reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

klaczku glowa do gory a wszystko sie jakos ulozy,Ja dopuki dzisiaj nie zobaczylam okruszka caluski czas myslalam i sie czesto zamartwialam ale mialam nadzieje caly czas,wiec prosze Cie moja droga i glowa do gory i badz dzielna.
 
reklama
Wiesz... Ja sie uspokoje jak zobacze na scanie ze jest ok. Dlatego tak niecierpliwie czekam na list ze szpitala. Pewnie juz w tym tygodniu nie przyjdzie... Postman juz latal. Duzy plus, ze wg. GP powinnam miec ow scan wczesniej niz w 13 t.c.
 
tymira a no przykre to wszystko, ale prawdziwe... nic na to nie zaradzimy.... dobrze, że walczycie.... mało jest takich rodzin jak Wy... rzadko ludzie walczą.... powodzenia!!!
cieszę się, ze wszystko teraz idzie dobrze...
być dobrze, takie doświadczenie miało nam w czymś pomóc...;/
 
klaczku no fajnie by bylo jakby Ci sie wczesniej udalo isc.Ja mialam pozno wizyte z polozna jak bylam juz w 9tc i tez dlatego mialam pozno pierwszy SCAN ale ciesze sie ze to juz jest za mna,bo latwo sie zawsze mowi ale gorzej sie robi i mysli.Zycze Ci zebys juz niedlugo zobaczyla swoje serduszko :-)
 
Wg. tutejszych standardow mialas normalnie, Ssabrinaa. Zarowno poprzednim razem jak i teraz, wizyte u midwife mam w dniu kiedy skonczy sie 8 tygodni, a scan poprzednio mialam wyznaczony dokladnie na dzien, kiedy mialo sie skonczyc 12 tygodni ciazy. W tej chwili opieram sie na slowach GP, ktora powiedziala ze z racji poprzednich poronien, i faktu ze poprzednia ciaza byla bezzarodkowa, kieruje sprawe do szpitala bo tu faktycznie wczesny scan ma racje bytu. Dlatego czekam na list ze szpitala...
 
Aniunia , u mnie takie kuleczki tez są , mialam usg piersi - lekarz powiedzial że to takie jakby grudki tłuszczu , robią sie u szczupłych kobiet. Kazał mi co jakis czas robić usg , bo mammografia w moim wieku nie jest konieczna.
Natalia , witaj . A po nocy przychodzi dzień. U ciebie jest teraz dzień .Nie ogladaj się za siebie:)
Sabrina , super że dzieciaczek rośnie!
Kłaczek , nie stresuj mnie tu , może przecież boleć bo tam wszystko rosnie!
Emy , brzuszek fajniutki i suwak mknie... fajnie!
Zjola , kiedy godzina ZERO?
Kaira , Lilijanna , ten mój facet to dla mnie zagadka , poczekam cierpliwie-może go oświeci....
A co do traktowania moich dziewczyn : to on nie jest wylewny (owszem ma jakieś przebłyski niekiedy) ale wygłupy jak najbardziej , zaglada w nocy i przykrywa albo przenosi z łóżka(śpią na piętrowym - Maja notorycznie złazi w nocy do małej spać) , nakarmi i napoi jak mnie nie ma , a jak byłam w szpitalu zaprowadził je na rozpoczecie roku szkolnego(chociaż marudził że głosno było-to tak jakbym glowę do ula włożył), jednak do poprzytulania to ja jestem.
 
Ostatnia edycja:
emy - postaram sie poprawic. nie pisze ale czały czas czytam co tam naskrobiecie. hehe
sehehzadi - ja tez zaszłam prawie od razu za pierwszym i drugim razem ale okazało się że z tarczycą nie jest tak różowo. cały czas łykam teraz tabsy
onaxxx - jak to mówią "każda potwora znajdzie swolego amatora (nie żybyś była brzydka czy coś) chodzi mi o to że niestety trzeba cierpliwie czekać. Powiem ci że przyszedł taki okres gdy parę moich koleżanek powychodziło za mąż, urodziło dzieci a ja nadal byłam singlem i też rozmowy jakby przestały się kleić. no bo ja dzieci nie mam, nie ząbkują mi nie płaczą nie mam problemów z kolkami, gorączka itd... troche nasze kontakty sie rozjechały niestety. smutne ale cóż...
ilonka1990 - no to czas ci przeleci szybko do staranek. łykaj folik cały czasz nie zaszkodzi a może pomoże
kasia 2011 - ja też początkowo uciekłam od poaździernikówek. to co pisały wydawało mi sie takie błache, jak zaczeły tracić to reszta cos na pocieszenie napisały ale zamykały temat gdy tylko szło, bały sie o tym pisać a kolejne traciły maluszki. Teraz dopiero zaczynam tam zaglądać. Ale były też tam dziewczyny i są nadal które są aniołkowymi mamusiami ale nie poddały się i walczą. Cóż faktycznie one trochę inaczej myślą. Mi cały czas troska towarzyszy i pewnie będzie do końca. Jestem aż nazbyt uświadomiona co sie może stać, w trakcie ciąży porodu i oczywiście po.
ssabrina - gratuluję oby tak dalej. :)
 
linnea:-) ta potwora, czyli ja szukam juz prawie 40 lat.....i co d....., dinozaury wymarły:-(....moj zegar biologiczny dochodzi juz do konca i z macierzynstw i bycia szczesliwa nic nie bedzie.....wieksze prawdopodobienstwo ataku terrorystycznego niz znalezienie faceta dla kogos w moim wieku.......a wogole to jestem brzydka, gruba, glupia....i najchetniej zaszylabym sie gdzies gdzie nie ma ludzi....
aniunia zrob jak najszybciej usg....
emy ale brzucholek:-)niech rosnie coraz wiekszy
 
kłaczku tytu nam nie schizuj!!!, brzuch rośnie... mnie też jak na okres bolało!!!!

czarna a może rzeczywiście tego swojego chłopa weź na wpadkę. Jak już mleko będzie rozlane ;) to co będzie miał powiedzieć, a później na pewno będzie się cieszył że :) to jego materiał genetyczny

Emy jaki piękny brzuszek :)
Karolcia pisałaś że masz detektor. Powiedz jesteś zadowolona, sprawdza się ? jakiej masz firmy? bo ja się noszę z zakupem, ale nie wiem czy jest sens, różne opinie słyszałam. Po za tym jak ostatnia moj gin próbował mi zmierzyć tętno to nic nie było słychać, tylko na monitorze pokazywało jakie tętno. Powtarzał jeszcze raz usg żeby mi udowodnić że serce bije bo bym chyba stamtąd nie wyszła.

onaxx cholero przestań w końcu pisac głupoty!!!!! chcesz dowodów??? Moja ciocia wyszła za mąż po raz pierwszy w życiu w wieku 45 lat. I co ??? Miała romantyczne zaręczyny, pierścionek, wesele!!! Mówi że czekała na tego jedynego. I co są małżeńśtwem już 9 lat!!! Na dziecko było za późno ale są szczęśliwi!! więc się rozglądaj, wychodź do ludzi, a pseudoprzyjaciółki kopnij w dupę. Ja kilka razy usłyszałam że nei wiem o co chodzi, że nie wiem jak to jest nie mieć na nic na czasu jak się ma na głowie dom, szkołę, dziecko. Odpowiadałam że to nie dane mi było jeszcze mieć dzieci nei znaczy że nie wiem co się tym wiąże i że posiadanie dziecka to największy skarb a nie powód do narzekań. Zapewniam cię miny rzędną od razu i następuje zmiana tematu :)

tymira powiedz kochana jeśli to nie tajemnica w jakm szpitalu cię tak urządzili?? A z Elbląga nie byłaś zadowolona?? Wójewódzki szpital sobie bardzo chwalą, szczególnie opiekę dla noworodków a i ginekolodzy są tam naprawdę fajni. Nie miałabyś bliżej do Elbląga? Skąd jesteś w ogóle?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia2011 ja myśle że dziewczyny po prostu piszą co im leży na sercu a że nie poniosły takich strat jak my to po prostu o tym nie myslą. Ja byłam zapisana na pażdziernik i pisało mi sie dobrze , to były początki ciązy. Teraz już tam nie pisze -wiadomo, dla nas płeć dzieciaczka nie ma znaczenia , niech tylko jest, one żyją swoim życiem nie przeżywszy strat , nie zastanawiają sie że może być coś nie tak.Ja tez myśle że do takich ,,normalnych,, bym już sie nie zapisała bo jednak tutaj każda zrozumie nasz strach i obawy.
Emy kochana jak ja najem sie kapusty to brzuch mam taki sam bo mi tak go wywala:-Dśliczny brzusio.:tak:
onaxxx Tobie też by sie z miśka przydało:-DGłupia , gruba , brzydka????Depresja????
chciałam jeszcze powiedzieć że nie pale dalej , spieklam sie na raczka i wszystko mnie swędzi , mimo że sie smarowałam .
klaczku ale kłucie to nic takiego , jak mnie kłuło to zaraz zadzwoniłam do gina i on mi powiedział że to całkiem normalne, nienormalne natomiast są wszelkie skurcze. Nospa forte chyba brałam dla spokojności.klaczku a może teraz przypadałyby ci dni płodne ?bo też tłumaczył że organizm musi zaakceptować ciąże i tak może sie zdarzać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry