reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochani mój najdroższy tatulek odszedł do Pana dzisiaj o godzinie 13,35.
Do ostatniej sekundy głaskałam mojego tatulka po głowie i trzymałam za rękę.
Już nie cierpi
nic go nie boli
Teraz jest szczęśliwy

Pokój jego duszy (*) (*) (*)
 
reklama
as Pokój jego duszy
[*], wyrazy współczucia kochana. Tam gdzie jest , jest szczęśliwy.Poryczalam sie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
As ogromne wyrazy współczucia!!!! dla twojego Taty
[*]
[*]
[*]. Tam jest już mu lepiej! wiem co teraz czujesz... najważniejsze że byliście z nim do końca. W dzień kiedy umarł mój dziadek ( dwa tyg po moim zabiegu) siedzieliśmy z nim cały czas, na chwilę pojechałam z siostrą do domu...zaczekał na nas jak wróciłysmy odszedł po jakiś 20 minutach.
Jutro robię taki obiad parapetówkowy dla rodziców i babć. Dziadek też miał być...obiecał.... bardzo czekał.... tylko nam się remont o pół roku przedłużył... As bądź silna!!! co ja gadam ty jesteś silna!!!

Kłaczku trzymam kciuki!!! ogromnie!!!!
 
AS [*] dla taty, bardzo mi przykro ... jedyne co moge powiedzieć na pocieszenie, ...że takiej śmierci bym chciała przy najbliższych gdzie ostatnie spojrzenie to spojrzenie w znajome i przepełnione miłością oczy. I dla was i dla niego w tej chwili najistotniejsze było to że mogliście sie pożegnać... zreszta jak to sie mówi "to nie żegnam, ale dowidzenia czekam na was w świecie bez smutku i cierpienia" trzymaj sie kobitko sciskam mocno

eh ....

anulka16 ta jestem z Tychów, mieszkam 5 min drogi od szpitala woj., zabieg właśnie tam na patologii miałam, chodzę do Gwary, nazwisko twojego lekarza znajome, ale nie wiem skąd z moich znajomych 90% chodzi do Gwary, parę osób do Dyrdy i do Zawadzkiej

kłaczek ja dalej && juz mnie nosi :D

no mam nadzieję że uda mi sie jeszcze dzis do was zajrzeć (goście, ogródek itp) jak nie to do jutra

licze na same dobre wieści :D
 
Ostatnia edycja:
as dla taty (*)(*) przykro mi
klaczek ja tez trzymam bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
 
reklama
zmiana planów ojciec z moim M zamierzaja dzis jeszcze połozyć styropian na jednej ścianie domu - grill przełożony na jutro i tak nie ten teges oni by rabotali a my przy grillu relax, ale znając nasze szczęście do grillowania pewnie będzie lało

zatem kłaczek czekamy i &&
 
Do góry