reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczku - bardzo się cieszę. Weszłam ! czytam zaległości i co widzę???????????? mam wielką nadziej ę że tym razem ci się uda. trzymam kciuki. A leżaczek fajnie przetestowany koty wiedzą gdzie im dobrze hahaha
as - przytulam mocno
anulka - ja odkąd wiem że jestem w ciąży to nie palę i po przeliczeniu tej kasy co wydawałabym miesięcznie na fajki mam sporo nowych ciuchów i innych głupot.
kasia2011 - jasię ratuje jabłkiem na czczo i aktivią potem jem śniadanie najczęście musli bo zawiera dużo błonnika. Ostatnio odkryłam że pomaga mi fasola (po bretońsku) i taka z puszki pyszna do sałatek
 
reklama
Czarna, nawet tak nie mow. Przyjdzie czas ze i Wy przytulicie swoje malenstwo.
Linnea, jakos tak wyszlo.;-) Na razie to ledwie poczatek, ale zawsze to cos - zaczynamy znow nasz maly boj o wielki cud, usilujac wierzyc ze nie ma rzeczy niemozliwych.
 
Kłaczku , on chyba nie chce po prostu. juz naprawde nie wiem co mysleć - może nie chce się ze mną wiązać w ten sposób.
każda moja sugestia jest w najlepszym razie przemilczana , w najgorszym -zbywa mnie przykrymi słowami. Ja już nawet przebąkuje o uciekającym czasie , że coraz starsi jesteśmy.... a on nic. Poprostu nie ma tego tematu i tyle . Jeśli naprawde się nie zdecyduje w tym roku to odpuszcze .
Mam jakies głupie sny ostatnio , nie mogę się normalnie wyspać , wszystko mnie męczy. Majka mi ostatnio powiedziała że chodzę taka zła cały czas , musze się w wziąć w garść a nie umiem.
 
Moze po prostu sie boi znow probowac - zdaje sobie sprawe z ryzyka. Coz - chyba bym sie postarala o "wpadke". Wiem ze to takie srednio uczciwe, ale... Chyba ze faktycznie nie jestes pewna jego uczuc do Ciebie.
 
postanowilam urwac kontakty z kolezankami, nie bede odbierac telefonow, spotykac sie itd.....to bez sensu.....wczoraj spotkalysmy sie i zadna sie do mnie nawet nie odezwala...tylko czesc i tyle.....jestem im potrzebna jak tylko czegos chca....stwierdzily ze nie mam pojecia o niczym...dzieciach, domu, klopotach itd....wiec jestem zbedna....przytkre
 
Linea , moje córki sa tylko moje , on bezdzietny jak Rajmund Kłaczka - ale do Rajmunda to mu daleko.....
Onaxxx , wiesz , ja mam tak właściwie jedna kolezankę - może to i przyjaciólka jest , rzadko sie widzimy ale tylko z nią umiem pogadac o wszystkim . z innymi to tylko takie bla, bla , bla... no i to forum wyciaga ze mnie wszystkie emocje.... ja dzis kiepska w pocieszaniu jestem , ale jak zawsze cie przytulam

Wiem dziewczynki że on może się bać , ale ja tez się boję , np co wtedy z moją pracą ? Z brzuchem przeciez nie będę mogła jeździć? z 6 miesięcy przerwy bym miała.

Dziecko nad nami płacze. Dziewczynka Hania urodziła się sąsiadom w marcu , cały czas płacze , wszystko u nas słychac , najbardziej wieczorem - oj nie pomaga mi ta mała w ten sposób.... On się chyba tego płaczu wystraszyl :)
 
Ostatnia edycja:
Jejku mam nadzieje że wytrwam z tymi fajlami, w sumie najgorzej jest rano , wiecie co zrobiłam?tak szorowałam zeby że aż mnie dziąsła bolą , takie sztywne troche są , bo sobie pomyslałam ze to mi pomoże, wiem głupota ale zobaczymy.

anulka, wypadałoby wmontować jakis suwaczek pt" nie palę już tyle i tyle czasu":rofl2:
trzymam kciuki, mam nadzieję, że pełna skarbonka doda ci motywacji.

ja zaszalałam, kupiłam sobie w necie ciuchy ciążowe. Pochwalę się, a co
Spodnie Jump Olive - 9fashion sklep firmowy - odzież ciążowa, moda ciążowa
Bluzka Caroll Raspberry - 9fashion sklep firmowy - odzież ciążowa, moda ciążowa
Legginsy MOSSY - 9fashion sklep firmowy - odzież ciążowa, moda ciążowa
Spódnica Brisa - 9fashion sklep firmowy - odzież ciążowa, moda ciążowa
Bluzka Foma II - 9fashion sklep firmowy - odzież ciążowa, moda ciążowa
i w promocji wybrałam tą różową bluzkę Sahaya za 19,90
Extra Promocje - 9fashion sklep firmowy - odzież ciążowa, moda ciążowa

Dziewczyny, jak macie jakis znajomych, którzy w najbliższym czasie wybierają się do Egiptu/Hurghady, byłabym wdzięczna jesli mogliby mi te moje ciuchy przywiezc spotkałabym się z nimi na lotnisku.ubrania są u mojej siostry, wysle je oczywicie na odpowiedni adres

Buziaki

Ah, i jeszcze jedno, Ilonka, wiem, że lekarze bardzo często nawet widząc problemy z szyjką w pierwszej ciąży nie reagują. taka podobno zasada, że w pierwszej ciąży nie zakładają. słyszałam to już od wieeeeeeeelu lekarzy

linnea, witaj słonce! żadko się u nas pojawiasz
 
Ostatnia edycja:
reklama
kłaczku leżaczek super a kot jeszcze lepszy. Masz spotkanie z położną w moje urodziny, więc na pewno będzie dobrze :-)

anulka jestem z Ciebie dumna, oby tak dalej :-)

onaxxx :szok: - egoizm niektórych przerasta moje wyobrażenia. Co to za baby?

czarna76 dziewczyny mają rację, pewnie się facet boi. Mój N. w ogóle nie chciał rozmawiać na temat poronienia, aż na niego nawrzeszczałam. Po czym okazało się, że zachowywał się tak nie dlatego, że przeszedł nad wszystkim do porządku dziennego (jak myślałam), ale dlatego, że temat za bardzo go zasmucał. Nawet sugeruje mi, że powinniśmy najpierw adoptować jakieś dziecko, a później postarać się o swoje.

ilona1990 bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Wierzę, że kiedyś będzie lepiej, że to wszystko będzie mniej bolało.

A ja byłam dziś u gina, pierwszy raz po poronieniu. Dostałam skierowanie tylko na badanie tarczycy. Lekarka stwierdziła, że jak bezproblemowo zaszłam w ciążę, to raczej wszystko jest ok. I że przy pierwszym poronieniu nikt mi nie powie dlaczego tak się stało. Mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko jest ok. Jutro odbieram wyniki tej tarczycy a w piątek USG - wszystko idzie wolno, bo to NFZ.
 
Do góry