reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As dla Twojego Taty (*) niech spoczywa w pokoju...Pozna Twoje Aniołki...kochana trzymaj sie dzielnie

IZW ja tez z Tychów....ale mieszkam tu od ponad 2 lat i nie znam lekarzy za bardzo, chodziłam do Janika, którego uważam za lekarza z powołania, chodziłam z kasy chorych a opiekował się mną wspaniale, dał szanse urodzić się Filipkowi, bo długo nie było serduszka słychać....

Kłaczek bo ja się denerwuje:tak:
 
reklama
As- przykro mi.Swiatełko dla taty (*)Teraz Twoje Aniołki mają dziadka
Widziałam że przybyły nowe dziewczyny Witma was kochane chociaż powiem że wolałabym was poznac w innej okoliczności.
Swiatełko dla Waszych Aniołkow
klaczek-??????

A u nas ok.byłam pół dnia z Tymkiem na placu zabaw.A teraz bawimy sie w domu.
Pozdrowionka i milej soboty zycze
 
As... wspolczuje. Cholera, zycia krag... Jedni odchodza... Przykro mi tak bardzo... Trzymaj sie, Dziewczyno!
A my, bo po kolei nie spamietam.... A wiec: Aneta przerobila sie na pasiasty blond, co spowodowalo ze Jenny na jej widok sie rozplakala. Ops... Zdazylam zobaczyc tego royce'a - nie ma kanap, pooszlifowywane blachy, ale i tak czuje sie majestat i dusze. Facet ma jeszcze 2 Austiny z lat 30-ych, z czego jeden biedniutki i niekompletny, drugi w calkiem niezlym stanie, i 3 motocykle - Lambrette z 70 ktoregos, Royal Einfielda z 60 ktoregos i BSM starego jak sam swiat, ktorego sam skladal po kawalku i odrobil jak funkiel nowke. Bajera. No i zdazylam do biblioteki. Do Saversa tez, kupilam tescior. Oczywiscie go zrobilam zaraz po wejsciu do domu. Jest cien drugiej kreski - jasna, ale widoczna. Zakladam ze to wynik pozytywny bo jestem dopiero w terminie @ i robilam po poludniu. Wyglada ze jestem w ciazy... Dziewczyny, to moze zabrzmiec glupio, ale... jesli chlopiec, to nie Aleks jak planowalismy - jesli chlopiec to Karol, bo jesli urodze to wiem komu zawdzieczam. Z wiara u mnie roznie, ale ten Czlowiek zawsze byl dla mnie autorytetem.
 
Kłaczek:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: ale super wieści!!!!! ale się cieszę, ja to bym już wariowała ze szczęścia....kochana jutro to pewnie będzie już bardziej widoczna ta krecha....
 
AS wyrazy współczucia.
[*]
[*]
[*] dla Twojego taty i na pewno modlitwa. Trzymaj się dzielnie.

Klaczek gratulacje! Może wrzuć nam zdjęcie testu? :)
 
Bibiano, ja wlasnie staram sie nie zwariowac. Rajmund mial oczy w mokrym miejscu jak zobaczyl test, wtedy i ja sie poryczalam. Mam ochote powiedziec kazdemu kogo spotkam - obcym ludziom na ulicy, nie wazne - tylko wiem, ze to dopiero poczatek... Spokojnie. Tylko spokojnie - to dopiero poczatek drogi, wszystko sie moze zdarzyc.
Aga, dzieki. Postaram sie nie rozrabiac i w ogole jestem grzeczna.
Shehzadi, zrobilam fotke ale ta druga kreska na niej jest naprawde tylko cieniem kreski. To test paskowy, wiec caly jest cienki i byle jaki. Powtorze rano, powinno byc wyrazniej. Juz mnie zaczyna molec, ze poprzednio tez kreska byla taka blada... Brrr...
Kasiu, wie. Oczywiscie ze mu powiedzialam. Mial lzy w oczach. On tez wie ze to dopiero poczatek. Cieszy sie i boi jak ja.

A poza tym soraski, ale od rana zdazylam tylko wtrzachnac banana i musialam sobie salate przygotowac. Odzywiamy sie niskokalorycznie i zdrowo.
 
klaczek- no super:)ale sie cieszę.Ale bym cię usciskała:)Teraz to prosze sie dobrze odżywiać.
Co do wiary to u mnie lipa ja nie wierze i tyle ale Jan Paweł II to dla mnie ktoś ważny.umierał ja byłam w ciąży z Tymkiem teraz został beatyfikowany a ja znowu w ciązy moze to cos znaczy?ale w Boga nie wierze i juz nie uwierze.
pozdrawiam kochane
 
reklama
Oj! Dzień pełen emocji!

As-bardzo mi przykro
[*] Pokój jego duszy

kłaczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niech cię uściskam!!!!!!!!!!!! I ty to tak spokojnie przekazujesz?????? Buźka wielka i oby szczesliwie do konca, proszę nie mów ze jeszcze moze być róznie, moze byc tylko DOBRZE! W to trzeba wierzyć ze Karol czy Karolinka bedzie z nami po nowym roku. A ja sie urodzilam 15 stycznia, moglabys mi prezencik na urodziny sprawic????

anulka- ja wlasnie jestem na etapie czytania "potęgi podswiadomosci" przemawia do mnie, zaczynam wprowadzac male pozytywne wizualizacje, mam nadzieje ze pomoze, bo ja z tych co mają samodestrukcyjne ego i tymi negatywnymi myslami sprowadzam na siebie same nieszczescia

shehzadi- to prawda, nasze dzieci mają nas wesprzec w Dniu Sądu. Pamiętam, ze jak zmarli nasi chłopcy wyszukiwalismy specjalnie w Koranie czegokolwiek na temat dzieci nienarodzonych, jakie są, gdzie żyją, czy są w cele dorosłych czy dzieci, bo podobno w niebie mamy miec wszyscy przyblizony wiek. podobno one są na zawsze dziecmi i jest taki werset w Koranie mówiący, że są bezposrednio z Bogiem i bawią się wokół jego tronu.

A u mnie dzis dzien leniwca, poszlam na plażę, pobyczylam sie na maksa. Do meza zadzwonilam ze nie chce mi sie wracac do domu, obiecal ze zje cos na miescie i nie muszę gotować :) więc ja tez sobie zjadlam pyszny obiadek nad wodą, własciwie dopiero wrociłam do domu...

milego wieczoru!
 
Do góry