reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam dziewczyny
święta święta i po świętach.Ale jestem nażarta.Tak jak nie tyłam az tyle to przez te dwa dni mi napewno troche doszlo ale coz teraz moze:)
widziealm ze dziewczyny zobaczyly dwie kreski laski MEGA GRATULACJE.SPOKOJNEJ CIĄZY:)
Moj T.pojechał dziś do wawy a ja z Tymkiem zostałąm u rodziców.Wraca w piątek.
A tak to wszystko ok.
 
reklama
Hej dziewczynki!

patka
, ja bralam clo, tez sie balam na poczatku. spróbuj przez 2 , 3 cykle. To nie jest tak ze po clo sa same ciaze mnogie i pozamaciczne i skoro nie masz owulki potrzebujesz stymulacji.pamietam, ze po pierwszym cyklu clo tez nie mialam owulki, wiec jesli sa zaburzenia, nawet clo potzrebuje czasu zeby zadzialac. czasem sie zachodzi od razu po odstawieniu, ja teraz tak zaszlam. nie czytaj za duzo, bo ja tez sie tak strasznie nakręcałam, niepotrzebnie. hiperstymulacji mozna sie nabawic na pewno jesli zdrowa kobieta lyknie clo, albo po wielu cyklach, kiedy organizm zacznie bardziej prawidłowo dzialac
Trzymam kciuki

Bylam dzis u ginka, mlode ok 23mm szczescia, 10tc, termin 21.11. jest jeden dzidz, zasniadu brak, jak narazie okaz zdrowia.
a ja schudlam 2 kg, teraz waze 53kg. dostalam leki na mdłosci niestety dopadlo mnie mocno i trzyma dzien i noc, jak nie jem i jak jem jeszcze bardziej, nawet mi woda staje w gardle. mam nadzieje ze tabletki pomogą bo od dwoch dni nie jem prawie nic
tyle u mnie

asia- gratki! przyjemnych 8 m-cy zycze

POZDRAWIAM!
 
Wrocilam z... pracy. Znaczy sie 140 bagietow i w srode tez jeszcze mam przyjsc. Normalnie z przyczajki Stefan mnie wzial.
laugh.gif
Umowieni bylismy do piatku, a on zadzwonil czy moge przyjsc. Anglicy nie maja chyba drugiego dnia swiat, ciapackie sklepy to i wczoraj byly otwarte - wiadomo, muzulmanie. Stefan zadzwonil a ja akurat ze skrobaczka w rece do kartofli sie biore, w piekarniku swinia sie zmienia w pieczyste, zaczyn na chleb sobie babelkuje bo jak sie objawil zurek to chleb zaczal blyskawicznie znikac i grozil brakiem... Rzucilam wszystko i pognalam - dyspozycyjny pracownik to radosc szefa, co nie? Rajmund wrocil z garazu i dzwoni - co jest do jedzenia? "Salatka, kochanie, jajeczka i wedlinki."
laugh.gif
Ale coraz szybciej mi tam idzie - dzis 140 bagietow w niespelna 6h.
Anulka, scigi mnie nie kreca ni cholery. Chopper, cruiser, ew. klasyk. Wlasnie tak - swoboda, poczucie wolnosci i jazda dla samej jazdy. No i zawsze to jeszcze jeden punkt wspolny z wlasnym, rodzonym chlopem.
biggrin.gif

Asia, surowa marchewka. Migdaly tez, ale w ciazy z migdalami uwazaj.
Emy, uwazaj na siebie. Sprobuj jednak jesc.
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym :-):-) Super prezent na święta :-):-)

Emy super, że z dzidzią wsio ok :-):-) Ja wymiotowałam tak na maksa do 14tyg, a potem sporadycznie do 20 :-p:-pNajważniejsze to zjeść coś (najlepiej coś z pieczywa, suchary) zaraz po przebudzeniu i jeszcze przed wstaniem z łóżka :tak::tak: Pomagała mi też Cola :-):-) Piłam ją litrami :blink::blink:

Piosenka mojego ulubionego wokalisty - zawsze jak oglądam ten teledysk to ryczę...
YouTube - Gentleman - Lonely Days
 
Nie wiem jak wy, ale ja się bardzo cieszę iż święta się już skończyły, nie dość, że były bez mojego J. to jeszcze minął dopiero tydzień jak straciliśmy naszą fasolkę:( czy któreś z was po poronieniu zostały mdłości??? Moje trwały do wczoraj, już zaczęłam się zastanawiać czy urojonej ciąży nie mam:) ale jak dzisiaj rano wstałam i mogłam zjeść śniadanie to mi ulżyło:)

gratulacje dla przyszłych mam
 
Hej!!!! Wesołego po świetach :-D:-D:-D A my dzisiaj rodzinnie pojechaliśmy nad nasze morze Łeba budzi sie do zycia ... pieknie było:tak:
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za starajacych sie &&&&&&&&&&
 
kłaczek, uwierz, staram sie jak moge, wszystko staje w gardle
moze ci to kanapkowo zostanie na stałe? dobre i to
daaa, widzisz problem polega na tym ze ja nie wymiotuję, chcialabym,moze po pozadnym pawiku byloby mi nieco lzej, ale mam taki zoladek, ze w zyciu wymiotowalam tylko raz. Mdli mnie non stop i nic nie pomaga, a ze nie wymiotuje to mi sie wszystko kisi w zoladku, mam straszna nadkwasote jak cokolwiek zjem, wmuszam w siebie co mogę, mam nadzieje ze teraz po lekach bedzie lzej, jedna mam brac przed snem i jedna po obiedzie

igusiad, moze jeszcze hormony sie utrzymują. nie dziwie ci się ze nie cieszylas sie ze swiat, chyba kazda z nas miala takie swieta, o ktorych nie chciala pamietac...
 
Emy, te kanapki pasowaly by mi jak najbardziej. Fajna robota. Stefan mowil, ze chce rozszerzyc produkcje i wtedy bedzie kogos potrzebowal. Mam nadzieje ze sie zalapie bo z kilku wzgledow ta praca mi pasuje - nie wymagajaca fizycznie, tyle ze na nogach non stop, blisko od domu, dosc przyjemnie. Wole to od sprzatania czy pracy w chlodni przy miesie.
 
kasia bete miałam robiona w pierwszej ciąży a co to jest cpr?? tez mialam katar i ból gardła ale nie bralam antybiotyku chyba przeczuwałam ze @ nie przyjdzie.
klaczek to super jakby wypalilo z ta robota?? na co jeszcze mam uważać chodzi o jedzenie ?? na plesniowy ser?? uwielbiam:-)
emy super ze Fasolka rosnie cała i zdrowa. Gratuluje.
 
reklama
Plesniowy ser? Nic mi o tym nie wiadomo, a tez lubie. :tak:Chodzilo mi o migdaly w kontekscie zgagi - pomagaja, zle w ciazy nie wolno ich zbyt duzo. Na pewno powinnas uwazac na watrobe (takze pasztety w zw. z tym) i tluste ryby - wszelkie produkty zawierajace duzo wit. A sa w ciazy niewskazane.
 
Do góry