reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bibiana trzymaj się dzielnie kochana. My wiemy, że jesteś silna dziewczyna. Nie dla nas, nie dla siebie, ale dla Filipka.

Lilijanna ładne to Twoje tłumaczenie :-)

U nas pogoda się poprawiła i mój humor także. Wczoraj wieczorem nawrzeszczałam na N., że się niczym nie przejmuje i teraz mi głupio. :zawstydzona/y: On już ma taki parszywy charakter, że nie lubi gadać i udaje, że wszystko ok. A ja się muszę domyślać o co chodzi! Faceci!
 
reklama
Bibiana - przytulam mocno.Trzymaj się.
klaczek- no juz 5 :)
No u nas dziś tez wyszło słoneczko.Wczoraj ogladałam pogodę dlugo terminowa i od srody do konca miesiaca ma byc 30 stopni.spuer bo ja lubie cieplo:)mam dosyc zimna:)
U mnie ok.Amelka daje mi ostro popalić.Kopie strasznie ale kocham to uczucie.
Dzis oglądalam na dwójce rozmowe o walce tej malutkuej dziewczynki co urodzila sie w 25 tyg.Wazy tylko 440 gram.boze ale to musi byc malutkie.Mam nadzieje ze przezyje i ze bedzie zdrowa:)
ale to widac jak medycyna idzie do przodu skoro ratuje zycie takim malucha.
 
Witam się po wolnym....oj jak dziwnie pierwszy dzien w pracy...choć to jeszcze nie TEN urlop na który czekam, ale dwa tygodnie byczenia to już coś....
bylam w górach....i miałam i zimę i piękne lato....troszkę sie opaliłam, wyluzowałam...i jestem gotowa....

As - tak mi przykro.....zobaczyłam opis na GG....i przytulam bardzo mocno!

kochane....doczytam co u Was jak się troszke odrobie w pracy...bo sie nazbierało przez ten czas....

buziaki....


Kłaczek - Ty "Wariatko" czy ja widzę suwaczek!?
ale niespodzianka......super! gratuluje!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Karollcia, nooo 5. U nas leje. Zimno jak cholera, w ogole pogoda jakas obrzydliwa.
Karolcia! Wreszcie ktos sie na mnie poznal i po imieniu polecial.:-D Dawno Cie nie bylo, ale fajnie ze odpoczelas. Zabieraj sie do roboty.:tak:
 
Anulka,, dziekuje. U progu szostego w sumie, bo dzis pelne 5 jest. Czuje sie bardzo dobrze. Troszke spiaca, ale tylko troszke, troszke odzywaja sie piersi, ale bez przesady, poza tym jakby nigdy nic. Umowilam sie do GP na dzis, sprobuje ublagac scan... Sie zobaczy. I tak powinnam sie umowic i tak bo GP skieruje mnie do poloznej ktora poprowadzi ciaze.
 
Witajcie u nas zimno az sie nie chce wychodzic.
Klaczec i to juz 5 tydzien szybko mija a jak sie czujesz??
Karolcia ty jak odpoczelas to teraz czas na przyjemna robote:):-)
Ja w piatek na wizyte ale usg to dopiero sie umowie w piatek sama jestm ciekaw co i jak bo miesiac temu miala robione teraz juz wychodzi 17 tydzien ale jeszcze dzidzia nie kopie tylko czuje takie gilgotanie.Ciekawe kiedy zacznie kopac niby mowia ze pierwsze dziecko to w polowie tak 20 tydzien.
 
Lenka, gdzie szybko? To sie wlecze! Kurcze, chcialabym zeby juz byla polowa. Chcialabym przespac te miesiace i obudzic sie w styczniu, moze byc przed porodem - no problem. Lenka, to gilgotanie to pierwsze ruchy wlasnie! Wczesnie!
 
Dziewczyny mam problem :( Młody ma ponad 39 stopni gorączki i wysokie tętno! Jakaś grypa czy co? Lecę z nim do lekarza. Juz się zarejestrowałam.

Pozdrowionka dla wszystkich.
 
reklama
oj kłaczku mi też się straszliwie ten czas dłuży, do tego jestem jeszcze od tygodnia na L4 i byczę się całymi dniami. kolejną wizytę mam dopiero za trochę ponad 2 tygodnie, a jeszcze później, bo 9-tego czerwca USG prenatalne. do tej pory nawet nie miałam ochoty za nic się zabrać, bo moja wszechogarniająca senność i brak energii skutecznie mi to uniemożliwiały. moja misja na dziś, to przejażdżka do sklepu po jakieś zakupki spożywcze i obiadek, mam strasznego smaka na rosół z makaronem, albo na pomidorową :-)
 
Do góry