reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Onaxxx, jeszcze raz od nowa... Poznalam Rajmunda majac 39 lat. I nie bylam wolna jak dziki agrest singielka, tylko bogata w dziatwe kobita po rozwodzie - nieladna, gruba i zglupiala od nastu lat siedzenia w domu walkiem. Jasnosc? NIGDY nie wiesz co czeka za zakretem.
Magnusik, mam lekka schize bo mnie kluje. Zastanawialam sie czy nie lyknac No spy. Nerwus jestem.
 
reklama
kłaczku nospa to raczej na takie skurczowo-rozkurczowe bóle, a takie kłucia też się zdarzają, ja oprócz takich okresowych to takie kłucia też miałam. Później dług spokój i kłucia znowu się zaczeły, czytam że dużo kobiet tak ma, więc staram się nie myśleć. Staram się, choć ciężko idzie.
 
no wlasnie o to chodzi ze na pierwsze dziecko jest juz za pozno....
klaczek takie klucia to chyba normalne...przeciez w twoim brzuchu nastepuje taka rewolucja, milony podzialow komorek...tylko spokojnie....teraz musi byc dobrze
 
onaxx nie masz pewności że jest za późno!!!! nie masz!!! a na pewno nie jest za późno na szczęście!!! Znajdziesz swoją miłość! tak jak mówi kłaczek nie wiesz co czeka cię za rogiem!!
 
Magnusik, ja wiem ze no spa to lek rozkurczowy i dlatego wlasnie... No, cykor mi sie uruchomil. Nic. Zrobilam se salatke i mam kolacje a la krolik.
Onaxxx, mysle ze standardowo dostje korby na kazde pikniecie. A ze od rana boli to i schiza urosla. Kurcze, spokoj i juz. Kolacje wrabac spokojnie i wszystko jest ok, a Jajko jest we mnie bezpieczne.
 
Witam Was wieczorkiem

Jak nie pisze to nie pisze, a jak piszę to same smuty.
Mam dola, czuje się jak g.... w trawie, przeziębiłam się, temperatura, katar i takie tam.
Zastanawiam się czy zrobić test już wysłałam odpowiednie służby do apteki.
A jeśli jestem w ciąży, tak bardzo bym chiała, z zarazem się boję przez to przeziębienie.
Nam po przejściach lęki tego typu będą towarzyszyć już całe życie.

pozdrawiam
 
Kłaczku wyluzuj, mnie też tak czasem kuło raz z jednego boku, raz z drugiego, teraz też niekiedy odczuwam takie bóle, pytałam się mojej ginki i mówi, że takie pobolewania, które są jednostajne i występują po boku to całkowita norma, gorzej jak boli w dole brzucha....
Widzę, że ty niezła panikara jesteś, a tak zawsze wszystkich uspokajałaś ;-)

Słyszałyście może przed chwilą w Faktach, mówili, o bliźniętach, które urodziły się w odstępie jednego miesiąca, nieźle, co? najpierw urodził się jeden w 24tc, a drugi 4 tygodnie później, poród odbył się we włoszech. dzieci czują się dobrze :-)
 
A_gala, ja jestem panikara, czy moze raczej w takiej sytuacji zaczynam sie powaznie zastanawiac czy wszystko jest ok. Do paniki i gnania na emergency jeszcze mi ociupinke brakuje. Kluje w dole brzucha, nieco z boku - sie zobaczy, przeciez i tak nawet gdyby cos, to nic nie zrobia. Widzialam to w necie - niezly cyrk, ale dali w ten sposob szanse "mlodszemu" na lepszy rozwoj. A roznokolorowe bliznieta murzynskiej pary widzialas? Jedno bylo bielutkie. O roznych tatusiach poskich blizniat jakos w ubieglym roku chyba, to juz nie wspomne bo to byl ale cyrk.:-D Ciekawe kto sie kapnal...
 
reklama
Kłaczku no widziałam, widziałam, te mieszane bliźnięta :) parę dni temu przemknęło mi gdzieś na necie, że czarnoskórej parze urodził się syn zupełnie biały, o zdradzie nie ma mowy, podobno taka mutacja genetyczna.
A propos tych bóli jeszcze, to jedyne lekarstwo na nie to po prostu odpoczynek, moja lekarka mówiła, że jak pobolewa, to najlepiej się położy,ć i porządnie odpocząć. Może organizm wysyła Ci znaki, żebyś jednak trochę zwolniła, co?
 
Do góry