reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
jujka no nie wiem czy te upały akurat bedą ci teraz odpowiedać ;-)Z drugiej strony oni mają taką trafnośc w przewidywaniu pogody że trzeba traktować zapowiedz upałów z przymróżeniem oka.Byle niech nie leje , u nas 16 dokładnie rok temu była powódz.
oczywiście napisz jak u gina, no i jak maleństwo rośnie;-)
 
kłaczku musisz głowę zająć czymś, żeby tak nie myśleć i nie czekać na ten list, to szybciej czas minie, ja trzymam kciuka żeby Cie jak najszybciej na ten skan skierowali
anulka16 może niekoniecznie upały będą dobre, ale i tak zdecydowanie wolę ciepło i zniosę wszystko dzielnie

po wizycie napiszę koniecznie, sama ciekawam bardzo co tam słychać;)
 
Ostatnia edycja:
Anulka, musisz koniecznie sie zrehabilitowac synowi! Dobrze,ze zdajesz sobie sprawe,ze zle postapilas wydajac te pieniadze na fajki :)

Klaczku, na jednym z for angielskich czytalam, ze dziewczyna ktora 3 poronila byla na wizycie u gp (pod koniec 6 tygodnia) i dostala termin scanu w 7 tygodniu(wczesniej umowila sie prywatnie, ale odwolala). Miejmy nadzieje, ze i Tobie wyznacza early scan w tym terminie :)
 
Jujka, spoko... Poki co robie obiadek, potem zasuwam do Jenny. Nie zjada mnie czekanie bo wiem ze cos zaczelo sie dziac a wyzej d... i tak nie podskocze.
Aga_cina, 3 poronienia kwalifikuja tu do badan itd. Mnie "brakuje" jednego, ale GP mowila ze ze wzgledu na przebyte poronienia kieruje mnie do szpitala. O to chodzi. Powiedziala cos jeszcze, mniej fajnego - spytala czy zdaje sobie sprawe, ze w moim wieku ostatnia sytuacja moze sie powtorzyc. Zdaje sobie sprawe. Dlatego chce teraz scanu i w razie czego nie czekac 12 tygodni tylko od razu temat skonczyc.
 
Witam poniedzialkowo u nas sloneczko sie pokazalo:-)
klaczku teraz uzbroic sie trzeba w cierpliwosc i nie mysl tyle to zleci juz ci zlecialo te 5 tyg.i nic sie nie powtorzy bedzie ok musi byc i juz
a_gala ja tez mam ochote na rosol i tez gotuje smaki zachcianek zaczynaja mi sie wlaczac
asiu pisz odrazu co i jak ja mam wizyte dopiero w przyszly poniedzialek wiec tez siedze jak na szpilkach
lenka ale ci pitly szybko te tygodnie wmontuj suwaczek bedzie nam lepiej sie orientowac kto kolejny do pododu:-D
zjola ja tez przekrencalam na zoje ale te ziolkowe tez fajne:tak:
jujka tobie tez pierdzielnelo juz 12 tc
bibianko nie wiem co mam ci napisac zeby cie pocieszyc trzymaj sie myszko Filipek napewno jest przy tobie caly czas w tedy gdy go najbardziej potrzebujesz bedzie dobrze
buziolki dla reszty laseczek
 
Ostatnia edycja:
kłaczku żadnego tematu nie trzeba będzie kończyć !!! za to my w styczniu będziemy oglądać zdjęcie rajmundowo-kłaczkowego Zimorodka:tak:
 
Owszem, kasiu, teraz czekamy grzecznie. Jeszcze po drodze tel. do Child Centre coby sie wkrecic w normalne tryby. A co do powtorzenia sytuacji... Coz - branie pod uwage mozliwosci porazki zmniejsza cios jesli ona sie wydarzy. Nic tak nie daje w pysk jak porazka, kiedy czlowiek jest pewien sukcesu. Wiec spokojnie. Czekam na scan, zeby dowiedziec sie czy mamy faktycznie dziecko, czy tylko iluzje... A potem bede sie martwic o reszte.
Anulka, ja nie przesadzam tematu - po prostu biore pod uwage taka opcje w celu zmniejszenia zaskoczenia gdyby sie okazalo ze jednak. Chce zeby bylo dobrze i tego sie trzymam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry