reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

IZW [*] dla naszych Aniolkow. Ja tez tak mam, sa takie chwile, ze sie smieje i zartuje a potem sie zastanawiam z czego tu sie smiac, skoro takie cos mnie spotkalo. Ostatnio w sobote zaliczylam takiego dola, bylam sama w domu i zabralam sie do zmywania i zbilam dwa talerze, najpierw sie wkurzylam a potem zaczelam plakac. Nö i caly dzien mialam juz z glowy. Jedno Co mnie teraz ratuje to moj maz, bardzo mnie wspiera a ja jego, to co przeszlismy bardzo nas zblizylo bo roznie miedzy nami bywalo.

Hopee u mnie nic sie nie goilo i sie okazalo, ze trzeba czyscic jeszcze raz. Po drugi zabiegu tez mnie mocno bolal brzuch. Ale pare dni minelo i wczoraj nawet nadrobilismy przerwe w przytulaniu ;-)

My też wczoraj nadrabialiśmy zaległości w przytulaniu...:)) Tyle tylko, że wyszło tak bez zabezpieczenia...co prawda prawdopodobieństwo, że akurat miałam owu jest minimalne...tym bardziej po dwóch łyżeczkowaniach też nic z tego by nie było...ale następnym razem postaram się bardziej uważać...choć w przypływie uczuc i emocji to nie jest łatwe...:p

Ja jeszcze pracuję....:(

Dobranoc wszystkim...jeszcze z pół godzinki i zmykam spać...
 
reklama
dziś cały dzień plątałam sie jak cień po domu, najpierw "rozmyslania" o ostatnich dniach, potem krótka rozmowa ze szwagierką, zdała mi realcję z przebiegu swojej ciaży od ostatniego czasu jak sie widziałyśmy - mineły 2 tygodnie - maleństwo jej juz szaleje w brzuchu itp, myśl że teraz czułabym dokładnie to samo zaciska mi gardło, no ale cóż wczoraj sie pośmiałam dziś sie moge podołować ...

kasia2011 :D Święta mieliście naprawdę radosne co? :D

lina82 no nie ma chyba cudowniejszej informacji jak ta że maleństwo ma się dobrze w brzuszku mamusi

eh miałam o tym nie pisać, ale dobra może też któraś to miała, wczoraj wyskoczyła mi tam " na zewnętrznych w." jakaś mała kuleczka wielkości małego groszku głęboko pod skórą, troche sie wystrachałam przebudziłam się w nocy jak juz mój M spał i sznupałam po necie "dr internet wykazał że to prawdopodobnie zapalenie mieszków włosowych" bo sie tam golę. Poranna toaleta kuleczka nadal jest, potem po południu nie dawało mi to spokoju skoro teraz golę się raz na ruski rok, a kiedyś goliłam sie codziennie czemu wcześniej tego nie miałam... lusterko w łapę wymacałam na drugiej w . kolejną troszke mniejszą kulkę jak to dotykam to takie odczucia jakby pryszcza podskórnego sie dotykało taki lekki ból, po głębszych oględzinach okazało się że na wewnętrznych też coś mam jedna maleńką kuleczke wypełnioną czymś jasnym nacisnełam i cosik wypłyneło jak z pryszcza ze tak powiem. Stres masakra, mojemu nic nie powiedziałam nie chciałam go wystraszyć, zobacze co mi gin na wizycie powie. Na necie wyczytałam różne pierdołki i diagnozy - wygląda na to że to jakies kaszaki, ale pewności nie mam obadamy - miała któraś cos takiego może kiedyś? Potem se myslę juz prawie miesiąc chodze ciągle w podpasce, ciągle tą maść wcieram itp może to będzie w jakimś tam stopniu powodem. eh jak nie urok to sraczka, plamienia sie mi dopiero co skończyły to wyskoczyło to ustrojstwo, jutro kończe tabletki to przydzie @ i ciekawe czy zas jakies kolejne niespodzianki wyskoczą

sry że takie cosik tu wypisuję, z ginem o czymś takim nie chcę gadać przez telefon, mojemu jakbym powiedziała ze jakiś guzek "guzki mi wyskoczyły" - pewnie od razu byłabym "umierająca", zreszta nie chce straszyc nikogo z rodziny bo to prawdopodobnie nic takiego a oni juz i tak obchodza się ze mną jak z jajkiem...

dobra nie marudze juz ide może coś jeszcze ciekawego na ten temat wyszukam
 
Ostatnia edycja:
IZW faktycznie byly radosne ale nie az tak bardziej na dystans to wzielismy u mnie w pracy dyrektor ktory jest wspanialym czlowiekiem i nam kibicuje stwierdzil ze mam meza jednostrzalowca i powinnam sie cieszyc bo on bardzo sie cieszy ale tez i boi ale mam myslec pozytywnie i po dostarczeniu zaswiadczenia nie chce mnie juz w pracy widziec do puki nie urodze i na pierwsza wizyte do niego mam przyjechac z dzidziusiem w nosidelku myslalam ze bedzie ciezej przechodzila ta rozmowa bo dopiero co awans z podwyzszka dostalam a tu na l4 ide ale bylo ok jeszcze zostala moja kierowniczka i spokojnie moge smignac na ten moj odpoczynek

lina82 super ze z dzidzia wszystko ok cieszy mnie to
magnusik bedzie dobrze wyniki beda dobre
reszcie przesylam buziolki i dla starajacych sie zycze owocnej nocy:-)
 
kurcze Jankesowa strasznie zdołowana tymi problemami z pokarmem jak któraś mamusia ma dla niej jakąś dobrą radę to napiszcie jej na "Wieści od rozpakowanych mamusiek" bo kobitka przygnębiona fest

ja juz zmykam spać na temat moich "groszków" nic ciekawego nie znalazłam, zobacze co bedzie jutro jak sie pojawia następne to lecę do gina, a jak nie to odczekam cierpliwie do wizyty
dobranoc kobitki
 
kasia a dlaczego tak szybko bedziesz szla do gina juz na poczatku maja ?? to przeciez jeszcze chyba nic nie bedzie widac. ja planuje na koniec maja tak 2 miesiace od ostatniej @.

dzisiaj mialam straszny sen ze mialam krew na wkladce ale to tylko sen. czuje ze tym razem bedzie dobrze. szefowej powiem dopiero jak wróci w polowie maja z wakacji.
Miłego Dnia Dziewczyny
 
przy wiktorku tez bylam w 4tc i na usg dopochwowym bylo widac pechezyk (moje malenstwo) i tez byl krwiaczek bardzo bliziutko niego i wole isc teraz zreszta sadze ze da mi jakies wspomagacze na utrzymanie i skierowanie na badania wole chuchac na zimne wiem ze troche panikuje ale ja na tyle ufam swojemu gin ze jak uslysze od niego ze jest ok to sie wyluzuje
 
eh miałam o tym nie pisać, ale dobra może też któraś to miała, wczoraj wyskoczyła mi tam " na zewnętrznych w." jakaś mała kuleczka wielkości małego groszku głęboko pod skórą, troche sie wystrachałam przebudziłam się w nocy jak juz mój M spał i sznupałam po necie "dr internet wykazał że to prawdopodobnie zapalenie mieszków włosowych" bo sie tam golę. Poranna toaleta kuleczka nadal jest, potem po południu nie dawało mi to spokoju skoro teraz golę się raz na ruski rok, a kiedyś goliłam sie codziennie czemu wcześniej tego nie miałam... lusterko w łapę wymacałam na drugiej w . kolejną troszke mniejszą kulkę jak to dotykam to takie odczucia jakby pryszcza podskórnego sie dotykało taki lekki ból, po głębszych oględzinach okazało się że na wewnętrznych też coś mam jedna maleńką kuleczke wypełnioną czymś jasnym nacisnełam i cosik wypłyneło jak z pryszcza ze tak powiem. Stres masakra, mojemu nic nie powiedziałam nie chciałam go wystraszyć, zobacze co mi gin na wizycie powie. Na necie wyczytałam różne pierdołki i diagnozy - wygląda na to że to jakies kaszaki, ale pewności nie mam obadamy - miała któraś cos takiego może kiedyś? Potem se myslę juz prawie miesiąc chodze ciągle w podpasce, ciągle tą maść wcieram itp może to będzie w jakimś tam stopniu powodem. eh jak nie urok to sraczka, plamienia sie mi dopiero co skończyły to wyskoczyło to ustrojstwo, jutro kończe tabletki to przydzie @ i ciekawe czy zas jakies kolejne niespodzianki wyskoczą

sry że takie cosik tu wypisuję, z ginem o czymś takim nie chcę gadać przez telefon, mojemu jakbym powiedziała ze jakiś guzek "guzki mi wyskoczyły" - pewnie od razu byłabym "umierająca", zreszta nie chce straszyc nikogo z rodziny bo to prawdopodobnie nic takiego a oni juz i tak obchodza się ze mną jak z jajkiem...

IZW mi dosyć często takie wyskakują, powiem ci, że nigdy nie myślałam żeby pytać o nie mojego gin, na początku też wyciskałam, ale one się znowu wypełniały ropą, więc nie ruszam ich
 
Ostatnia edycja:
przy wiktorku tez bylam w 4tc i na usg dopochwowym bylo widac pechezyk (moje malenstwo) i tez byl krwiaczek bardzo bliziutko niego i wole isc teraz zreszta sadze ze da mi jakies wspomagacze na utrzymanie i skierowanie na badania wole chuchac na zimne wiem ze troche panikuje ale ja na tyle ufam swojemu gin ze jak uslysze od niego ze jest ok to sie wyluzuje

ja poinformowalam moja gin o ciazy, jak tylko odebralam wyniki beta hcg, byl to 4t 4dc i dobrze zrobilam, bo od razu dostalam recepte na duphaston, a na wizycie bylam dwa dni pozniej. mysle, ze my po takich przejsciach powinnysmy jak najszybciej kontaktowac sie z lekarzem, aby wyeliminowac jak najwiecej zagrozen, a poza tym chce miec pewnosc, ze zrobilam wszystko dla mojego dziecka co bylo w mojej mocy...na USG tez widzialysmy tylko pecherzyk, ale porozmowialam sobie na spokojnie z lekarka o wszystkich zaleceniach i przeciwskazaniach i teraz jestem o wiele spokojniejsza :) natsepna wizyte mam za niecale dwa tygodnie i z niecierpliwoscia czekam na serduszko, tak bardzo bym chciala je zobazyc...

asiu takze z calego serca radze Ci przejsc sie jak najszybciej do gina, tak dla wlasnego spokoju... a wiadomo, ze jak mama spokojna, to i maluszek szczesliwszy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
IZW najlepiej bedzie jak nie będziesz tego wycislać bo to powoduje kolejne stany zapalne i tak w kółko, to tak samo jak na twarzy wyciskamy a potem następne powstaja . być może właśnie tak jak piszesz długo miałaś podpaske i zrobił sie stan zapalny, czasami klientki maja takie problemy również tam w tych miejscach . Możesz użyć masci na zmienione miejsce ale nie wyciskaj bo mimo że nam wydaje sie że umyjemy ręce , zdezynfekujemy to bakterie dostaja sie również do środka . Jest taka maść tribiotyk można kupić w aptece bez recepty i smarować zmienione miejsce , wiem że szybko sie goi.Jest też często występująca opryszczka ale podejrzewam że skoro po goleniu ci to wyskoczyło to jest to infekcja która powinna szybko zniknąć pod warunkiem NIE WYCISKANIA. Chyba że problem sie utrzyma to powiedz o tym ginowi bo często po zabiegach i przyjmowaniu antybiotyku dochodzi grzybica. Lekarzem nie jestem ale coś o kosmetyce wiem .A ja ciągle czekam na @ :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry