reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jejuuuu nie doczytałam was do końca....

Kłaczku ja trzymam nadal kciukasy, uda się uda!!!!!aż ręce mam mokre :-D normalnie się denerwujue :tak:
jedziemy teraz na cmentarz i nadrobie jak przyjade i czekam na dobre nowiny :tak::-D:tak::-D:tak::-D
 
Dziewczyny, zmiana planow - dzwonila mama Jenny i wybiera sie do fryzjera. Potrzebuje nani. Mnie to gra, ale jak sie do biblioteki nie wyrobie to bede kasac bo Rajmund na noc do pracy to jak bez ksiazki zasnac? No i tego royce'a MUSZE zobaczyc. Test nadal w planie, ale moge go kupic idac do biblioteki wlasnie, na High Street, wiec czekam do popoludnia... Zniose jajko.
 
a my z Tobą po pare jaj zniesiemy:-DFryzjera się za;-):-Dchciało:-Dżartuje, czekam cierpliwie. cierpliwie?:confused::blink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kłaczek && az sie poryczałam, jestes taka zajebista że aż strach :D mocno wierzę że ONO juz u ciebie jest
ps wczoraj w łóżku na jakimś badziewiarskim filmie spróbowałam liczyć i zasnełam nawet nie wiem kiedy, sex akrobacji nie było, no ale trudno
dziś poszłam se z kawką na balkon, leżaczek te sprawy, słoneczko, ćwirkające ptoki i zero kosiarek - ledwo zaczełam odliczanie - moja kicia mnie dopadła i tyle z realksacji, ale na pewno bedę próbować, ale bynajmniej nie w łóżku - chociaz może tak padłam bo psychicznie mnie wczorajszy dzień wycisnął jak cytrynę, czy cuś
shehzadi no stanowczo lzej na serduchu jak sie o naszych aniołkach w takim kontekście pomysli
anulka16 świetny ten twój synuś chopisko jak się patrzy oj bydzie za parę lat łamał serducha :D piesio tyż cudny, my mamy w domu dwa kundle jednego zgarnełam jak kobita łaziła i rozdawała psy na targowisku za darmo, bo chciała się ich pozbyć i było hasło "uratujcie pieski przed utopieniem" masakra musiałam zabrać najchetniej wziełabym wszystkie, drugi w lecie ktoś go poprostu wyrzucił w sumie to ja bo to sunia- najpierw ja dokarmialiśmy, na jesieni na noc wpuszczalismy do pywnicy i w efekcie od 3 lat jest z nami juz jako piesek kanapowy :D w sumie to jest tak że w naszym domu mieszkaja 4 rodziny parter dziadkowie. półpiętro siostra z mężem, pietro moi rodzice i poddasze ja z moim M. Psy sa od wszystkich ale najbardziej lubią mojego ojca jego słuchają - on jest przywódca stada hehe, ale plątaja się po całym domu. Kicia persica nie ma swojego domownika ulubieńca, łazi od jednego mieszkania do drugiego i do wszystkich jednakowo sie łasi, jest słodka ale i wkurzająca jak nas budzi czasem np o 5 rano to tak długo miałczy kolejno pod każdymi drzwiami aż wszystkich pobudzi nie ważne że wstajesz otwierasz drzwi, pogłaskasz i sypiesz do miski troche karmy i idziesz dalej spać dla nie misja jest spełniona- drzwi zostawiasz otwarte zeby mogła se wyjsc jak będzie chciała zmienic lokal, bo jak nie to stanie ci nad głową i ugryzie w nos .
 
Ostatnia edycja:
ja też taką właśnie zupe zrobiam :-Dsezon koszenia traw więc młody już zasmarkany , gorączka tylko czekam jak zacznie piszczeć to na pogotowie po zastrzyk cza będzie jechać bo sie dusi. w sumie nie wiem ile tych fajek wypaliłam dziś ale napewno norma przekroczona:wściekła/y::zawstydzona/y:
 
zaczyna sie lekko chmurkać, ale jest przyjemnie w miarę rano było bezchmurnie ja jestem z Tychów a to w sumie dla "chmur" niedaleko więc skoro u ciebie leje to u nas pewnie pod wieczór lub jutro zacznie

ps ja tez ciągle kurze po wczorajszym dniu - troszke przegiełam i musze troche spałzować
 
IZW Tychy mówisz?zabieg też w Tychach miałaś? bo ja tak, do Witycha chodze może słyszałaś?co do piesków to podobno nasi najwięksi przyjaciele , zreszta jak to mówią ,, zamnknij do bagażnika na calą noc żone i psa , kto cie kocha?Ten co bardziej ucieszy sie na Twój widok po uwolnieniu:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry