reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaj! Faktycznie Ci sie posr..., ale dobrze ze uklada sie od nowa. I dobrze ze "wykrylas wroga". Miejmy nadzieje ze teraz juz pojdzie jak z platka.
 
reklama
Kasia2011 ja miałam tylko mdłości i pomagała mi mięta, ale nie każdy lubi. A co do ściskania się z kibelkiem, to ponoć dobrze, bo oznacza, że beta jest wysoka. :-)

Ja wróciłam z przychodni. Byłam po wyniki TSH. I czego się dowiedziałam? Że wyniki są, ale ponieważ robiłam badanie w ramach NFZ-u to mi ich nie wydadzą, bo tylko lekarz może to zrobić. A lekarz będzie we wtorek. Załamka! :crazy:

I mam pytanie do Kłaczka - kochana, jakie badania robią w ciąży w UK? Tylko podstawową morfologię czy coś więcej? Obiło mi się o uszy, że nie robią toksoplazmozy. Chciałam zrobić w Polsce jakieś badania, zanim wyjadę, ale N. mówi, żebym robiła w UK, bo tyle przecież płaci na NHS :laugh2:. Tylko nie wiem czy tam dostanę skierowanie.
 
Kaira powiem Ci , że ja się boję już tak ryzykować a nóż się uda..

Liljanna nie byłam jeszcze u mojej gin z wynikami.. A prolaktyna znowu mi skoczyła po tabletce (odkąd nie biorę bromergonu), ale przy ostatniej ciąży była w normie, więc to też nie przyczyna.. Interes katastrofa... w ogóle nie ma ludzi.. A rozwala mnie teściowa gdy przyjdzie i marudzi, że nic nie sprzedała co jest kłamstwem, bo mamy sklepy na przeciwko i widzę ile , kiedy i co sprzedaje.. Jak można tak kłamać choć nawet jej o to nie pytam..

Dziewczyny wyczułam wczoraj coś w piersi... taką małą kuleczkę.. i już strasznie się boję. Dzis jadę na tabletkach uspokajajacych.. codziennie dostaję w dupę nowymi , złymi wiadomościami.. Co powinnam teraz zrobić? co mnie czeka? Czy iść do lekarza rodzinnego? Mama ma mnie umówić do swojego gina z onkologii. A może jutro podjadę do szpitala do mojej gin? Nie mam pojęcia co robić... co to może być? Czy to coś strasznego?
 
Hej babeczki piaskowe!

kasia, ja pisuję na listopadówkach, jest tam kilka dziewczyn po stratach. nie jest zle. ale ustaliłam sobie jedno, że będę tam pisać jak JA poczuję potrzebę swiergotania i pisania o pierdołach, mam się nie wczytywać i nie przezywac co inne piszą, bo tez jest kilka zakręconych. generalnie jest kilka osób ok, do pogadania, z dużym doswiadczeniem i tego się trzymam. nie mam parcia na codzienne czytanie 15 stron gadki szmatki. sprawdzam co ważnego i wartego komentarza i tyle.
Poza tym dobrze mi tu z wami, tu jest po prostu najlepiej!
Ah... i kup sobie swieży imbir i dodawaj plasterek np. do herbatki. Mam nadzieję, ze pomoże. nie kupuj gotowych drinków imbirowych czy gotowej herbatki imbirowej bo to na suszonym jest i to zupełnie inaczej smakuje

zjola, As, karolcia, kłaczek, anulka, mróweczka, onaxxx, a_gala, tymira, Ilona, aniunia, Lilianna i wszystkie niewymienione Ściskam i życzę miłego popołudnia

aniunnia przede wszystkim nie denerwuj się tak. ja wiem że jest żle, ale swoimi nerwami możesz dużo więcej zniszczyć. Idz gdzie blizej i wygodniej, moze byc do rodzinnego. I pamiętaj to jeszcze nic nie znaczy

asia1987
- z tego co wiem to jesli oba dodatnie to własnie przechodzisz chorobę, ale oczywiscie lekarz ci wyjasni najwięcej

Aa, bo bym zapomniała, wczoraj m zrobil mi zdjecie brzucha z komóry to już wklejam
 

Załączniki

  • 13tc2d.jpg
    13tc2d.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Toxo nie robia na pewno - ktos pisal ze jak prosil o badania na toxo to mu (jej konkretnie) powiedzieli ze jej kot jej kaprys i za to NHS placil nie bedzie. Nie wiem czemu ludzie uparcie lacza toxo z kotami, ale kij w ryj - dosc ze wirusowki jej nie zrobia i juz. Jakie badania? Ano, ja za daleko nie zaszlam, ledwie jedna wizyte u poloznej zaliczylam poprzednim razem, a potem sie wykrzaczylo, ale za tym pierwszym razem zrobili mocz (paskowy :-D) i krew, zmierzyli cisnienie, zwazyli mnie (o, wstydzie!) i to by bylo na tyle. Z tego co widze w ksiazeczce-przewodniku, z krwi robia:dwukrotnie trisomie 12, hemoglobine, grupe&przeciwciala, kile, zapalenie watroby typu B, HIV. Ponadto 2 scany - przeziernosc i kolo polowy ciazy szczegolowy scan plodu. Tyle znalazlam w "literaturze" pod tytulem "co mnie czeka ze strony NHS". Tak ze jesli chodzi o badania, to ja przyjechalam z wirusowkami zrobionymi.
Aniunnia, nie panikuj - to moze byc nic. Se zrob mammografie i potem zacznij sie martwic.
Emy, normalnie brzuch Ci rosnie.:-D
 
Ostatnia edycja:
Natalia88- współczuję przykrych doświadczeń i trzymam kciuki za Ciebie abyś szczęśliwie została mamą , ja ostatnimi czasy byłam bliska rozwodu ,ale to już całkiem inna bajka potem przyplątała się choroba i teraz się leczę psychiatrycznie wszystko się na mnie bardzo odbiło cała dawna sytuacja w domu.

Emy- śliczna focia piękny brzuszek zazdroszczę :tak::-)
Wiecie co przypomniałam sobie ,że mam u swojego ginka do odbioru wyniki toksoplazmozy chyba od października tam są ,a ja jakoś nie mogłam się wybrać muszę w przyszłym tygodniu odwiedzić przychodnię.
 
Kłaczku dzięki wielkie. To chyba się szarpnę i zrobię jakieś badania tutaj. W pobliskim laboratorium mają cały pakiet ciążowy, zadzwonię jutro i dowiem się ile to kosztuje.

Emy śliczny brzuszek, pozazdrościć :-)
 
Witam was dziewczyny wpadam pochwalic sie dobrymi wiesciami,dzisiaj bylam na pierwszym USG i widzialam moja kruszynke jest juz dosc duza ma 83mm i jest kochana,jestem przeszczesliwa :-D
Emy sliczny brzuszek :-)
Oczekujacym na drugie kreseczki i starajacym sie zaciskam kciuki i zycze wam wszystkim dziewczyny takiego malenkiego cudu :-)
 
Shehzadi, troche szarpnie. Robilam tylko toxo, herpesa i cytomegalie, tarczyce mialam niewiele wczesniej zrobiona, hormonki tez jakos przed ciaza jeszcze. Wirusy robilam szukajac "wroga". I nie znalazlam.:crazy:
Ssabrinaa, pieronie! Normalnie Ci zazdraszczam. Superzascie ze wszystko gra.

Cholera... Od rana brzuch mnie boli. Nie potrafie pozbyc sie leku co pewnie zamyka kolko. Od kilku dni mam permanentnego kaca - moglabym wypic Humber. A zielonej herbatki podobno nie mozna za duzo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry