reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zjola, przede wszystkim cos przeciwgoraczkowego i faktycznie lekarz. Cholercia, trzymam kciuki.
A_gala, ja dzis zakupy zlalam bo mam co potrzebuje i robie placki po wegiersku. Rajmund bardzo lubi. Idzie dzis na noc do pracy to pewnie sobie wezmie "powtoreczke" i z dzika satysfakcja bedzie kolegom tym "wanial" pod nosem. Janiepierdykam za godzine mam lekarza... Nie zeby cykor, ale znajomy gul w zoladku juz jest.
 
reklama
Kłaczku wziął już Ibuprom na zbicie temperatury. Jak wyjdę z pracy, to pędzimy do lekarza.
Trzymam kciuki za wizytę i żeby Ci się udało ten skan wywalczyć &&&.
 
Witam dziewczynki.
powoli dochodzę do siebie.
@ już się kończy i nastaje nowy czas na próby
Wracam powoli do świata "żywych"
Skutecznie przywróciła mnie do życia angina Kubusia ....
Tylko gorączka była do 40 st. i nic więcej ,a okazało się ,że to silna angina.
Dziś była rano o 8 msza za tatulka mojego..
Oj ciężko żyć bez niego,oj ciężko...
pozdrawiam
 
zjola to potem napisz co i jak ok?
Kłaczku Ty oczywiście po wizycie również pisaj nam tu;-)
A ja gdybym nie wiedziała , pomyślałabym że w ciązy jestem- okropnie mnie mdli od dwóch dni , żle sie też czuje , tak myśle że to po tych tabletach może też być:-(A to jeszcze do 21 musze brać potem przerwa i znowu. Nie wiem czy dobrze zrobiłam że wogóle je wzięłam:-(A może to też pogoda - nie wiem. Jestem jakaś otępiona:-(a co najgorsze to mam cholerny problem z pamięcią, masakra jakaś , zaczynam coś mówić i jak o czymś innym pomyśle to nie wiem o czym mówiłam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
As witam w klubie. Mój młody właśnie niedawno zadzwonił, że ma gorączkę. Powyżej 39 stopni! Niedługo lecę z nim do lekarza. Nie wiem co to za paskudztwo się znowu przyplątało!
Przykro mi z powodu Twojego taty. Z czasem nauczysz się z tym żyć ale tęsknota pozostanie. Przytulam, trzymaj się.
 
Witam w poniedziałek. czytam codziennie prawie ale jakos weny do pisania nie mam;-)
Klaczku bardzo Ci GRATULUJĘ!!! BO JESZCZE tego nie zrobiłam!! Ja tez dzisiaj mam lekarza na 15 40 pierwsza moja wizyta. troche sie zaczynam denerwowac ale na SPOKÓJ przeciez co ma być to bedzie. jestem dobrej mysli tylko na poczatku bylam troche przeziebiona mam nadzieje ze to nic nie wpłynęło na Fasolkę//!!?? Czekam na wiadomość co sie dowiedziałaś.

a_gala ja mam dzisiaj rosół z makaronikiem zapraszam:-) a pomidorowa jutro.
as współczuję!! *
3majcie kciuki za moja dzisiejsza wizyte.
 
Następna, co zielnik zakłada, hi, hi. Chyba będę musiała zmienić w końcu nick skoro Wam tak pasuje :) Może być zioła ;-)
 
reklama
Do góry