reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karolcia81-wszystkiego naj.spełnienia marzeń:)
magnusik- tak mam detektor.kupilam na allegro.Angel sounds.wiesz co ja tez slyszlaakmwiele opini ale kupilam go dla samej sieibe.gin mnie nauczyl jak
go przystawiac ale szczerze ci powiem ze narazie to uzywalam dwa razy.nie chce sie narazie zchizowac bo popadne w paranoje.podejzewam czym bedzie blizej rozwiazania
to bede czesciej go stosowac.główna wada detektorow jest to ze czasami mylimy swoje tetno z tetnem dziecka.ale tak jak ja przystawialam to slysze wyraznie bicie serduszka malutkiej.
onaxx- nie jest za póxno no co ty.jeszcze tyle zycia przed toba.zobaczysz wsytko sie ulozy.tylko spojrz no to troche optymistycznie
bo jesli ty sama nie bedziesz chciala to jak ma sie stac cos fajnego?glowa do góry piers do przodu kochana lato Twoje:)
patka82- i jak tescik zrobiony?
u nas pogoda super juz mam 26 stopni.
 
reklama
No hallo!

Ja mam ostatnio takie dni, że nie mam czasu do Was słówka skreślić. Młody dobrzeje i wymyśla, co by tu jeszcze zjeść więc idzie ku lepszemu. Wczoraj mamuśkę namówił na naleśniki na kolację ale musiał asystować, bo przez ten palec nie wszystko mogę robić. Może i dobrze, bo w końcu czasem może pomóc :) I naczynka wczoraj pozmywał, hehe.

Emy laseczka z Ciebie z tym brzuszkiem :) Pozdrów maleństwo ode mnie.

Czarna godzina zero 29 maja. Coś mi się jednak wydaje, że nie ma się czym ekscytować. W końcu nie przykładamy się na razie specjalnie więc dont panic :)

Onaxxx brzydka na pewno nie jesteś, w każdej z nas można znaleźć coś interesującego i to podkreślić. Pooglądaj sobie programy jak Triny i Suzana ubierają babki i z brzydkich kaczątek robią cudo! Głupia też nie jesteś, bo dałaś nie raz dowody tego na forum. Stara też nie jesteś, bo do cholery jesteś młodsza ode mnie! Nie żyjemy w strefie tektonicznej więc trzęsienia ziemi nie będzie ale ty się weź w garść, bo nie takie przypadki układały sobie życie. Głowa i nos do góry! Popieram Magnusik :)

Kłaczku jak tam kłucie? Przeszło?

Karolciu kochanie ty moje 100 lat, 100 lat i całej kupy dzieci. Życzę Ci drużyny piłkarskiej!!!


Buziam wszystkie bez wyjątku :)
 
dziękuje kochane....wiem, że te Wasze życzenia muszą się spełnić....

karollcia, aga, shezadi....buziam...

Zjola - jestes wielka...ja chcę drużyne, całą, mieszaną damsko męską....ja chce ja chce...za rok mieć maleństwo w ramionach!
 
karolcia81 Z okazji urodzin wszystkiego najlepszego , zdrowia, spełnienia wszelkich marzeń, oczywiście tego największego najbardziej Tobie życze.,,żeby ci sie udało ,,buzka.
 
Karolciu i będziesz miała! Będziesz miała szkrabów ile tylko będziesz chciała :) W końcu ten rok będzie super i wszystkie następne też ;-) U mnie jak na razie się sprawdza, Ty też już swoje przeszłaś. Teraz czas na zmiany i do nas uśmiechnie się los. Buziaczki i miłego świętowania urodzinek. 30-stka - piękny wiek!
 
Karolciu81 Niech się spełni Twoje życzenie :-) Wszystkiego naj naj na przyszłej nowej drodze ciążowej ;-)
Też jesteś majowa tak jak ja i wiek podobny, tylko ja rocznik 82 i urodzinki za dwa dni :-)

Zjolu ja bym tak nie skreślała tego cyklu, wiesz, że nadmierne starania też czasem skutku nie dają, a takie od niechcenia przynoszą piękne dwie kreski. Ja trzymam kciuki...
 
karolcia81
Z okazji urodzin,
które są raz w roku
Niechaj będą szczęśliwe
i pełne uroku
Składam Tobie szczere życzenia
Aby się spełniły
najskrytsze marzenia:-)
*``♥´´* *``♥´´**``♥ *``♥´´**``♥´´*
Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.
*``♥´´* *``♥´´**``♥ *``♥´´**``♥´´*

♥______________▒♥♥♥▒
_▒♥▒__________▒♥♥♥♥♥♥♥▒
__▒♥♥▒_______▒♥♥♥__♥♥♥♥▒
_▒♥♥♥♥▒_____▒♥♥♥♥__♥♥♥▒
___▒♥♥♥♥▒___▒♥♥♥♥♥__♥♥♥▒
____▒♥♥♥♥♥▒__♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥▒
______▒♥♥♥♥♥▒___▒♥♥♥♥♥♥▒
____________▒♥♥♥♥♥▒___▒♥♥♥▒
_▒♥♥♥♥♥♥▒___▒♥♥▒___▒♥♥♥♥▒
▒♥♥♥♥♥♥♥♥♥▒_▒♥♥♥♥♥♥♥▒
__▒♥♥♥♥♥♥▒____▒♥♥♥♥♥▒
___▒♥♥♥♥▒__▒♥▒_▒♥♥▒
____▒♥♥▒__▒♥♥♥♥♥▒
__▒♥♥▒___▒♥♥♥♥♥♥▒
▒♥♥♥▒___▒♥♥♥♥♥♥▒
_________▒♥♥♥♥♥▒
.........▒ ♥▒__▒♥♥♥▒
......▒ ♥▒______▒ ♥▒
...▒ ♥▒
.▒ ♥▒
▒♥▒
..▒ ♥▒.................▒ ♥▒.▒ ♥▒.▒ ♥▒
......▒ ♥▒..........▒ ♥▒...............▒ ♥▒
.........▒ ♥▒.▒ ♥▒.................▒ ♥▒
.............▒ ♥▒..............:..▒ ♥▒
..............▒ ♥▒.▒ ♥▒..▒ ♥▒
.............▒ ♥▒......▒ ♥▒
...........▒ ♥▒

*``♥´´* *``♥´´**``♥ *``♥
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
*``♥´´* *``♥´´**``♥ *``♥
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Aniołkowe Mamuśki słonecznie i czwartkowo!

Ilona1990, witaj serdecznie - (*)(*) dla twoich chłopaczków... Naprawdę dzielna z ciebie kobitka... A co do tego konowała, który nie powinien mieć prawa nazywać siebie lekarzem, to nie warto, abyś się z jego powodu stresowała i wyrzucała sobie brak reakcji, bo miałaś prawo zareagować na takie "przyjęcie" z jego strony emocjonalnie (ja też bym tak zareagowała), a on naprawdę nie jest wart tyle straconego przez ciebie zdrowia, nerwów i łez... :wściekła/y::no::shocked2: Po prostu olej dziada i znajdź konkretnego ginekologa-człowieka z powołania...

karolcia81, STO LAT! i dwóch grubych krech już po pierwszych starankach-przytulankach...! :blink:

Onaxxx, jak życie bardzo często pokazuje - rzadko kiedy jest na coś za późno... A już na pewno nie u ciebie! Dziewczyno, przecież ty wciąż młoda jesteś i tyle możliwości i przeżyć przed tobą! I naprawdę masz jak najbardziej realne szanse na własnego malucha... Siostra mojej przyjaciółki urodziła swoje pierwsze dziecko w wieku 43 lat! A w ciążę zaszła z zaskoczenia, bo lekarze nie dawali jej szans przez ogromniaste mięśniaki, a jednak się udało i znosiła ją naprawdę bardzo dobrze, nawet bodajże do szóstego miesiąca normalnie pracowała. Mała ma już półtora roku, rośnie jak na drożdżach i fajnie się rozwija... Można? - można... A w dzisiejszych czasach, żeby mieć dziecko, nawet nie trzeba mieć "własnego" faceta... Może to trochę brutalne i dla niektórych kontrowersyjne, ale jeśli instynkt macierzyński jest silny i bardzo się pragnie maleńkiej istotki, to może warto i taką opcję rozważyć...zwłaszcza że tyle kobiet wychowuje dzieci samotnie i są szczęśliwe... :zawstydzona/y::sorry2:

kłaczek, leżaj i odpoczywaj, niech twoi faceci koło ciebie poskaczą, a ty tylko dbaj o siebie i jajko, a będzie wszystko OK... :cool2:

Emy, brzuszek "przystojny", ciuszki pierwsza klasa - czyżby to wiosna tak do zmian zachęcała! W sumie u ciebie to już nawet lato... Ale i u nas powoli upały się zaczynają...pod koniec maja to i po 30 stopni zapowiadają :-D


Ja wczoraj pozwoliłam sobie na małą zmianę... Co prawda polegała ona tylko na obcięciu i przefarbowaniu włosów na jaśniejsze, ale i tak jakoś weselej mi się zrobiło, powiało trochę optymizmem, a już jak M. pochwalił mój nowy image, to w ogóle... :happy2:

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny serdecznie
 
reklama
karolcia81 wszystkiego najlepszego!!!!staruszko:-)
niech sie spelnia marzenia te male i te wielkie !!!!!

to wszystko milo co piszecie ze nie za pozno, ze sie znajdzie ktos tam.....ehhh byc moze gdybym miala wiecej czasu to byc moze tak...ale czas sie konczy:no:

igusiad ja tez mam czesto takie mysli ze tu nie pasuje, ze nie pasuje nigdzie, czasami mam taki dol ze najlepiej bym skonczyla ze soba....nie mam nawet z kim pogadac...moze potrzebujesz troche czasu dla siebie...daj go sobie i WROC....
 
Do góry