reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
anulka komedia z tym Twoim przeinaczaniem nicków, ale już zatrybiłam. Ja "wewnętrznie" czytając w myślach przeinaczam tylko jeden nick z forum "silentenigma"- zawsze czytam "siminteligentna" :-D
 
napisałam posta i nie ma go;/ dzisiejsza technika......ehhh
wiesz kłaczku ładnie to napisałaś... ja po prostu zawsze chciałam mieć dzieci... 1,2,3,4...ile Bóg da...jestem zawzięta... przecież mam 2 synów... aniołków... nie ważne, że są w niebie...wiem, że są obok...pochowałam maluchów w grobie dziadka i wyobrażam sobie, że się razem bawią.. że dziadek się nimi dobrze opiekuje... trzeba sobie jakoś tłumaczyć, bo inaczej siadłaby psychika...dopiero tydzień... ale nie ma dnia żebym nie ryczała, wręcz wyła... ale to mi pomaga... wiem, że moi chłopcy nie chcieliby aby mamusia płakała... i wiem, że zawsze będą się nami opiekować.. pozostaję się tylko modlić by tym aniołeczkom było tam dobrze.
dobrze, że możemy tak sobie pogadać...
 
i wiecie co..tak naprawdę to 50% tych nieszczęść to wina lekarzy.. a nawet i więcej... ja nie wiem jak można 3 miesiące chodzić i gadać, że trzeba założyć krążek i go nie założyć?? w środę niestety znów spotkam się z tym dr konowałem, bo musi mi podpisać zaświadczenie, że uczęszczałam do niego... jestem ciekawa co mi powie i jak się zachowa... a ja na pewno mu też powiem co myślę... nie przepuszczę takiej okazji... nic to nie pomoże już, ale może pan dr widząc cierpiącą młodą matkę aniołków może zastanowi się przy kolejnych pacjentkach.....
 
ilona Bardzo Ci współczuje.

Moje USG oki 6 tydzien i 6 dzień serduszko biło widziałam. za tydzien musze isc do endokrynologa juto badania tarczycy musze zrobic, a za 2 tygodnie mam wizyte u gina 31 maja. jestem taka szczesliwa ze sie połakałam na usg. buziaki teraz lece spac bo padam z nóg. dzien pelen wrażen miałam. papap
 
Anulka no przed świetami urodziła a po świetach zmarła....

Poroniona to IZW tak przekreca hihi :-)

Ilona przyjda gorsze dni, wiem po sobie....czasem czuje ze juz się z tym pogodziłam, że Filipka nie ma z nami, a za chwilę płaczę i tak strasznie tesknię....czasem jak gdzieś idę to mam ochotę przez przypadek wpaść pod auto....chyba nigdy nie marzyłam tak bardzo o smierci jak teraz....
 
anulka16 mam nadzieję, że za nie długo zapytam Was o coś innego np. czym smarujecie pupcię swoich misiaków:)
powiewa optymizmem dziś...
a jutro wstanę i będę ryczała... jak każdego ranka....

Bibianko ja wiem, że i takie dni będą... bo juz się zastanawiam czemu to oni, a nie ja... że to niesprawiedliwe itd... ale nie pisz, ze pragniesz śmierci... nie można tak... jak na poczatku ciąży przezyłam szok... było mi bardzo ciężko, bo miałam trudną sytuację i często myslałam, że dlaczego mi się to przytrafiło... a dziś tak mi wstyd za to, że kiedyś tak myślałam.. obwiniam się za to, że może to przez moje myśli....ehh..ciężko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilona to mormalne że będziesz ryczeć .
Bibiana a dostałaś kiedyś w dupe?nie?to ja ci wysyłam dużego kopniaka!!!!Przepraszam że tak prosto z mostu ale taka już jestem , a ty nie pisz że chcesz pod auto wpaśc ty ty ty łobuzie.
asiu ciesze sie z toba!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry