reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zjola, jesli Ibuprom nie pomoze, niech wezmie poprawke z Paracetamolu albo innego leku o innej substancji czynnej. Jesli dalej temperatura sie nie obnizy, niech sobie zrobi chlodna (nie lodowata, ale zdecydowanie chlodna) kapiel. Kurcze, on mial problemy z sercem, wiec wysoka goraczka nie jest tu fajna. Oj, Ty juz chyba zostaniesz ziola...:-D Jakby sie odlotowo nie kojarzylo...
As, dobrze to tylko angina i masz racje - nic lepiej nie stawia na nogi jak zycie.
Anulka, oczywiscie zamelduje. Dobrze ze do Jenny mam dzis pozniej, to sie powyrabiam. Obiad juz sie robi.
Asia, dziekuje. Spokojnie, lekkie przeziebienie nie powinno miec wplywu na malenstwo.
 
Zjola na wysoką gorączkę najlepsza kąpiel w takiej wodzie jak temp ciała.
Woda stygnie i ciało stygnie .
W ostateczności okłady z wody z ostem.
Ściągają gorączkę w kilka minut.
Dziewczynki powodzenia u lekarza i trzymam kciuki &&&
 
przyznam Wam sie do czegoś- otoż dziś synek chciał rano 10 zl na coś tam do szkoly a ja że humor do d..y nakrzyczałam na niego że ciągle tylko kasa, kasa że nie mam i już , poczym zaraz jak wyszedł poszłam do sklepu po faje . Teraz czuje sie jak skonczona debilka i tyle. Nie potrafie sobie miejsca znaleśc . Tylko czekam aż przyjdzie - tylko co ja mu powiem?że do bankomatu dzisiaj nie pójde a mamusia miała ostatnie 20 zł i musiała chleb kupić i fajki????Nawet nie zapytałam na co potrzebuje. Kurcze możecie mnie potępić -nalezy mi sie.Paskudnie sie czuje.Wstyd , wstyd , wstyd.Wiem że to nie na temat ale musiałam to chyba wyrzucić z siebie.A żeby było mało to jak rano wstał to matce kurzoczce zrobił kawe a ja tu taki numer.wiecie jak mi wstyd???:-:)-:)-(Płakać mi sie nie chce ale czuje na sercu potężny kamień.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewuszki poniedziałkowo;)
anulka16 oj narozrabiałaś troszku, znam tego moralniaka, ale synuś na pewno wybaczy i zrozumie, trza z nim tylko pogadać ładnie:) trzymam &&&&&&
kłaczku jak wrócisz to prędko pisz jak z GP poszło, czy dali zgodę na wcześniejszy skan?
karollcia33u Ciebie już połowa minęła, a pamiętam jak dopiero co chwaliłaś się II krechami, kurczę jak ten czas ucieka szybko...za szybko czasem:)
zjola &&& kciuki za syna, mam nadzieję szybko się z tym paskudztwem upora!
As (*) dla taty, przytulam

U nas wszystko dobrze, w czwartek do gina, sprawdze co tam u malucha słychać, już nie mogę się doczekać...Brzuchol rośnie, już na kolanach leży hehe
pogoda się poprawia, ale jak dla mnie to i tak zimno jeszcze, za zimno, czekam na te upały o których mówią:)
 
Anulka, to juz wiesz co fajki z Toba robia - sa wazniejsze niz dziecka szkolne *******ki. Wiesz co? Ja bym przeprosila malego jak wroci ze szkoly, powiedziala mu ze nieslusznie na niego nakrzyczalam. I postarala sie rzucic palenie.

Bylam u GP. Ona ma wszystkie kartoteki szpitalne w kompie, wiec co do ostatniego poronienia miala calosc informacji. Dopytala ile ciaz, ile dzieci - ok. Przede wszystkim kazala zarejestrowac sie do midwife (czyli standard) ale procz tego powiedziala ze wysyla informacje do szpitala i szpital sie ze mna skontaktuje. Tu tak to dziala. Poprzednim razem tez szpital sie kontaktowal w sprawie scanu - po prostu dostaje sie list ze szpitala z terminem badania. Czyli czekamy. GP powiedziala ze to jeszcze za wczesnie zeby cos bylo widac... WHAT?? 5 tygodni to ja wiem ze za wczesnie, ale tak za tydzien to juz powinno byc co nieco widac. A zanim sie szpital zmuzdzy...
 
jujka- no leci leci mam nadzieje ze teraz to juz szybciutko poleci i nie bedzie mi sie dluzylo.no a u ciebie tez juz 12 tydzien.daj znac w czwartek po wizycie.
klaczek-no to teraz wyglada ze musisz czekac na telefon ze szpitala.no ale moze sie uda ten scan wczesniej zalatwic.moze sie zlituja co?
 
reklama
Karollcia, szpital kontaktuje sie listownie. Jak pisalam, teraz czekamy na list, choc nie mam pojecia co w nim bedzie - czy automatycznie zleca scan, czy co innego wymysla, ale wazne ze cos sie bedzie robic.
 
Do góry