reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczynki i jak święta mijają? ja sama w domu, seba pojechał do swoich rodziców...a ja....mam wielki żal do nich i nie mogłam tam pojechać...od pogrzebu Filipka nie widziałam się z nimi....

Asia gratulacje!!!!! piękny prezent na zajączka :tak:

Byłam wczoraj z moim bratem u jego dziewczyny i graliśmy na kinekcie(nie wiem jak to się pisze:-p) i kurcze bolą mnie mięśnie jak nie wiem, fajna rzecz i można dużo schudnąć hihi...

Zobacz załącznik 348592mój brzdąc

Kasia Wiktorek sliczny i dzielny...łezka w oku się zakręciła....
 
reklama
Witajcie dziewczyny, troche mnie nie bylo ale to dlatego, ze zaliczylam potwornego dola. Dwa tygodnie temu mialam drugi zabieg. Na kontroli okazalo sie, ze zostala jeszcze czesc lozyska i trzeba zabieg powtozyc. Ale teraz jest juz dobrze.

IZW ja tez bylam w kosciele ale jakos bez przekonania, nie moglam sie skupic. Wiem, ze nie moge obwiniac za to sie stalo Boga, ale chyba mam do niego troche zal.

Gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom. Spokojnej ciazy. I wiem, ze reszcie tez sie udau :)
 
Witam Was serdecznie
Mam ogromny dylemat, do wczoraj myślałam, że jestem pewna swojej decyzji, a dziś kiedy mam zażyć clostilbegyt już nie wiem, boję się.

Dawno nie pisałam, chciałam się wyciszyć…, zająć czymś innym myśli w nadziej, że w końcu uda nam się zajść w ciąże. Jednak nic …

Okazało się, że mimo Provery, miałam dwa bezowulacyjne cykle, teraz jestem w 2dniu@ i dziś mam wziąć Clo. ale boję się , a czego? skutków ubocznych, np. ciąży pozamacicznej, bliźniaczej –ale nie samej w sobie tylko tego, że może być słaba itd. i zakończyć się…L
Przepraszam Was, ale już sama nie wiem czy się jeszcze wstrzymać , czy nie czekać.
Może ma któraś z Was doświadczenie z tym lekiem ?

z góry dziękuję
 
IZW też jak byłam na święconkach to jak dzieci płakały i krzyczały to myśłałam że wybiegnę jakby mnie ktoś gonił z tego kościoła
miło nie był:-(... jeszcze długa droga przed nami kiedy nie będą nas dzieci wzruszać:(
 
miki80 witaj , no to nieżle musiałaś być silna psychicznie , przechodzić po raz drugi to wszystko.Mam nadzieje że już bedzie tylko lepiej. Bibiana ja też kiedyś gralam u znajomych i musze powiedzieć że fajnie jest poza tym taka wspólna gra z dziećmi można sie dużo uśmiać no i dzieciaki mają frajde.powtarzam sie już ale musze to napisać Filipek cudowny , światełko dla niego.Kłaczku no to Ty masz super zainteresowania , my mięliśmy kiedyś motor dokładnie nie pamiętam ścigacz w każdym razie , jazda bez trzymanki , człowiek sie czuje taki wolny , mam racje?patka82 ja niestety nie moge Ci pomóc ale w sumie to lekarz Ci to przepisał więc chyba jest to Tobie potrzebne co ?Poczytaj ulotki wiekszości z leków - żadnego byś nie stosowła bo skutki uboczne sa masakryczne.Ja od 5 dnia cyklu też musze brać orgametril nawet nie czytam ulotki. Tak naprawde nie znam tego co ty masz brać wiec jeżeli palnęłam jakąś głupote to przepraszam.
 
Asia , gratuluje ciąży!!!! razem z Kasia bedzie wam raźniej :)
Kobietko22 , dzięki że dałaś nam znać , pomimo choroby - bardzo ci współczuje kochana , Myslałam o tobie i przywoływałam jak bym czuła że coś się dzieje... Trzymaj się , jesteśmy z tobą . Buziaki
Onaxx , napiszę tylko tyle- dupek kompletny

Miki80 , patka ,anulka pozdrawiam

Muszę kupić taczkę ..... będe po świętach brzuch pchać....
 
kasia2011 a kiedy mialaś ostatnią @?? ja 25.03. u mnie narazie wszystko objete tajemnica mama tylko wie i moj M. ja jeszcze narazie nie ide do gina bo powiedzial ze test mam zrobic po 40 dniach od ostatniej @ wiec zrobie 03.05 i pewnie gdzies kolo połowy miesiaca pójdę tylko jeszcze wczesniej bete zrobie.
teraz sama bede pracowac z szefowa bo szukamy kogoś nowego do pracy <solarium> . wczoraj zasnęłam na Ranczo i spałam do 7 rano:-) jestem najedzona na maksa ale jeszcze coś bym zjadła. dzisiaj zgage mialam nie wiem co na to pomaga?? nie wiecie może??
 
reklama
asia1987 ja ostatnia @ mialam 30.03 kolejna powinnam dostac w srode ale juz nie dostane:-) jutro robie bete i cpr bo troche mam katar i chrype i chce to sprawdzic czy czasem cos tam sie nie dzieje i umawiam sie do gin w najblizszym czasie
a na zgage wez sobie rennie ja to bralam przy wiktorku nic nie szkodzi dzidziolowi
 
Do góry