reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesc kochane :) dawno mnie nie było ale tak jakoś wyszło ale widze że tu duuuużo ciężarówek :d GRATULACJE :)
Chciałam się Wam pochwalić dostałam umowę o prace od 4 kwietnia super prawda :)?? a i tatuaż sobie zrobiłam a co mi tam :D
 
reklama
Karrolcia alez fajny ten brzuszek :) taki juz fasolkowy :)
Kłaczku, Zjola - też brałam wiesiołek na poprawę śluzu, ale tylko w jednym cyklu był taki rozciągliwy, a potem mimo brania kapsułek nie poprawiał się tzn. był tylko wodnisty i przezroczysty, gdzieś czytałam, że u niektórych kobiet może taki występować jako płodny...mogę napisać, że juz mam fioła na tym punkcie i ciągle sprawdzam co i jak i ne wiem czy czasem nasze niepowodzenia są spowodowane właśnie tym, że nie ma typowego "gluta", że tak się wyrażę. Z drugiej strony, jak spojrzę wstecz, to w poprzednia ciążę zaszłam przy braku rozciągliwego śluzu...jak dzidzia ma być to będzie :)

A w sprawie pracy Klaczku , to ja juz dawno planowalam odejsc z firmy i otworzyć własną działalność, ale pomimo nieciekawej sytuacji w tamtej firmie ciągle to odkładałam w czasie, bo przecież lada chwila bedzie fasolka i L4 i tak zeszło 5 miesięcy... niestety, albo stety sprawy tak się potoczyły, że od ponad 2 tyg jestem na urlopie, a od 1-go kwietnia (i to nie jest wcale primaaprilisowy żart) otwieram w końcu własne Studio Projektowania Wnętrz :) staranka oczywiście nadal w toku...zobaczymy co nam los przyniesie, bo planować to już wiem, że nie ma co...
 
A ja sie dalej nosze z tym swoim pomyslem, tyle ze realizacja to i czas i kasa - chocby na wymagany kurs - wiec nie ma bata, musze cos tymczasem zlapac. Najlepiej wczoraj.
 
Ale istna masakra dostalam fotelik do samochodu dla dzidziolka od takiej dalszej znajomej ktora o niczym nie wiedziala pamietala tylko termin porodu a wiedziala ze my tylko samochdami sie poruszamy wiec nam kupila nie potrafilam jej uspokoic zeby nie przepraszala bo to nie jej wina ze nie wiedziala a ja nie majac wyjscia przyjelam prezent zreszta sprzyda sie dla drugiego dzidziusia:-)
 
cześć dziewczyny :-)
magnusik cieszę się, że wsio ok!!! :-) już prawie koniec I trym., to troszkę łatwiej Ci będzie z emocjami!
karollcia świetny brzuszek, ja to w ciągu dnia spory mam, sporo osób zauważa mimo że o ciąży nic nie wiedzieli :blink:
dziewczyny boćki się zbliżają, więc staraczki pewnie lada moment staną się ciężarówkami! :-)
 
Bibiana - dobrze że tu trafiłaś.
tofika, Ssabrina - trzymam kciuki. Nudnej i spokojnej ciąży
andrzelika1989 - mnie pobolewało, ciągło i coś kuło i tak do około 8 - 10 tyg.I też się bardzo bałam. Podobno jeśli ból jest bardziej po bokach to wszystko jest dobrze bo macica się rozciąga. teraz tez czasem mnie coś szczyka i kuje ale jest to spowodowane prawdopodobnie mięśniakiem. Do tej pory jeszcze nie odważyłam się wziąść żadnej tabletki przeciwbólowej nawet nospy

Dwawno się nie odzywałam ale nerwy czy wszystko "taam" jest ok kazały mi trochę się oddalić. Jestem po Usg maleństwo fikało i skakało nie chciało się dać nawet pomierzyć. Narazie jest ok
 
Tofika Gratulacje!!!!

A_gala to ja będę Twoją pierwszą klientką:-D muszę jakoś zrobić, tzn przerobić kuchnie z salonem ale mam za dużo pomysłow ojj bym chciała wszystko na raz:-)

Kasia2011 przytulam, u nas ostatnio był sąsiad bo przyszła paczka pampersów dla Filipka i też powiedział, że mały się ucieszy...no skąd miał wiedzieć, że Filipcio nie żyje...

Kłaczku penopauze ponoć się czuje moja mama ma 53 lata i ją przechodzi więc tak słyszałam, nie żebym ja ją miała:-D
mam nadzieję, że wam się uda no i żebyś znalazła rozsądną prace;-)

Karolcia brzuszek cudo:tak: tęsknie za tymi czasmi jak Filipek tam brykał...a teraz po chmurkach biega....

jeszcze się trochę gubię na tym wątku, ale za kilka dni już się połapie :-D
na razie jestem 12 godzin i już wykończona jestem, ale czas jakoś leci....
Muszę jeszcze pochować wózek Filipka i pokoik posprzatać, bo tam wciąż rozrzucone zabawki są :-:)-( a okna to chyba nigdy nie umyję....są na nim odbite rączki Filipka...
 
Bibiana- moze daj sobie czas z tym sprzataniem, jezeli nie czujesz sie jeszcze na siłach.... Nawet nie wyobrazam sie co musisz czuc. Ja zdazylam kupik kilka ciuszkow, krotym blizniaki nie mialy okazji nawet nosic, a wylam do tych kilku spioszkow az mi sere pekało, az je gdzies maz schowal.

dziwnie z tymi pampersami i fotelikiem karolci, ale ludzie przeciez nie wiedzą, i tak to z dobrej woli robia, i pewie im sie bardziej głupio zrobilo niz wam.

A-gala- a gdzie ty bylas jak mi trzeba bylo kuchnie zaprojektowac, co? Musisz jakos glosno mowic co robisz, bo kilka zlecen by sie znalazlo. moglabym ci mailowo podac wymiary, jakies zdjecia przyslac, a teraz z internetowym kontem nawet kaske da sie przelac.
My juz po czesciowym remocie, zostaly lampy troche mebli i nieszczesna łazienka, do ktorej zabraklo nam cierpliwosci w tamtym roku, a teraz nie mozemy sie za nia zabrac, albo nie ma kasy albo nie ma czasu

Linnea- fajnie ze jestes! ciesze sie ze z dzieciatkiem ok
 
Witam
Bibiana ja długo nie mogłam wyrzucić pamiątek po mych aniołkach, aż nadszedł taki czas że ubranka oddałam, testy spaliłam i usg zakopałam.Daj sobie czas..
 
reklama
witajcie w ten kolejny sloneczny dzień
Ja mam wszystkie rzeczy w szafie.Nic nie wyrzuciłam, nic nie oddałam.Pampersy,butelki, mydełka wszystko jest.Nie miałam sumienia tego hować ani wydawać.Wiem że teraz moja kochana córeczka wróci do mnie.
Linnea82-ciesze się że z Twim maleństwem ok,Moje z koleji nie chciało sie dać zmierzyc bo leniuch i nie chciało się obrócić:)
Ale najwazniejsze że wszystko jest ok.
&Ewcia-No my idziemy łeb w łeb.A jak się czujesz?mi juz wszytskie dolegliwości mineły i teraz już ciesze sie ciążą i wiosną:)
 
Do góry