robi mi sie słabo- jak zjem batonika czy coś słodkiego to wszystko przechodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
12kg w niespelna 3 miesiace. Chudlam srednio 4kg miesiecznie i zdaniem lekarki to bylo ok. Mowila ze wiecej niz 5 bylo by niedobrze, a mniej niz 2 znaczylo by ze sie opieprzam.:-D To w sumie nawet nie jest dieta jako taka, a raczej sposob odzywiania. Nie ma ustalonych jadlospisow i dokladnego wyliczenia co mozna a co nie - w zasadzie wiadomo ze unikamy produktow o wysokim IG, jesli cos ma IG ponizej 50 to mozna do woli sie opychac, wiadomo ze unikamy produktow tlustych, slodyczy i wysokiego IG.
 
Jesz 5 posilkow/ dzien. Sniadanie (u mnie kawa z mlekiem byla bo taki nawyk), potem drugie sniadanie typu jablko albo jakis inny owoc, zupka to kolejny posilek, potem jakas fasolka, kalafior lub inny brokul z parze + rybka, kurzy cycek albo inne chude miesko, i na kolacje salatka jakas, ew. maly jogurcik. 5 posilkow dziennie powoduje ze nie masz czasu zglodniec i o to chodzi bo czlowiek bardzo glodny je duzo wiecej - je lapczywie i zanim mozg sie polapie ze jest jedzone czlowiek jest zapchany po przelyk.
 
no dokladnie tak jest , co z tego jak cały dzień można nie jeść jak na wieczór(na noc) człek zje z nawiązką a i spalić nie ma jak no chyba ze całonocny sex:-D:-D:-D. ja też jakoś dukanowcom nie wróże nic dobrego , zresztą wypowiadał sie lekarz który mówił że za jakieś pięć lat będzie nowa choroba- Dukana . Ale każdy ma swoje zdanie, mimo to znam osoby które są na tej diecie a mają problem z nerkami czy wysoki cholesterol.Każdego sprawa.Ekspertem nie jestem , nie stosowalam jej więc nie moge nic powiedzieć dobrego czy złego z mojego przykładu. Wiem natomiast że 13-dniowa jest do bani, można schudnć naprawde dużo(przekonałam sie)ale coś za coś, zdrowie ważniejsze.
 
Anulka, ja kiedys spotkalam sie z dieta, w kteorj sniadanie polegalo na czarnej, gorzkiej kawie, obiad na kawalku upieczonego miesa, kolacja nie pamietam. 2 tygodnie takiego czegos i organizm chce jesc! Brakuje podstawowych pierwiastkow, witamin...
Znalazlam: Śniadanie:
Czarna kawa

Obiad:
Do wyboru
1. 150 g befsztyku, główka sałaty przyprawiona łyżką oliwy,
2. 250 g plastrów selera obsmażonych bez tłuszczu, pomidor, mała pomarańcza,
3. 200 g startej marchewki, jajko na twardo, 100 g żółtego sera.


Kolacja:
Do wyboru
1. 100 g chudej szynki, 150 g jogurtu naturalnego,
2. 2 jajka na twardo, 100 g chudej szynki, sałata,
3. 200 g łososia, sałatka owocowa z połówki jabłka, kiwi, grejpfruta i pomarańczy

Z tym ze tu podaja 3-5 dni, a babki na tym jechaly po 2 tygodnie, a jesli potrzebowaly zrzucic wiecej to i dluzej. Chore. Efekt jojo murowany. I gdzie zolty ser w diecie redukcyjnej?
 
Ostatnia edycja:
no na tej 13-dniowej też tylko czarna kawa , potem szpinak i jajko , na kolacje nic i tak przez 2 tygodnie ją stosowalam. Bez sensu bo przybrałam 2 razy tyle.Zresztą po jej zakończeniu, moja rodzinka patrzyła jak zjadam choćby kęs chleba a dla mnie i to było za dużo.
Ja najlepiej zapycham sie kefirm no i rano nie mam problemów z toaletą. Uwielbiam teraz kalarepy , tonami moge jeść, zamiast fajki kalarepka. To mnie najbardziej oczyszcza.I zauważyłam że woda z cytryną gasi pragnienie , tak samo jak zielona herbata, jakoś gazowane napoje nigdy mi nie smakowały.Soki tak ale co to za soki z kartonu?Tak samo jak jogurty z ziarnem- koleżanka co pracuje przy tym to mi opowiadała jak to ziarno na ziemi leży w magazynach i po min cszczurki chodzą bleeeeeeee
igusiad a ty w tamtym roku ile schudłaś na dukanie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bo diety silnie redukcyjne prowadza do wyglodzenia. Nie chodzi o deficyt energii, a o brak witamin, mikroelementow itp. "cegielek", ktorych organizm potrzebuje zeby zyc. Braki powoduja glod. Zeby schudnac, trzeba zmienic przyzwyczajenia zywieniowe. Nie takie porste bo do tych nawyczkow bardzo latwo sie wraca - wiem po sobie. I nic tak nie deprymuje, jak swiadomosc ze grubasem jest sie dozywotnio. Jak alkoholikiem - majac tendencje do tycia, pewnych rzeczy trzeba pilnowac juz zawsze.
 
reklama
każdą dietę trzeba stosować z głową, ja swoją tuszę zawdzięczam źle dobranym tabletką antykoncepcyjnym, jak zorientowałam się że zaczynam tyć i przerwałam to i tak nie pomogło bo już miałam to świństwo w organiźmie, i przytyłam 25 kilo i co z tego że nie jem słodyczy, chleba ziemniaków, waga stoi jak zaklęta. Mi lekarz zaproponował dukana, i co 3 tyg chodziłam robić wyniki, i było ok, ale jak pogłębiło moje problemy z cyklem to przerwałam, zdrowie jest ważniejsze niż wygląd
 
Do góry